مجله ارتباط

    melibet

با وجود قهرمانی؛ باقری هم چنان در اردوی سرخ ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 411 ] - 7 روز پیش

با وجود قهرمانی؛ باقری هم چنان در اردوی سرخ ها

در حالی که اسکوچیچ و دستیارانش کار در تیم ملی را با تماشای بازی های لیگ آغاز کرده اند کریم باقری در اردوی سرخ ها حضور دارد و به همراه پرسپولیس به قائمشهر سفر ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
با وجود قهرمانی؛ باقری هم چنان در اردوی سرخ ها

در حالی که اسکوچیچ و دستیارانش کار در تیم ملی را با تماشای بازی های لیگ آغاز کرده اند کریم باقری در اردوی سرخ ها حضور دارد و به همراه پرسپولیس به قائمشهر سفر ...

ارتش سرخ دات كام :

در حالی که اسکوچیچ و دستیارانش کار در تیم ملی را با تماشای بازی های لیگ آغاز کرده اند کریم باقری در اردوی سرخ ها حضور دارد و به همراه پرسپولیس به قائمشهر سفر کرده است.

البته عدم حضور کریم باقری در کمپ تیم های ملی و همراهی نکردن کادر فنی تیم ملی در تماشای بازی های لیگ برتر با هماهنگی فدراسیون فوتبال است؛ از ابتدا هم قرار بود کریم بعد از پایان بازی های لیگ برتر به اردوی تیم ملی ملحق شود.

وحید هاشمیان دیگر دستیار ایرانی اسکوچیچ به تهران آمده و با تماشای بازی های لیگ قرار است در تدوین لیست تیم ملی به سرمربی تیم ملی کمک کند. فدراسیون فوتبال منتظر پایان بازی های لیگ برتر و حضور کریم باقری در اردوی تیم ملی است؛ با اینکه هنوز قرارداد او امضاء نشده و بعید است دستمزدی که فدراسیون فوتبال برای کریم در نظر می گیرد نزدیک به دستمزدی باشد که باشگاه پرسپولیس به او می دهد.

کریم باقری در صورت حضور در اردوی تیم ملی باید درآمد خود در پرسپولیس را فراموش و به دستمزدی که فدراسیون فوتبال برای او در نظر می گیرد، قانع شود. او در صورت انجام این کار موقعیت و دستمزد خود در پرسپولیس را فدای تیم ملی خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن