اکسید هد

ماموریت بزرگ خط دفاع پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 862 ] - یکشنبه, 12 مرداد 1399

ماموریت بزرگ خط دفاع پرسپولیس

مدافعان پرسپولیس برای حفظ آمار بهترین خط دفاعی و رکورد کمترین گل خورده تاریخ لیگ برتر که در اختیار استقلال است کار سختی پیش رو دارند. پرسپولیس با گل غافلگیرکن... 5 out of 5 based on 3 ratings.
ماموریت بزرگ خط دفاع پرسپولیس

مدافعان پرسپولیس برای حفظ آمار بهترین خط دفاعی و رکورد کمترین گل خورده تاریخ لیگ برتر که در اختیار استقلال است کار سختی پیش رو دارند. پرسپولیس با گل غافلگیرکن...

ارتش سرخ دات كام :

مدافعان پرسپولیس برای حفظ آمار بهترین خط دفاعی و رکورد کمترین گل خورده تاریخ لیگ برتر که در اختیار استقلال است کار سختی پیش رو دارند.

پرسپولیس با گل غافلگیرکننده ای که از روح الله باقری در شمال دریافت کرد حالا سیزده گل خورده دارد. این عدد رکورد کمترین گل خورده تاریخ لیگ برتر است که به استقلال تعلق دارد. پرسپولیس دیگر نمی تواند رکورد استقلال را در این آیتم بشکند و اگر می خواهد با رقیب سنتی در آن شریک باشد باید در سه بازی باقیمانده گلی دریافت نکند.

پرسپولیس در سه بازی آینده به ترتیب به مصاف تیم های ذوب آهن در تهران،گل گهر در سیرجان و سایپا در تهران خواهد رفت. آنچه مشخص است هر سه تیم کاندید سقوط به دسته پایین تر هستند و برای اینکه در لیگ برتر ماندگار شوند باید برنده از زمین خارج شده و یا از قهرمان این فصل لیگ برتر امتیاز بگیرند.

پرسپولیس با توجه به بازی های باقیمانده و تلاش حریفان برای بقاء در لیگ برتر اگر می خواهد بهترین خط تاریخ لیگ برتر را به صورت مشترک با استقلال در اختیار داشته باشد باید دروازه خود را بسته نگه دارد.

پرسپولیس در بازی برابر نساجی سریعترین گلی بود که پ در لیگ نوزدهم دریافت کرده است. پیش از این، سرخ پوشان هرگز در 20 دقیقه ابتدایی بازی های این فصل، دروازه شان باز نشده بود. قبل از گل روح الله باقری، سریعترین گلی که پرسپولیس در لیگ امسال دریافت کرده بود، گل ارسلان مطهری در دربی برگشت بود که در دقیقه 24 به ثمر رسید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن