فنونی زاده: هواداران نقش اساسی در قهرمانی داشتند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 270 ] - شنبه, 18 مرداد 1399

فنونی زاده: هواداران نقش اساسی در قهرمانی داشتند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با قهرمانی سرخپوشان در رقابت های لیگ برتر صحبت هایی را بیان کرد. مرتضی فنونی زاده پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگویی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
فنونی زاده: هواداران نقش اساسی در قهرمانی داشتند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با قهرمانی سرخپوشان در رقابت های لیگ برتر صحبت هایی را بیان کرد. مرتضی فنونی زاده پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگویی...

ارتش سرخ دات كام : پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با قهرمانی سرخپوشان در رقابت های لیگ برتر صحبت هایی را بیان کرد.


مرتضی فنونی زاده پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگویی درباره چهارمین قهرمانی پیاپی پرسپولیس در لیگ برتر اظهار کرد: من به عنوان عضو کوچکی از تیم بزرگ پرسپولیس چهارمین قهرمانی تیم محبوب خود را تبریک می گویم و از هواداران، کادر فنی و بازیکنان تشکر و قدردانی می کنم. شکست پرسپولیس برابر تیم ذوب آهن اشکالی ندارد و بازیکنان  هم در این دیدار  بد بازی نکردند. به هر حال از  تیمی که 4 هفته زودتر قهرمان شده است انتظار  زیادی نمی رود.  

فنونی زاده بیان کرد: فاکتور های زیادی در قهرمانی پرسپولیس نقش داشتند که اولی آن حضور هواداران عزیز در ورزشگاه ها بود که در سرما و گرما تیم خود را حمایت کردند. دومین فاکتور بازیکنان بودند که خیلی با جسارت و با صلابت بازی کردند و از همه آن ها تشکر می کنم. سومین فاکتور هم در اختیار داشتن بازیکنان خوب روی نیمکت بود و یحیی گل محمدی به نحو احسن از آن استفاده کرد. چهارمین فاکتور هم مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره حضور پرنگی داشتند و هر کدام به نحوی برای پرسپولیس زحمت کشیدند. به هر حال همه این عوامل باعث شدند که پرسپولیس  4 سال پیاپی قهرمان شود.  البته هواداران در اولویت اصلی این موفقیت قرار دارند.

او ادامه داد: امیدوارم این قهرمانی ها تداوم داشته باشد. تیم پرسپولیس کار سختی در جام حذفی ندارد، اما این تیم در لیگ قهرمانان آسیا باید با جسارت و باصلابت  بازی کند. بازیکنان فوق العاده خوبی داریم و دست تک تک آن ها را می بوسم، چون در این شرایط دشوار شیوع  ویروس کرونا  خیلی زحمت کشیدند  و قدردان تلاش های آن ها هستیم.  

فنونی زاده گفت: حضور پررنگ هواداران  پرسپولیس یادآور این موضوع است که آن ها همواره حامی تیم خود هستند، اما ویروس منحوس کرونا این اجازه را نداد تا هواداران از نزدیک شاهد جشن قهرمانی تیم محبوب خود باشند. علاوه بر این از لیدر های پرسپولیس که همواره در سرما و گرما در ورزشگاه ها حضور دارند و هواداران را هدایت و راهنمایی کردند هم تشکر می کنم.  


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل الدحیل به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن