اکسید هد

ایگور و زلاتکو باز هم درخواست فیفا را برای پرداخت مطالباتشان رد کردند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 656 ] - شنبه, 1 شهریور 1399
ایگور و زلاتکو باز هم درخواست فیفا را برای پرداخت مطالباتشان رد کردند

با وجود درخواست باشگاه پرسپولیس و موافقت فدراسیون جهانی فوتبال، مربیان سابق پرسپولیس به خاطر نبود ضمانت های لازم حاضر به تکمیل فرم های فیفا برای پرداخت مطالبا...

ارتش سرخ دات كام :

با وجود درخواست باشگاه پرسپولیس و موافقت فدراسیون جهانی فوتبال، مربیان سابق پرسپولیس به خاطر نبود ضمانت های لازم حاضر به تکمیل فرم های فیفا برای پرداخت مطالباتشان نیستند.

در یک ماه گذشته که باشگاه پرسپولیس از سوی کمیته انضباطی فیفا تحت فشار قرار گرفت تا مطالبات مربیان سابق کروات خود را بپردازد، مدیران این باشگاه با ارسال نامه ای به فدراسیون جهانی فوتبال، از فیفا خواستند تا مطالبات زلاتکو ایوانکوویچ و ایگور پانادیچ را از محل درآمدهای پرسپولیس نزد فیفا بپردازد.

در ادامه و پس از چند دور مکاتبه، فیفا رسما به پرسپولیس اعلام کرد حاضر است مطالبات مربیان سابق این باشگاه را بپردازد. از این روی با ارسال نامه های جداگانه برای ایگور و زلاتکو از آن ها خواست که فرم های مربوطه را تکمیل کنند تا مراحل پرداخت مطالباتشان پیگیری شود.  با این حال ایگور و زلاتکو که اعتقاد دارند ضمانتی برای زمان پرداخت مطالباتشان از سوی فیفا نیست، فرم های مذکور را تکمیل نکرده اند.

مربیان سابق پرسپولیس بر این باورند که اگر فرم های بخش مالی را فیفا را تکمیل کنند، پرونده آن ها از جریان رسیدگی در کمیته انضباطی فیفا خارج می شود و بعد از آن نیز ضمانتی وجود ندارد که فیفا مطالبات آن ها را چه زمانی پرداخت کند. برای همین اگر این فرم ها را امضا کنند، در صورت  پرداخت نشدن مطالباتشان در مدت زمان طولانی، آن ها دیگر قادر نخواهند بود پرونده را به کمیته انضباطی فیفا ببرند.

در همین حال فیفا امروز مجددا در نامه های جداگانه از ایگور و زلاتکو خواست تا فرم های بخش مالی را تکمیل و ارسال کنند اما این دو مربی دوباره نامه فیفا را بی پاسخ گذاشتند چراکه اعلام کرده اند در صورت نبود ضمانت های لازم برای زمان پرداخت، فرم های بخش مالی فیفا تکمیل نخواهند کرد.

بر اساس حکم کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فیفا، باشگاه پرسپولیس محکم به پرداخت ٢٠5 هزار یورو به زلاتکو ایوانکوویچ و ٧6 هزار یورو به ایگور پانادیچ شده است. پرسپولیس باید 5 درصد سود سالیانه را نیز پرداخت می کرد که در دو هفته قبل مبلغ ١١هزار ٢٨٩ یورو برای زلاتکو و ٨ هزار و 5٢٣ یورو نیز بابت سود 5 درصدی به حساب این دو مربی در عمان واریز شد و حالا باید اصل طلب آن ها را پرداخت شود.

در آخرین نامه کمیته انضباطی فیفا که با یک جریمه مالی سنگین برای پرسپولیس همراه بود، به باشگاه پرسپولیس اعلام شده اگر تا 6 سپتامبر (١6 شهریور) مطالبات مربیان سابق کرواتش پرداخت نشود، به صورت اتوماتیک از پنجره نقل وانتقالاتی محروم خواهد شد. حالا با مشکل ایجاد شده و همکاری نکردن زلاتکو و ایگور باید دید مدیران باشگاه پرسپولیس  که در تلاش برای تامین مبلغ ٧٨4 هزار یورویی برای برانکو هستند، چه تصمیمی برای مطالبات دستیاران او اتخاذ خواهند کرد.

ایگور پانادیچ خبر ارسال نامه دوم فیفا و رد درخواست این نهاد توسط مربیان کروات را تایید کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  اینا از عمد دنبال محروم کردن پرسپولیس هستن
  من که دیگه از اینا خوشم نمیاد حالا که گفتن پولتون رو میدیم اذیت میکنن
  درسته مدیران پرسپولیس اذیتشون کردن ولی حالا که اوضاع داره حل میشه باید همکاری کنن
  این کارشون مشخصا لجبازیه

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر نساجی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن