مجله ارتباط

    melibet

شیری: موفقیت های پرسپولیس ادامه دار است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 330 ] - 7 روز پیش

شیری: موفقیت های پرسپولیس ادامه دار است

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: موفقیت های پرسپولیس در فصل آینده هم ادامه خواهد داشت و امیدوارم این تیم بتواند پنجمین قهرمانی متوالی خود را هم جشن ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
شیری: موفقیت های پرسپولیس ادامه دار است

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: موفقیت های پرسپولیس در فصل آینده هم ادامه خواهد داشت و امیدوارم این تیم بتواند پنجمین قهرمانی متوالی خود را هم جشن ...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: موفقیت های پرسپولیس در فصل آینده هم ادامه خواهد داشت و امیدوارم این تیم بتواند پنجمین قهرمانی متوالی خود را هم جشن بگیرد.

مهدی شیری گفت: پرسپولیس در چند سال اخیر موفقیت های بزرگی بدست آورده و اصلی ترین دلیل آن هماهنگی بالای بازیکنان است. اگر ترکیب اصلی تیم حفظ شود قطعا این تیم در فصل آینده نیز مدعی اول قهرمانی خواهد بود.

وی ادامه داد: از زمان حضور یحیی گل محمدی در راس کادرفنی پرسپولیس این تیم با قدرت بیشتری در زمین حاضر می شود و او توانسته اتحاد خوبی در میان بازیکنان به وجود بیاورد.

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر قطعی است و به اعتقاد من باید برنامه ریزی کادرفنی برای موفقیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی باشد.

وی با اشاره به استفاده از جوانان در ترکیب پرسپولیس در ادامه رقابت های لیگ برتر تصریح کرد: گل محمدی و کادرفنی او بسیار با دانش هستند و به خوبی می دانند در ادامه مسابقات از چه بازیکنانی استفاده کنند اما به اعتقاد من می توان در بازی های باقی مانده به چند بازیکن جوان بیشتر میدان داد.

شیری اظهار کرد: مدیریت باشگاه باید از همین امروز برای فصل آینده برنامه ریزی دقیق داشته باشد تا فصل بعد در کنار تلاش برای قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی به دنبال قهرمانی در آسیا هم باشیم و این موضوع دور از دسترس نیست.

وی ادامه داد: پرسپولیس ثابت کرده با همین پتانسیل می تواند به قهرمانی در آسیا برسد و در این راه فقط به برنامه ریزی دقیق و آرامش نیاز دارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن