مجله ارتباط

    melibet

گل محمدی: امروز مثل یک قهرمان بازی کردیم

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 965 ] - شنبه, 11 مرداد 1399

گل محمدی: امروز مثل یک قهرمان بازی کردیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد تیمش در دیدار مقابل نساجی مازندران ابراز رضایت کرد. یحیی گل محمدی پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نساجی ماز... 2 out of 5 based on 5 ratings.
گل محمدی: امروز مثل یک قهرمان بازی کردیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد تیمش در دیدار مقابل نساجی مازندران ابراز رضایت کرد. یحیی گل محمدی پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نساجی ماز...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد تیمش در دیدار مقابل نساجی مازندران ابراز رضایت کرد.

یحیی گل محمدی پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: بازی تقریباً یکطرفه بود و تیم نساجی روی یک صحنه که تمرکز خوبی روی اوت دستی نداشتیم به گل رسید و همان یک بار که روی دروازه ما آمد، گل خوردیم. ما امروز مثل یک قهرمان بازی کردیم و تیم برتر زمین بودیم. از بازیکنانم تشکر می کنم. ما نشان دادیم که بی جهت قهرمان نشده ایم.

وی در ادامه افزود: می توانستیم بازی را با چند گل ببریم، ولی در زدن ضربه آخر بی دقت بودیم. به هواداران می گویم باید به این تیم افتخار کنند. با توجه به شرایط زمین، بازی کردن در این ورزشگاه سخت است. امروز به لحاظ فنی تیم خوبی بودیم و موقعیت های زیادی داشتیم. از تیم حریف هم به خاطر بازی جوانمردانه تشکر می کنم. بقیه بازی های لیگ هم برای ما مهم است و با تمام قدرت ادامه می دهیم. تیم داوری هم خوب بود و امروز قضاوت خوبی داشت و تشکر می کنم از داوران.

وی در واکنش به این موضوع که صحبت هایش در مورد تیم نساجی و شهر قائمشهر پیش از بازی بازتاب خوبی بین هواداران مازندرانی داشته است، گفت: به طور کلی من یک بحثی را بگویم. این شهر فوتبال خیز است و استعدادهای نابی در این منطقه وجود دارد. تیمی مثل نساجی که ریشه خوبی دارد و همه مردم این شهر به اسم این تیم افتخار می کنند، باید امکانات بهتری برای بازی داشته باشد. با توجه به استعدادهای این منطقه، هواداران و فوتبالی که این شهر دارد، این استادیوم (ورزشگاه وطنی) کوچک است، هم به لحاظ کیفی و هم به لحاظ کمی.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: یکی از دوستان گفت چرا در نشست پیش از بازی شرکت نکردیم، اما در این شهر یک هتل سه ستاره نیست که تیم ما در آن مستقر شود. این جای تأسف دارد که در شهری به این بزرگی یک هتل خوب نیست. این هم از وضیت استادیوم است، به نظرم قائمشهر از لحاظ امکانات ورزشی و توریستی شهر فقیری است و باید به این شهر خیلی بیشتر از این ها رسیدگی شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • مرتضی پرسپولیسی
    مرتضی پرسپولیسی :
    واقعا خودت بیشتر مثل قهرمان ها بودی جناب امپراطور بزرگوار که با ترکیب عالی امروز ما رو یاد مهدوی کیا انداختی!!!!
  • محمد ابراهیم حبیبی
    محمد ابراهیم حبیبی :
    واقعا یحیی و دستیارانش نشون دادن که خیلی خوب تیم رو تمرین میدن. پرسپولیس توی این چند بازی اخیر خیلی با برنامه ، رو به جلو و ترکیبی بازی میکنه. همین بازی امروز واقعا هیچ تیمی نساجی رو توی این ورزشگاه اینقدر تحت فشار قرار نداده بود و بالعکس تیم نساجی تیمهای حریف رو توی قوطی میکرد. اما بازی ترکیبی همراه با دوندگی بالای پرسپولیس تیم نساجی رو وادار به بازی کاملا دفاعی کرده بود.

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن