مجله ارتباط

    melibet

پرسپولیس - نساجی به یاد تاج گذاری کالدرون!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 428 ] - 6 روز پیش

پرسپولیس - نساجی به یاد تاج گذاری کالدرون!

آخرین تجربه حضور گابریل کالدرون روی نیمکت پرسپولیس در دیدار با نساجی رقم خورد. سرخپوشان پایتخت امشب میهمان نساجی مازندران خواهند بود و این در حالی است که باتو... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پرسپولیس - نساجی به یاد تاج گذاری کالدرون!

آخرین تجربه حضور گابریل کالدرون روی نیمکت پرسپولیس در دیدار با نساجی رقم خورد. سرخپوشان پایتخت امشب میهمان نساجی مازندران خواهند بود و این در حالی است که باتو...

ارتش سرخ دات كام :

آخرین تجربه حضور گابریل کالدرون روی نیمکت پرسپولیس در دیدار با نساجی رقم خورد.

سرخپوشان پایتخت امشب میهمان نساجی مازندران خواهند بود و این در حالی است که باتوجه به مسجل شدن قهرمانی، دیداری تشریفاتی را پیش رو دارند. مسابقه ای که البته در نیم فصل نخست به هیچ عنوان تشریفاتی نبود و دو تیم در یک نبرد حساس و جذاب مقابل هم صف آرایی کردند و در پایان هم پرسپولیسی ها با تک گل وحید امیری به برتری دست یافتند.

دیدار نیم فصل اول قرمزها باتوجه به آلودگی هوا با تعویق روبرو شده بود و آخرین بازی این تیم در دور رفت بود که اتفاقا به آخرین تجربه حضور گابریل کالدرون روی نیمکت این تیم نیز تبدیل شد. در آن بازی پرسپولیسی ها نمایش درخشانی را ارائه کردند و با وجود یک اخراج، موفق به مدیریت بازی شدند و با پیروزی برابر نماینده قائمشهر، به صدر جدول رده بندی لیگ نوزدهم صعود کردند و قهرمانی نیم فصل اول را به دست آوردند.

کالدرون که با صحبت ها و نتایج خود خود طی چند وقت اخیر به محبوبیت مناسبی بین هواداران دست یافته بود، برای اولین بار به گواه حاضران در استادیوم در قامت یک مربی موفق مورد تشویق سکونشینان قرار گرفت. اما کمترین توجهی به وضعیت سکوها نداشت و تلاش می کرد تا با هیجان و اضطراب تیمش را به سمت پیروزی هدایت کند.

بعد از سوت پایان کالدرون که از صدرنشینی تیمش بسیار خوشحال بود، در ورزشگاه آزادی دور افتخار زد که به نظر یک خداحافظی با هواداران پرسپولیس بود. هوادارانی که چند وقت بعد برخی از آن ها در هواخواهی از مدیرعامل باشگاه محمدحسن انصاری فرد به اینستاگرام کالدرون یورش بردند و به او فحاشی کردند.

در نشست خبری هم اتفاقات جالبی رخ داد. در حالی که مدیررسانه ای پرسپولیس ایستاد تا نشست خبری را به پایان برساند، یک خبرنگار سمج با اصرار فراوان سوالش را از کالدرون پرسید: «آیا آنطور که انصاری فرد مدیرعامل باشگاه گفته، ناراحتی او بابت عدم دریافت پاداش هاست؟» اینجا جایی بود که سرمربی آرژانتینی با جملاتی صریح علیه مدیرعامل وقت پرسپولیس قیام کرد و جملاتی را به زبان آورد که از یاد هواداران پرسپولیس نمی رود. او با کوبیدن روی سینه اش گفت: «ماه ها با جان و دل در پرسپولیس کار کردم و مسئله ام احترام است نه پول. من مرد ثروتمندی هستم!»

ماه بعد از آن شب خاطره انگیز، منتقدان و مخالفان کالدرون در بین هواداران پرسپولیس انگشت شمار هستند و اغلب طرفداران با احترام از او یاد می کنند؛ کسی که دعوت باشگاه پرسپولیس برای حضور در جشن قهرمانی را هم پذیرفته و باید دید مسئولان این باشگاه موفق خواهند شد که او را به ایران بیاورند یا خیر.


«پول نه، احترام؛ من مرد ثروتمندی هستم» - آخرین جملات گابریل کالدرون در ایران پس از بازی با نساجی


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن