پانادیچ: پرونده من در فیفا بسته نشده

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 619 ] - جمعه, 24 مرداد 1399
پانادیچ: پرونده من در فیفا بسته نشده

مربی دروازه بان های سابق پرسپولیس با رد اظهارات سرپرست این باشگاه عنوان کرد که پرونده اش بسته نشده چون مطالباتش را دریافت نکرده است. ایگور پانادیچ در گفت وگوی...

ارتش سرخ دات كام :

مربی دروازه بان های سابق پرسپولیس با رد اظهارات سرپرست این باشگاه عنوان کرد که پرونده اش بسته نشده چون مطالباتش را دریافت نکرده است.

ایگور پانادیچ در گفت وگویی، درباره وضعیت شکایتش از پرسپولیس اظهار کرد: از شرایط موجود ناراضی هستم. وقتی نتایج تاریخی می گیرید و با تمام وجود کار می کنید اما افراد حاضر در باشگاه از تلاش شما قدردانی نمی کنند، خوب نیست و احساس خوبی نمی کنید. با این حال هواداران و بازیکنان در روزهایی که برای پرسپولیس کار می کردیم واقعا فوق العاده بودند. در این شرایط خوب نیست که مجبورم برای دریافت مطالباتم، از فیفا پیگیر باشم. 

وی اضافه کرد: من از چهار سال کار در پرسپولیس لذت بردم اما دروغ های زیادی وجود داشت و امروز نیز همینطور  وجود دارد. ما یک سال صبر کردیم اما هیچگاه عزمی برای پرداخت مطالبات ما وجود نداشت. آن ها (مدیران پرسپولیس ) پس از تهدید فیفا برای مجازات های فراوان، به فکر پرداخت مطالبات ما افتادند. الان دیگر فیفا پیگیر این موضوع است و فیفا نیز با کسی شوخی ندارد. 

پانادیچ درباره اینکه مهدی رسول پناه گرفته است که مطالبات او از سوی فیفا پرداخت شده و پرونده اش بسته شده است هم اظهار کرد: این صحبت ها دروغ است. من از سوی فیفا نامه ای دریافت نکرده ام که بگویند مطالباتم را می دهند. پرونده من هم بسته نشده است. متاسفانه آن ها (مدیران پرسپولیس ) زیاد صحبت می کنند و کم کار می کنند اما ما زیاد کار می کنیم و کم صحبت می کنیم و به خاطر همین دروغ نمی گوییم. 

وی ادامه داد: حالا فیفا به پرسپولیس ٣٠ روز مهلت داده است تا مطالبات ما را پرداخت کند. اگر این اتفاق رخ ندهد آن ها مجازات می شوند. برای همین ٣٠روز هم ١١5 هزار فرانک (١٢٧ هزار) باید اضافه بپردازند. برای این ٣٠ روز هم من مشکلی ندارم چون چیزی را از دست نمی دهم. هر روز طلبم بیشتر می شود و یک یورو را هم نمی بخشم.

مربی دروازه بان های سابق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا فیفا نامه ای برای پرداخت مطالباتش ارسال کرده است، گفت: من نامه ای دریافت نکردم. نمی توانم از فیفا بخواهم آنچه را که باشگاه به من بدهکار است، پرداخت کند. البته اگر در این زمینه فیفا پیشنهادی بدهد، باید ضمانت های لازم را نیز ارائه کند. 

وی تاکید کرد: همانطور که می دانید فیفا چند روز قبل آخرین نامه را ارسال کرد که در آن گفته شده است که پرسپولیس باید به من پول بدهد نه فیفا. در نامه هرگز گفته نشده است که پول من را فیفا پرداخت خواهد کرد و من هیچ سندی درباره این موضوع دریافت نکردم. 

پانادیچ همچنین درباره رادوشوویچ و اینکه آیا او می تواند دروازه بان شماره یک پرسپولیس باشد، گفت: رادوشوویچ دروازه بان بزرگی است. او لیاقت پوشیدن پیراهن شماره یک را دارد.

وی در پایان گفت: هواداران پرسپولیس همیشه در قلب من هستند. آن ها واقعا بهترین هستند. آن ها سرمایه واقعی پرسپولیس محسوب می شوند و قطعا تیمشان می تواند موفقیت ها را ادامه بدهد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل الدحیل به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن