مأموریت جدید یحیی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1716 ] - دوشنبه, 13 مرداد 1399

مأموریت جدید یحیی

پرسپولیس در قائمشهر متوقف شد. این شاید خبر مهمی نباشد. آن هم برای تیمی که خیلی زود و با فاصله زیاد نسبت به رقبا قهرمان شده است. با این حال این تساوی رشته ای ا... 5 out of 5 based on 6 ratings.
مأموریت جدید یحیی

پرسپولیس در قائمشهر متوقف شد. این شاید خبر مهمی نباشد. آن هم برای تیمی که خیلی زود و با فاصله زیاد نسبت به رقبا قهرمان شده است. با این حال این تساوی رشته ای ا...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در قائمشهر متوقف شد. این شاید خبر مهمی نباشد. آن هم برای تیمی که خیلی زود و با فاصله زیاد نسبت به رقبا قهرمان شده است. با این حال این تساوی رشته ای از موفقیت های باشگاه را پاره کرد و خیز آنها برای رکوردشکنی در فصل رکوردشکنی ها را ناکام گذاشت.

حالا شاید شکستن رکورد بیشترین برد خارج از خانه یا کمترین گل خورده در لیگ چندان عنوانی نباشد که حالا از دست رفتنش برای پرسپولیس ناراحت کننده باشد اما شاید این تساوی زنگ خطری باشد برای اتفاتی که ممکن است برای یکی از بهترین تیم های لیگ برتر رخ بدهد.

اتفاقی کلاسیک که اغلب در فوتبال ایرانی رخ می دهد و از آن هم گریزی نیست. آن هم چیزی است که اغلب در عبارت کلیشه ای «اشباع شدن تیم» خلاصه می شود. اینکه تیمی بعد از کسب چندین و چند موفقیت پی درپی دچار بی انگیزگی برای کسب موفقیت های بیشتر می شود.

البته که پرسپولیس چهار سال چنین فرم ایده آلی را حفظ کرده و در دام چنین اتفاقات کلیشه ای نیفتاده است اما شاید بخشی از این ماجرا در محرک هایی نهفته باشد که در آن چهار سال در تیم وجود داشت و حالا کمرنگ شده است.

رسیدن به فینال آسیا و داشتن یک سرمربی کاربلد خارجی و حتی مسائلی چون بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی که از نظر روانی مسئولیت بازیکنان تیم را بیشتر می کرد و آنها با حس مسئولیت پذیری بیشتری به میدان می رفتند.

 همه اینها حالا در پرسپولیس دیده نمی شود و یحیی گل محمدی حالا تنها یک وظیفه مهم دارد؛ حفظ تیمی که در بهترین شرایطش قرار دارد.

اینکه آیا یحیی گل محمدی می تواند در بعد روانی روی تیمش کار کند یا خیر، مسأله ای است که تا کنون ما به ازای خارجی از آن ندیده ایم. حداقل تا کنون یحیی در وضعیتی نبوده که بخواهد تأثیر روانی خاصی روی تیم تحت هدایتش بگذارد. همین مسأله در کنار عدم توجه مربی های ایرانی به چنین فاکتورهایی در تیم های شان موجب می شود تا این زنگ خطر برای پرسپولیس به صدا درآید.

آنها خیلی راحت می توانند حتی به پنجمین قهرمانی متوالی شان دست یابند چرا که فاصله شان با تیم های رقیب همچنان زیاد است اما به شرطی که بتوانند تیم را همچنان در وضعیت عالی حفظ کنند. حفظ روحیه تیم و دوری از حاشیه ها می تواند حتی دوامی یک دهه ای به موفقیت های پرسپولیس بدهد؛ چیزی که همه در وهله اول از یحیی گل محمدی انتظار دارند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن