اکسید هد

«بشار باید بماند» ادامه دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 758 ] - شنبه, 11 مرداد 1399

«بشار باید بماند» ادامه دارد

طرفداران پرسپولیس وارد عمل شده اند تا با ایجاد فشار حداکثری روی رسول پناه، ماندن بشار را قطعی کنند. هواداران پرسپولیس برای حفظ بشار رسن آستین ها را بالا زده ا... 5 out of 5 based on 6 ratings.
«بشار باید بماند» ادامه دارد

طرفداران پرسپولیس وارد عمل شده اند تا با ایجاد فشار حداکثری روی رسول پناه، ماندن بشار را قطعی کنند. هواداران پرسپولیس برای حفظ بشار رسن آستین ها را بالا زده ا...

ارتش سرخ دات كام :

طرفداران پرسپولیس وارد عمل شده اند تا با ایجاد فشار حداکثری روی رسول پناه، ماندن بشار را قطعی کنند.

هواداران پرسپولیس برای حفظ بشار رسن آستین ها را بالا زده اند و با ایجاد کمپینی در فضای مجازی، خواهان آن شدند تا مهدی رسول پناه و همکارانش را وادار به تمدید قرارداد با این هافبک عراقی کنند. طبق ادعای برخی نزدیکان باشگاه پرسپولیس، مدیران این باشگاه قرار بود چهارشنبه با بشار رسن و مدیربرنامه هایش نشستی داشته باشند که این نشست از دو زاویه، تکلیف هافبک عراقی سرخپوشان را مشخص می کرد. اول اینکه آن ها قرار بود بابت تسویه حساب قطعی و میزان پرداختی تا قبل از پایان یافتن فصل نوزدهم صحبت کنند و سپس مواضع طرفین جهت ادامه همکاری و تمدید قرارداد فصل آینده و سال های بعد بشار مشخص شود. با این حال از پیرامون باشگاه پرسپولیس خبر می رسد هنوز تکلیف این بازیکن روشن نشده و نه تنها دریافتی دلاری نداشته بلکه مشخص نیست در پرسپولیس می ماند یا به پیشنهادات دیگر خود به صورت جدی فکر می کند. بشار هم از لیگ ایران و هم از چند باشگاه قطری، ترکیه ای و... پیشنهاداتی دریافت کرده که در صورت تعلل مسئولان باشگاه پرسپولیس، این بازیکن از جمع سرخپوشان جدا خواهد شد.

حالا طرفداران پرسپولیس وارد عمل شده اند تا با ایجاد فشار حداکثری روی رسول پناه، ماندن بشار را قطعی کنند. این در حالی است که وزارت ورزش به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تأکید کرده حق جذب بازیکن و مربی خارجی ندارند و فقط می توانند خارجی های این فصل خود را حفظ کرده و یا بازیکنان خارجی حاضر در لیگ برتر را جذب کنند آن هم با قرارداد ریالی نه دلاری! از این رو، قوانین جدید هم دست مسئولان باشگاه پرسپولیس را می بندد که بتوانند توافق راحتی با بشار داشته باشند. این بازیکن عراقی در حال حاضر، حدود 70 درصد از قراردادش را به فاصله تنها 4 هفته مانده تا پایان فصل طلبکار است و همچنین تمام آپشن های روی قراردادش مثل قهرمانی در لیگ برتر یا پیروزی های پیاپی هم روشن شده است. باید دید در نهایت، چه اتفاقی برای بشار در این شرایط رخ می دهد. هشتگ بشار باید بماند فعلاً پراستفاده ترین هشتگ از سوی پرسپولیسی ها در فضای مجازی به شمار می رود و همچنان ادامه دارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن