اقدام جالب نوراللهی در قبال قرارداد با پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2385 ] - پنجشنبه, 23 مرداد 1399

اقدام جالب نوراللهی در قبال قرارداد با پرسپولیس

احمد نوراللهی همچنان بابت اتفاقاتی که طی فصل جاری از حیث مدیریتی در این باشگاه رقم خورده، ناراحت است و این در حالیست که هنوز از سوی مدیران تیم راهکاری برای حل... 5 out of 5 based on 8 ratings.
اقدام جالب نوراللهی در قبال قرارداد با پرسپولیس

احمد نوراللهی همچنان بابت اتفاقاتی که طی فصل جاری از حیث مدیریتی در این باشگاه رقم خورده، ناراحت است و این در حالیست که هنوز از سوی مدیران تیم راهکاری برای حل...

ارتش سرخ دات كام :

احمد نوراللهی همچنان بابت اتفاقاتی که طی فصل جاری از حیث مدیریتی در این باشگاه رقم خورده، ناراحت است و این در حالیست که هنوز از سوی مدیران تیم راهکاری برای حل آن شکل نگرفته است.

هافبک پرسپولیس که چندی پیش در گفتگو با ورزش سه به برخی مشکلات مدیریتی این تیم اشاره کرد، از جمله بازیکنانی است که پیش بینی می شود با تداوم این شرایط در انتهای فصل از جمع سرخپوشان جدا شود.

انتقالی که قطعا می تواند یک خلا بزرگ در خط میانی پرسپولیس شکل دهد و تیم یحیی گل محمدی را برای ادامه لیگ قهرمانان و البته فصل بعد با چالش بزرگی مواجه کند.

نوراللهی که پیش از این در دوران مدیریت محمدحسن انصاریفرد حسن نیت خود را به باشگاه نشان داده بود و بخش اعظمی از مطالبات خود را طی توافق با مدیرعامل سابق این باشگاه بخشیده بود، هنوز نتوانسته برخلاف دیگر هم تیمی هایش با این تیم در خصوص فصل گذشته به تسویه حساب برسد.

این در حالیست که نوراللهی در دوره مدیریت ایرج عرب از سوی باشگاه برای دریافت مطالباتش دعوت شده بود اما در تماسی که با بازیکنان جوان تیمش  داشت متوجه شد که آنها هنوز از باشگاه برای دریافت پول دعوت نشده اند. موضوعی که باعث شد او این دعوت را نپذیرد و در انتظار پرداختی به نفرات جوان تیم باشد! در ادامه با روی کار آمدن محمدحسن انصاریفرد از این بازیکن برای تخفیف مطالبات دعوت به عمل آمد که او با توجه به شرایط باشگاه آن را پذیرفت. این در حالی بود که نوراللهی قادر بود پیش از این در دوران عرب تمام مطالبات خود را دریافت کند. با این حال با حضور رسول پناه نیز نوراللهی موفق به دریافت مطالباتش نشده تا بخشی از ناراحتی او بابت این موضوع باشد. بازیکنی که قادر بود از پولی که باشگاه برای برانکو هزینه نکرده بود، مطالبات خود را همانند برخی دیگر از بازیکنان دریافت کند اما در ادامه با بخشش بخشی از آن نیز نتوانسته به قراردادش دست یابد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل الدحیل به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن