مجله ارتباط

    melibet

یحیی شریک نمی خواهد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 994 ] - 7 روز پیش

یحیی شریک نمی خواهد

خبر عصر چهارشنبه در سایت رسمی باشگاه پرسپولیس چشم ها را از شدت تعجب گرد می کرد.دعوت از برانکو و کالدرون برای حضور در جشن قهرمانی بعد از تعجب، خشمی به دنبال دا... 5 out of 5 based on 4 ratings.
یحیی شریک نمی خواهد

خبر عصر چهارشنبه در سایت رسمی باشگاه پرسپولیس چشم ها را از شدت تعجب گرد می کرد.دعوت از برانکو و کالدرون برای حضور در جشن قهرمانی بعد از تعجب، خشمی به دنبال دا...

ارتش سرخ دات كام :

خبر عصر چهارشنبه در سایت رسمی باشگاه پرسپولیس چشم ها را از شدت تعجب گرد می کرد.دعوت از برانکو و کالدرون برای حضور در جشن قهرمانی بعد از تعجب، خشمی به دنبال داشت که خیلی زود علنی شد.

استوری یحیی گل محمدی که حرکت مدیران باشگاهش را «شومن بازی» خوانده بود از سوی کاپیتان تیم هم حمایت شد تا مشخص شود در این جدال هم مدیران باشگاه یک طرف هستند و کادر فنی با بازیکنان طرف دیگر.

در روزهای قهرمانی و بردهای شیرین هفته ای نیست که مدیران پرسپولیس با یک حرکت اشتباه، کام اعضای تیم و هواداران شان را تلخ نکنند. حالا برای همه واضح است که دعوت از برانکو و کالدرون برای حضور در جشن قهرمانی فقط و فقط برای نمایش و پررنگ شدن در فضای هواداری است وگرنه معنی ندارد با مربیانی که ماه هاست وارد دعوا شده اید و هر روز برای اثبات حقانیت تان در مقابل آنها لایحه می فرستید اینچنین ادای عاشق پیشه ها را در بیاورید.

برانکو ایوانکوویچ که بسیاری او را معمار قهرمانی های پرسپولیس و شکوه بخشیدن به این دوران طلایی می دانند طی یک سال گذشته حاضر نشده برای پرداخت طلبش به صورت اقساط و بخش بخش کوتاه بیاید و حالا پرسپولیس را در آستانه محرومیت یا کسر امتیاز در آمپاس قرار داده است. کالدرون هم خیلی سریع به فیفا شکایت کرده و حکم گرفته و حتماً او هم پولش را تمام و کمال می خواهد و تنها اگر لطف کند در توافق با مدیران باشگاه این طلب چندصدهزار دلاری را در چند نوبت خواهد گرفت.

شاید اگر قرار بود این دعوت جهت فتح بابی برای مذاکره با برانکو برای مصالحه و کوتاه آمدن باشد می توانست مورد قبول باشد اما وقتی ایشان هیچ جوره حاضر به مصالحه نشده و باشگاه پرسپولیس را در تنگنا قرار داده اند چرا باید در جشن قهرمانی حاضر باشند؟

در عین حال همه می دانند دعوت این مربیان و دستیاران شان به ایران هم هزینه های سنگینی برای باشگاه در برخواهد داشت وهم اینکه به خاطر شرایط مالیاتی و محدودیت سفرها اصلاً شدنی نیست.

اینها البته احتمالاً به ذهن رسول پناه و همقطارانش هم رسیده اما وقتی پای نمایش در میان باشد بهترین کار این است که شما بدانید کسب محبوبیت هزینه ای در برنخواهد داشت و همان صورت مسأله وانتشار خبر دعوت از این مربیان می تواند برایتان مقبولیت به همراه داشته باشد. اشتباه مدیران پرسپولیس اما در همین جاست. جایی که کسب محبوبیت شاید هزینه مالی نداشته باشد اما هزینه های سنگینی برای خودشان و باشگاه خواهد داشت.آنها که بعد از استوری یحیی سکوت کرده اند به دست خود کاری کردند تا جنگ سرد بین مدیریت و تیم علنی شده و آتش این اختلافات زبانه بکشد.

مدیران باشگاه پرسپولیس با این حرکت ناشیانه و نمایشی که به راه انداختند به دست خود حاشیه دیگری برای تیم شان ساختند و حالا می توان انتظار داشت با یک جرقه کوچک آتش این اختلافات زبانه بکشد و در آستانه مسابقات مهم باقیمانده از جمله جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا گریبان تیم قهرمان را بگیرد.

نکته مهم و مغفول مانده اما اینجاست که یحیی و کادرش برای این موفقیت بزرگ شریک نمی خواهند. آنها در مصاحبه هایشان مدام از برانکو و کالدرون و خدماتی که برای پرسپولیس داشته اند تمجید می کنند اما اصلاً دوست ندارند در این موفقیت شریک داشته باشند و این قهرمانی را حاصل زحمات شبانه روزی خود شان می دانند.

واقعیتش را هم بخواهید برانکو حداقل در موفقیت این فصل نقش چندانی نداشته  و در دوران کالدرون هم اختلافات زیادی بین بازیکنان و این مربی وجود داشت هم اینکه با وجود قهرمانی نیم فصل، کالدرون در مواجهه با سه حریف تیمش در راه قهرمانی بازنده شده و امتیازهای مهمی از دست داده بود که همه آن باخت ها توسط تیم یحیی جبران شد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • پرسپولیس ایران
    پرسپولیس ایران :
    اقا یحیی و دوستان پرسپولیسیم اگه صلاح دونستید/ این پسره نورافکن ذاتن پرسپولیسیه و بار فنیش هم بالاست
    اگر صلاح دونستید هم بازیکن خوبیه ( محکم و باهوش و چغر) و تلافی منشا جبران شه

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن