melibet

محمدخانی: یحیی کاملاً درست می گوید و حق دارد ناراحت شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 329 ] - شنبه, 11 مرداد 1399

محمدخانی: یحیی کاملاً درست می گوید و حق دارد ناراحت شود

ناصر محمدخانی بعد از دعوت باشگاه از کالدرون و برانکو و ناراحتی که برای گل محمدی در این رابطه به وجود آمده به شدت از سرمربی سرخ پوشان حمایت می کند و حرکت باشگا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
محمدخانی: یحیی کاملاً درست می گوید و حق دارد ناراحت شود

ناصر محمدخانی بعد از دعوت باشگاه از کالدرون و برانکو و ناراحتی که برای گل محمدی در این رابطه به وجود آمده به شدت از سرمربی سرخ پوشان حمایت می کند و حرکت باشگا...

ارتش سرخ دات كام : ناصر محمدخانی بعد از دعوت باشگاه از کالدرون و برانکو و ناراحتی که برای گل محمدی در این رابطه به وجود آمده به شدت از سرمربی سرخ پوشان حمایت می کند و حرکت باشگاه را مورد قبول قرار نمی دهد.

*یحیی گل محمدی از باشگاه به دلیل دعوت از برانکو و کالدرون حسابی ناراحت شده، به نظرتان سرمربی ناراحتی اش درست بوده؟
حتماً نظر یحیی درست بوده چون وقتی باشگاه پول ندارد تا مطالبات بازیکنان و کادرش را بپردازد یا اینکه بدهی و مطالبات برانکو و کالدرون را بدهد قصد دارد از آنها دعوت کند.

من نمی دانم با شرایطی که پرسپولیس پول ندارد و برای پرداخت مطالبات شدیداً تحت فشار است و دیگر فرصتی هم به زمان پرداخت پول برانکو باقی نمانده، دعوت از برانکو اصلاً معنایی ندارد به همین دلیل من کاملاً حق را به گل محمدی می دهم. اصلاً از این موارد که بگذرید دعوت از برانکو و رزرو هتل و بلیت هواپیمای او و کالدرون کلی هزینه دارد و اصلاً منطقی نیست در این شرایط باشگاه از دو مربی دعوت به عمل آورد.

من فکر می کنم آقایان مدیر به جای دعوت از برانکو و کالدرون اول بدهی برانکو را بپردازند تا از پرسپولیس امتیاز کسر نشود بعد هم به فکر مطالبات بازیکن و مربی باشند.

*پرسپولیس فعلی پوکر زد، شما فکر این همه موفقیت را می کردید؟
پرسپولیس قبلاً دردهه 60، پنج بارمتوالی قهرمان باشگاه های تهران شده اما پرسپولیس فعلی هم پوکر زد تا نشان دهد میراث دار خوبی برای پرسپولیس کبیر بوده و هست و بازیکنانش حتماً پتانسیل بسیار بالایی داشتند که پوکر زدند. من هم همان اول فصل گفتم که این پرسپولیس پوکر می زند چون به توانایی بازیکنان تیم کاملاً اطمینان داشتم و می دانستم که این بزرگی کاملاً باقی خواهد ماند.

*به نظرتان پرسپولیس با گل محمدی می تواند رکورد امتیازی برانکو را بزند؟
چهار بازی و 12 امتیاز باقی مانده است. به همین دلیل من رکوردشکنی امتیازی را هم برای پرسپولیس فعلی امری شدنی می دانم و معتقدم رکوردشکنی عادت این پرسپولیس شده است.

*جشن قهرمانی پرسپولیس هم بعد از بازی با ذوب آهن بدون تماشاگر برگزار می شود. این جشن حس جالبی خواهد داشت؟
مسلماً برگزاری جشن بدون تماشاگر و هوادار خیلی جالب نخواهد شد اما من مصاحبه آقا یحیی را با روزنامه خودتان دیدم که گفته بود اگر یک هوادار هم کرونا بگیرد ما راضی نخواهیم شد، که البته صحبت کاملاً درستی است و چاره ای نیست و باید در این شرایط مانند همه دنیا جشن قهرمانی را بدون تماشاگر برگزار کرد.
 

مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان جام حذفی می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن