مجله ارتباط

    melibet

شکایت از استوکس به کمیته انضباطی فدراسیون

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 917 ] - 8 روز پیش

شکایت از استوکس به کمیته انضباطی فدراسیون

چند صباحی می شود پرسپولیسی ها به دلیل بدقولی و البته بی انضباطی آنتونی استوکس با این بازیکن به صورت یک طرفه فسخ قرارداد کرده اند اما مدتی است پرسپولیسی ها با ... 4 out of 5 based on 5 ratings.
شکایت از استوکس به کمیته انضباطی فدراسیون

چند صباحی می شود پرسپولیسی ها به دلیل بدقولی و البته بی انضباطی آنتونی استوکس با این بازیکن به صورت یک طرفه فسخ قرارداد کرده اند اما مدتی است پرسپولیسی ها با ...

ارتش سرخ دات كام :

چند صباحی می شود پرسپولیسی ها به دلیل بدقولی و البته بی انضباطی آنتونی استوکس با این بازیکن به صورت یک طرفه فسخ قرارداد کرده اند اما مدتی است پرسپولیسی ها با استناد به قراردادی که گفته می شود بسیار سفت و سخت با این بازیکن بسته شده قرار است به فیفا شکایت کرده و از این بازیکن غرامت بگیرند که هر بار هم این موضوع بنابر دلایلی عقب می افتد.

این بازیکن علاوه بر غرامتی که در بندهای قراردادش ذکر شده باید پولی را هم که به عنوان پیش پرداخت از سرخ ها دریافت کرده و حدود دوسوم کل قراردادش را در بر می گیرد را نیز بازگرداند. خواجه وند  معاون حقوقی پرسپولیس در این خصوص گفت: «ما تشخیص دادیم که برای پیگیری پرونده این بازیکن قبل از اینکه به فیفا شکایت کنیم در مراجع داخلی آن را مورد پیگیری قرار دهیم و احساس می کنیم که می توان این پرونده را از همین طریق حل و فصل کرد. اما اگر دیدیم راه به جایی نمی بریم از طریق فیفا آن را دنبال می کنیم.»

حالا اینکه آیا می توان از بازیکنی که حاضر نشده برای روشن شدن وضعیتش به ایران سفر کند، در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اقامه دعوا کرد و به نتیجه رسید، موضوعی است بسیار عجیب که برای دیدن نتیجه اش باید مدتی دیگر صبر کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • مرتضی پرسپولیسی
    مرتضی پرسپولیسی :
    «ما تشخیص دادیم که برای پیگیری پرونده این بازیکن قبل از اینکه به فیفا شکایت کنیم در مراجع داخلی آن را مورد پیگیری قرار دهیم و احساس می کنیم...!!!!!
    احساس می کنید؟!!! ما هم احساس می کنیم بخشی از این پول توسط شخص یا اشخاصی بالا کشیده شده و برای همین حاضر به شکایت به فیفا نیستید!! وگرنه بازیکن خارجی که در ایران نباشه رو چکار به فدراسیون ایران؟!

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن