مجله ارتباط

    melibet

سرت را بالا بگیر!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 841 ] - پنجشنبه, 9 مرداد 1399

سرت را بالا بگیر!

بارها در مورد تفاوتهای فوتبالفارسی  با فوتبال جهان سخن گفته شده است . این تفاوتها فقط در میزان در آمدهاو ساخت زیر ساختها و امکانات سخت افزاری و نرم افزار... 5 out of 5 based on 5 ratings.
سرت را بالا بگیر!

بارها در مورد تفاوتهای فوتبالفارسی  با فوتبال جهان سخن گفته شده است . این تفاوتها فقط در میزان در آمدهاو ساخت زیر ساختها و امکانات سخت افزاری و نرم افزار...

ارتش سرخ دات كام :

بارها در مورد تفاوتهای فوتبالفارسی  با فوتبال جهان سخن گفته شده است . این تفاوتها فقط در میزان در آمدهاو ساخت زیر ساختها و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری ... نیستند بلکه مهمترین عواملی که بین فوتبالفارسی و فوتبال بین المللی فاصله می اندازد. "اندیشیدن " و "هدف گزاری" است به عنوان توضیح این مسئله می توانیم اشاره به اتفاقهائی کنیم که در این ایام فوتبال انگلستان رخ می دهد.

این روزها در فوتبال انگلستان کمپینی به نام هدز آپ* وجود دارد که آغاز فعالیتهای آن به فوریه سال 2020 بر می گردد. جائی که قرار شد فوتبال بعنوان واسطه برای سخن گفتن بی دغدغه در مورد بیماری ها روحی باشد. هدف مشخص این کمپین رهائی از موانع روحی در هنگام صحبت کردن در مورد بیماری های روانی  بوده و گفتگو در مورد این بیماری ها را تبدیل به گفتگوهای ساده ای بکنند که مثلا افراد در مورد فوتبال انجام می دهد. برای رسیدن به این هدف باشگاه ها و بازیکنان مشهور فوتبال از تجربه های خودشان در مورد فشارهای روانی صحبت می کنند و قرار بر این است که با وجود چنین کمپینهائی فشارهای عصبی در جهان با گفتگوها و بسیاری از عوامل موثر در درمان بیماری های روانی کمتر شود و فوتبال عاملی برای تزریق هیجان بر پایه آرامش فکری و عامل شادکامی میشود.

نگاهی به این طرز تفکر به فوتبال و استفاده از آن در امور زندگی بکنیم و تفاوتهای آن را با فوتبالفارسی ببینیم. فوتبالفارسی سالها است که سراسر از توهین و توهم و خیالپردازی و فرافکنی و مازوخیزم و سادیسم و پارانویا و ... است و فرقی ندارد بازیکن فعلی و بازیکنان بازنشسته و مربیان و حتی مجریان تلویزیون مبادرت به تشدید این اوضاع بکنند  و سخن تنها به امروز نیست.

برای  ما سالها است که فوتبال عاملی برای فشار روانی مضاعف شده است و در پشت چهره های طرفداری علاقمند به رها کردن همه خشمهائی هستیم که در درون داریم و یا این که جامعه به ما تحمیل کرده است و در این میان  فرهنگ سازی چیزی جز توهم نیست. این روزها صحبت از گالیله بسیار است و بد نیست به جمله ای از نمایشنامه " زندگی گالیله " اثر برتولت برشت توجه کنیم.
-یکی از دلائل فقرِ علم، تصورِ دانستنِ بسیار است

این حکایت در قسمتهای مدیریتی و اعضای کادر فعلی و قدیمی  باشگاه ها  و یا در رسانه ها و به اصطلاح مراجع فرهنگ سازی وجود دارد ما فقیر دانستن و ثروتمند جهل هستیم و روزگار ما چنین پر از نادانی و تلخی و تاریکی است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن