مجله ارتباط

    melibet

پرسپولیس پول برانکو را چگونه پرداخت می کند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 947 ] - 7 روز پیش

پرسپولیس پول برانکو را چگونه پرداخت می کند؟

باشگاه پرسپولیس تا ١6 مرداد فرصت دارد طلب سرمربی پیشین خود را بپردازد. پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس، مدیران این باشگاه نتوانستند مطالبات سرمربی س... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پرسپولیس پول برانکو را چگونه پرداخت می کند؟

باشگاه پرسپولیس تا ١6 مرداد فرصت دارد طلب سرمربی پیشین خود را بپردازد. پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس، مدیران این باشگاه نتوانستند مطالبات سرمربی س...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس تا ١6 مرداد فرصت دارد طلب سرمربی پیشین خود را بپردازد.

پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس، مدیران این باشگاه نتوانستند مطالبات سرمربی سابق خود را بپردازند تا اینکه در نهایت با شکایت برانکو، پرسپولیس محکوم به پرداخت یک میلیون و 55 هزار یورو به این مربی شد.

با وجود اینکه در ماه های گذشته تلاش هایی برای پرداخت مطالبات برانکو انجام شد اما وکیل این مربی پرونده را به کمیته انضباطی فیفا ارسال کرد تا از این طریق بتواند مطالبات موکل خود را وصول کند. حالا از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که این باشگاه به دنبال این است که پس از وصول طلب 55٠ هزار یورویی خود بابت انتقال بیرانوند به آنتورپ، بخشی از طلب خود در فیفا را نیز به مبلغ اضافه کند و در ادامه با تامین مابقی پول، طلب برانکو ایوانکوویچ را پرداخت کند. حالا سؤال مهم این است که اگر باشگاه پرسپولیس تا قبل از 16 مرداد این پول را فراهم کرد با وجود تحریم های بانکی چطور می تواند به دست برانکو برساند که این هم خودش یک مشکل بزرگ است.

سال گذشته و زمانی که ایرج عرب اعلام کرد 500هزار یورو برانکو در آن دوشنبه معروف در باشگاه حاضر بوده اما طبیعی بود که برانکو نتواند این پول نقد را از کشور خارج کند چراکه هم غیرقانونی بود هم خطرناک. البته گفته می شود پیش از آن مطالبات برانکو یا به حسابش در امارات یا کرواسی واریز می شد یا نقد می گرفت، اما این بار چون هم مبلغ بیشتر بوده هم همه از آن خبر داشتند از دریافت وجه نقد خودداری کرد.

حال خبر می رسد شاید باشگاه پول را به حساب بانکی برانکو در کشور عمان پرداخت کند. با توجه به روابط خوب سیاسی ایران و عمان که همواره در این سالها نقش میانجی را در تحریم ها داشته شاید این بار هم در پرداخت پول برانکو در صورت تامین آن البته از سوی باشگاه بتواند کمک حال باشگاه های ایرانی در تحریم های بانکی باشد. به گفته خواجه وند معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در صورتی که به هر دلیل باشگاه پرسپولیس موفق نشود تا پنجشنبه آینده پول برانکو را پرداخت کند رأی به کمیته انضباطی فیفا برگردانده می شود و ممکن است فرجه دیگری برای باشگاه در نظر گرفته شود. در واقع از حالا نمی توان با قاطعیت گفت اگر تا پنجشنبه پول برانکو پرداخت نشود فیفا بلافاصله شش امتیاز از پرسپولیس کسر کند بخصوص اینکه با پرداختی هایی که در مورد دستیاران این مربی صورت گرفته برای فیفا محرز خواهد شد که باشگاه نسبت به این مسأله حسن نیت دارد و می خواهد هرطور شده پول برانکو را پرداخت کند.

روز گذشته و بعد از اعلام خبر تاریخ جشن قهرمانی پرسپولیس از سوی سازمان لیگ، باشگاه پرسپولیس روابط عمومی این باشگاه اعلام کرد برای جشن قهرمانی از مربیان سابق این باشگاه که در پوکر قهرمانی نقش تعیین کننده ای داشتند دعوت کرده تا در این مراسم حضور داشته باشند که این دعوت با واکنش یحیی گل محمدی سرمربی این تیم در فضای مجازی همراه بود، یحیی در این اظهار نظر خود نوشته بود که بجای دعوت کردن از آنها مطالباتشان را پرداخت کنید تا با کسر امتیاز و پنجره های بسته مواجه نشویم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن