مجله ارتباط

    melibet

فکری: نباختن به پرسپولیس برای ما خیلی مهم است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 702 ] - 8 روز پیش

فکری: نباختن به پرسپولیس برای ما خیلی مهم است

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: متاسفانه اکنون در جامعه ما فضای بی احترامی ایجاد شده که همه را اذیت می کند. محمود فکری در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
فکری: نباختن به پرسپولیس برای ما خیلی مهم است

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: متاسفانه اکنون در جامعه ما فضای بی احترامی ایجاد شده که همه را اذیت می کند. محمود فکری در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپ...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: متاسفانه اکنون در جامعه ما فضای بی احترامی ایجاد شده که همه را اذیت می کند.

محمود فکری در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس اظهار داشت: ابتدا عید سعید قربان را به همه هم وطنان تبریک گفته و برای امیر قلعه نویی آرزوی سلامتی و عافیت دارم. متاسفانه اکنون در جامعه ما فضای بی احترامی ایجاد شده که همه را اذیت می کند. این فضا سبب شده من که چهارده سال در استقلال بازی کرده ام، سه سال مربی این تیم بوده ام و در مجموع 17 سال در استقلال عضویت داشته ام با این فضا نتوانم درباره استقلالی بودن خود اظهارنظر کنم یا قهرمانی پرسپولیس را به دوست عزیزم یعنی یحیی گل محمدی تبریک بگویم.

وی افزود: خودم و همه دوستان امیدوار هستیم فضای دوستی و رقابت سالم ایجاد شود تا انشاءالله بتوانیم در این فضای خوب رقابت کرده و از آن لذت ببریم.

سرمربی نساجی درباره نفرات غایب نساجی در بازی با پرسپولیس گفت: تیم ما محروم ندارد اما تا دلتان بخواهد بازیکن مصدوم داریم که تعدادشان زیاد است و نمی توانیم از آنها اسم ببرم. متاسفانه بازیکنان مصدوم زیادی داریم که انشاءالله هرچه سریع تر آسیب دیدگی شان رفع شده و به تیم اضافه شوند.

فکری درباره احتمال بی انگیزه شدن پرسپولیس پس از کسب قهرمانی توضیح داد: مطمئن باشید این تیم با تمام توان به مصاف ما می آید زیرا می خواهد از اعتبار و حیثیت قهرمانی اش دفاع کند. خودمان را برای یک بازی سنگین و سخت آماده کرده ایم و امیدوارم بازی خوبی شود که بتوانیم از آن امتیاز هم بگیریم.

وی ادامه داد: نباختن به پرسپولیس برای ما خیلی مهم است و می خواهیم از تیم قهرمان امتیاز بگیریم. امیدوارم بازی خوبی را هم شاهد باشیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن