رسول پناه: در پرونده برانکو هیچ خطری تهدید نمی کند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 821 ] - چهارشنبه, 22 مرداد 1399

رسول پناه: در پرونده برانکو هیچ خطری تهدید نمی کند

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ما تا 30 روز دیگر مطالبات برانکو را پرداخت می کنیم اما افرادی که اطلاعات حقوقی ندارند با فضا سازی هواداران را نگران می کنند . مهدی... 5 out of 5 based on 3 ratings.
رسول پناه: در پرونده برانکو هیچ خطری تهدید نمی کند

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ما تا 30 روز دیگر مطالبات برانکو را پرداخت می کنیم اما افرادی که اطلاعات حقوقی ندارند با فضا سازی هواداران را نگران می کنند . مهدی...

ارتش سرخ دات كام :

 سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ما تا 30 روز دیگر مطالبات برانکو را پرداخت می کنیم اما افرادی که اطلاعات حقوقی ندارند با فضا سازی هواداران را نگران می کنند .

مهدی رسول پناه  درباره رای جدید فیفا که در آن اعلام شده است باشگاه پرسپولیس برای تسویه حساب با برانکو 30 روز فرصت دارد، اظهار داشت: ما کل هزینه های دادرسی را پرداخت کردیم . از یک میلیون و 55 هزار یورو مطالبات  برانکو  هم با دیرکرد 30 درصد را پرداخت کردیم. کمیته انضباطی هم 30 روز مهلت داده که در این مدت باید سایر مطالبات برانکو را تسویه کنیم.

وی درباره اینکه آیا بخشی از مطالبات برانکو و دستیاران وی از حق انتقال بیرانوند پرداخت شده است، گفت: 15 مرداد پول بیرانوند به حساب باشگاه آمد  که این مبلغ 515 هزار دلار بود و 35 هزار دلار هم به فدراسیون فوتبال تعلق گرفت. 120 هزار یورو را برای پرداخت مطالبات مارکو پرداخت  کردیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: 5 درصد مطالبات زلاتکو و ایگور را هم از این پول دادیم و از آنجاییکه نمی توانستیم پول برانکو  را عمان به یورو پرداخت کنیم و برانکو گفت هم این موضوع را قبول نکرد مجبور شدیم برای تبدیل یورو به ریال عمان حدود 20 هزار دلار دیگر هزینه کنیم.

رسول پناه ادامه داد: پرونده ایگور و زلاتکو و مارکو بسته شده است و اکنون هم نامه فیفا دست ما است. فیفا از ما خواسته و همچنین برانکو و دستیارانش خواسته   فرم های مربوط به پرداخت به آنها  را ارائه کنیم و فدراسیون هم این موضوع را تایید کرد است.

وی درباره میزان دقیق طلب باقی مانده برانکو توصیه داد: حدود 784 هزار دلار از مطالبات برانکو مانده که با کمک اسپانسر و استفاده از منابع دیگر این مبلغ را هم پرداخت می کنیم.

رسول پناه درباره اینکه آیا قرار است برای پرداخت باقی مانده پول برانکو بازیکنی را به فروش برسانند، گلفت: هیچ بازیکنی را برای تأمین این مبلغ نمی فروشیم. ما از ظرفیت های مالی  پرسپولیس استفاده می کنیم و بازیکنی هم به فروش نمی رسد.

وی درباره حواشی مربوط به قرار داد کارگزار گفت:  هیچ پولی پیش خور نمی شود و از قرارداد کارگزار پول به برانکو می دهیم. هیچ حواشی ای درباره این قرارداد وجود ندارد و قراردادها شفاف سازی شده است.حق هوادار است بداند این قرارداد به چه شکلی امضا شده و ما هم شفاف سازی کردیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا معاون حقوقی باشگاه پس از بازداشت همچنان در پرسپولیس فعالیت می کند،پاسخ داد: خواجه وند دیگر در باشگاه نیست.

رسول پناه درباره اینکه آیا پرسپولیس باید پول دیگری هم به برانکو بدهد اظهار داشت:  رای درست مطالعه نشده و برخی ها که اطلاعات حقوقی ندارند با ارائه برخی اخبار هواداران را نگران می کنند. ما برای پرونده برانکو  باید 30 هزار فرانک به دلیل بی توجهی به مهلت درنظر گرفته شده و  دو 15 هزار فرانک هم به همین دلیل در پرونده  دستیارانش پرداخت کنیم.

وی افزود: بحثی هم درباره محرومیت نقل و انتقالات و سقوط به دسته های پایین تر وجود ندارد.طبق ماده 15 بند 15 کمیته انضباطی  این حکم آمده و یک ماه هم  برای پرداخت پول برانکو فرصت داریم. خیال هواداران هم راحت باشد و این پول را می دهیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا در قرارداد پنج بازیکن این تیم بندی وجود دارد که می توانند با پرداخت درصدی از حق ترانسفر خود به تیم های خارجی از این تیم جدا شوند، گفت: این موضوع درست یا غلط مربوط به دوران مدیریت های قبلی باشگاه است و به دوره مدیریت  فعلی پرسپولیس ارتباطی ندارد. می خواهیم طبق نظر سرمربی همه بازیکنان را نگه داریم و با علیپور و بشار هم که قراردادشان به اتمام رسیده برای ادامه همکاری به توافق برسیم.

رسول پناه درباره اینکه آیا علیپور پیشنهاد چینی اش را رد کرده است، توضیح داد:  من در جریان پیشنهاد چین علیپور نیستم. همه  بازیکنان ما که بازیکنان  بزرگ مملکت و تیم ملی هستند پیشنهاد دارند اما آنها هم دوست دارند در تیم ما بمانند.

وی درباره اینکه آیا بشار رسن درخواست کرده باشگاه مانند امسال با وی قرارداد 420 هزار دلاری ببندد، گفت: ما 92 درصد قرارداد فصل جاری رسن را پرداخت کرده ایم. البته وی از سال های قبل هم طلب دارد که آن را هم پرداخت کرده و قرارداد بشار را تمدید می کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس توضیح داد: فضا سازی که دوستان در فضای مجازی انجام می دهند به این دلیل است که ما قهرمان شده ایم و می خواهند کام هواداران را تلخ کنند گفتیم اگر رای کمیته انضباطی بیاید آن را به مردم نشان می دهیم و همین الان هم گفتم این رای در سایت باشگاه منتشر شود. دو هفته قبل هم گفتند که پنجره بسته شده و می خواهیم به شکلی مدیریت کنیم که باشگاه وجاهت بگیرد و مردم راضی باشند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  سلام دوستان
  نیازهای تیم
  دروازه بان : لک - دفاع راست : اسماعیلی فر یا رامین رضائیان که به نظر من رامین کلاس بازیش بالاتره و بدون اغراق بهترین دفاع راست آسیا هست.
  دفاع چپ : آقایی یا نعمتی فرقی نداره - هافبک دفاعی : رضا اسدی عالیه قلدر و فیزیکی - هافبک نفوذی : سعید واسعی یا طالب ریکانی که نظر من طالب ریکانی تواناییها و دامنه حرکتی بیشتری نسبت به واسعی داره.
  مهاجم نوک : مغانلو ، آل کثیر ، زاهدی، هر سه تا خوبن اگه مغانلو خارج نره عالیه ولی زاهدی هم ویژگیهای سرزنی و شوتزنی خیلی خوبی داره و لول بالاتر علیپور هستش .

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل الدحیل به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن