melbet_head

اطلاعیه باشگاه درباره دو نامه ارسالی از فیفا

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1381 ] - شنبه, 18 مرداد 1399

اطلاعیه باشگاه درباره دو نامه ارسالی از فیفا

در روزهای گذشته دو نامه از فیفا در ارتباط با پرسپولیس به باشگاه و فدراسیون فوتبال ایران رسیده است. در این ارتباط به اطلاع هواداران پرسپولیس و رسانه های محترم ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
اطلاعیه باشگاه درباره دو نامه ارسالی از فیفا

در روزهای گذشته دو نامه از فیفا در ارتباط با پرسپولیس به باشگاه و فدراسیون فوتبال ایران رسیده است. در این ارتباط به اطلاع هواداران پرسپولیس و رسانه های محترم ...

ارتش سرخ دات كام :

در روزهای گذشته دو نامه از فیفا در ارتباط با پرسپولیس به باشگاه و فدراسیون فوتبال ایران رسیده است.

در این ارتباط به اطلاع هواداران پرسپولیس و رسانه های محترم می رساند؛ کمیته انضباطی فیفا در نامه ای به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که نامه ها و مستندات ارسالی دو طرف را دریافت و بررسی کرده است و ادامه اقدامات باشگاه در انجام پرداخت ها را از طلبکار جویا خواهد شد.

در این نامه آمده که وکیل طلبکاران در نامه ای به تاریخ ششم آگوست اعلام کرده است که دریافتی هایی داشته اند ولی هنوز تا اجرای کامل حکم فاصله وجود دارد. همچنین با اشاره به نامه و مستندات دریافتی از پرسپولیس به تاریخ پنجم آگوست، در این نامه آمده است که با توجه به این موارد به نظر می رسد که باشگاه پرسپولیس به دنبال اجرای رای صادره از سوی فیفا به تاریخ 26 فوریه و انجام تعهدات خود است و فیفا این موضوع را تا انتها پیگیری می کند.

همچنین کمیته حسابداری فیفا در پاسخ به درخواست پرسپولیس و نامه فدراسیون فوتبال با ارسال نامه ای به فدراسیون، در مورد نامه نگاری باشگاه برای پرداخت مطالبات زلاتکو و ایگور از محل دارایی های خود نزد فیفا، اعلام کرد: فیفا با توجه به شرایط موجود در زمینه این پرداخت ها از باشگاه های ایرانی حمایت می کند. در این نامه تاکید شد، این پرداخت ها با توجه به ماهیتی که دارد زمان بر است.

باشگاه پرسپولیس این نامه را هم برای کمیته انضباطی فیفا ارسال خواهد کرد تا مشخص شود بعد از طی شدن روند اداری در فیفا مطالبات این دو مربی را پرداخت خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  اینا میخوان پرسپولیس محروم بشه. رسول پناه بی شرف علناً توی تلوزیون گفت قولی بابت محروم نشدن نمیدم و 100% نیست. این یعنی محرومیت پرسپولیس. هوادار در باد پوکر نخوابید که دارند پرسپولیس را بیچاره می کنند.
 • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی
  عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
  چرا نباید افراد پاسخ گو باشند.... ایرج عرب کجاست تا جواب بده.... انصاری,فرد کجاست تا جواب بده.....وزارت باید پاسخ گو باشه.... برانکو و گابریل را فراری دادند و حالا نوبت یحیی است

  وزارت مقصر است و باید پاسخ گو باشه...هوادار به پا خیز,

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن