محرمی: پرسپولیس مثل بایرن دنبال سه گانه است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 303 ] - چهارشنبه, 5 شهریور 1399

محرمی: پرسپولیس مثل بایرن دنبال سه گانه است

 مجتبی محرمی بدون شک یکی از بهترین مدافعان چپ تاریخ پرسپولیس و تیم ملی است. بازیکنی که به گواه خیلی ها یکی از دربی بازترین بازیکنان تاریخ دربی ها بود. مح... 5 out of 5 based on 3 ratings.
محرمی: پرسپولیس مثل بایرن دنبال سه گانه است

 مجتبی محرمی بدون شک یکی از بهترین مدافعان چپ تاریخ پرسپولیس و تیم ملی است. بازیکنی که به گواه خیلی ها یکی از دربی بازترین بازیکنان تاریخ دربی ها بود. مح...

ارتش سرخ دات كام :

 مجتبی محرمی بدون شک یکی از بهترین مدافعان چپ تاریخ پرسپولیس و تیم ملی است. بازیکنی که به گواه خیلی ها یکی از دربی بازترین بازیکنان تاریخ دربی ها بود.
محرمی که تازه اسباب کشی کرده و خانه اش را تغییر داده در حالی که به شدت از جابه جایی اسبابش خسته بود گفت و گویی جالب با خبرنگار ما داشت.
 
*آقا مجتبی چقدر صدایت خسته است!
اسباب کشی کردم و خودتان می دانید این موضوع چقدر به یک فرد فشار وارد می کند اما بفرمایید در خدمتم، شما سؤال تان را بپرسید.

*به نظرتان پرسپولیس حریف استقلال می شود؟
چرا نباید پرسپولیس حریف استقلال شود. اصلاً چرا باید پرسپولیس از استقلال بترسد. ما چهار بار متوالی قهرمان لیگ شدیم و سال قبل هم جدا از قهرمانی در لیگ، در جام حذفی و سوپر جام هم قهرمان شدیم، بنابراین قدرت خودمان را سال هاست که به رخ همه فوتبال ایران و تیم رقیب کشیده ایم.

*اما دربی یک بازی خاص است و نمی توان نتیجه اش را پیش بینی کرد و همیشه هم تیم برتر برنده نبوده.
بله درست است اما چیزی که عیان است دیگر نیاز به توضیح بیشتر ندارد. پرسپولیس بهترین تیم ایران بوده و هر چه جام داخلی بوده را به قول خودمان از اول تا آخر درو کرده است. به همین دلیل پرسپولیس نباید از استقلال بترسد و استقلال است که باید حسابی از قهرمان بترسد.

*فکر نمی کنید استقلالی که سال هاست جام نگرفته برای پیروزی انگیزه اش خیلی بیشتر از پرسپولیس است؟
نه اصلاً این حرف را قبول ندارم. مگر بایرن مونیخ یکی یکی جام های آلمان را کسب نکرد و سه گانه نزد؟ آیا این تیم بعد از کسب هر جام انگیره اش کمتر شد. پرسپولیس هم مانند بایرن مونیخ است و با گرفتن یک جام در یک فصل اصلاً انگیزه اش کم نمی شود چون پرسپولیس دنبال سه گانه زدن و پس از آن هم قهرمانی در آسیا است.

*بهترین خط دفاع لیگ می تواند در مقابل بهترین خط حمله لیگ و آقای گل لیگ نوزدهم یعنی دیاباته ایستادگی داشته باشد؟
چرا فکر می کنید پرسپولیس باید از دیاباته بترسد. اصلاً مگر خود دیاباته در مصاحبه اش نگفت قهرمانی حق پرسپولیس بود و پرسپولیس را بهترین تیم ایران دانست. وقتی بهترین بازیکن خط حمله رقیب از پرسپولیس تعریف می کند به این معناست که پرسپولیس شانسش برای شکست رقیب خیلی بیشتر است. از طرف دیگر پوکر و فاصله امتیازی و چند هفته مانده به پایان لیگ قهرمان شدن خودش مؤید و نشان دهنده همه چیز هست، هرچند بعضی ها به بیراهه زدند و حمایت وزیر و یکسری از موارد دیگر را برای قهرمانی پرسپولیس دخیل دانستند اما تیمی که با برانکو و کالدرون و یحیی قهرمان می شود حتماً نشان داده که ژنش، ژن قهرمانی است و به نوعی شخصیت بازیکنانش با قهرمانی عجین شده است و تیمی نمی تواند مقابل تیم قهرمان ایستادگی کند.

*اما خود شما می دانید قواعد حاکم بر جام حذفی با بقیه جام ها و مسابقات متفاوت است؟
به نظرم بازی امروز را نباید نیمه نهایی جام حذفی دانست چون این بازی یک دربی است و قواعد حاکم بر دربی هم با همه بازی ها متفاوت است. من فکر می کنم بازیکنان و سرمربی پرسپولیس دربی بازترند، به همین دلیل بازی خاص امروز هم نتیجه اش برای پرسپولیس خواهد بود.

*به نظرتان نتیجه بازی چه می شود و نتیجه در وقت های قانونی تمام می شود یا ضربات پنالتی برنده دربی را مشخص می سازد؟
بازی های جام حذفی معمولاً کم گل می شود و به نظرم پرسپولیس با یک گل دربی را از رقیبش می برد و به فینال می رسد.

*و زننده گل دربی؟
اول اینکه باید بگویم خوشحال شدم نوراللهی مشکلی ندارد و بازی می کند اما در مورد زننده گل دربی نمی توانم حرفی بزنم چون همه در پرسپولیس ماشاءالله گلزن هستند؛ از شجاع و سیدجلال بگیرید تا ترابی و مهاجمان، به همین دلیل سخت است که گلزن دربی را مشخص کرد.

*جای بیرانوند خالی نیست؟ چون بعضی ها بابت نبودن بیرو نگرانی هایی دارند.
بیرانوند دروازه بان خوبی است اما الان با وجود رادو هم نباید نگران بود چون او هم کم کلین شیت نداشته است و به نظرم دروازه بان قابل اتکایی محسوب  می شود.

*آقا مجتبی راستی یادمان رفت که قهرمانی بایرن را به شما تبریک بگوییم .
مرسی اما قهرمانی برای بایرن هم مثل پرسپولیس عادی شده و الان هم به فکر این هستم که در مسابقه سوپرجام اروپا، بایرن چند گل به سویا می زند !

*حرف آخر و ...
برای اولین بار در تاریخ بود که می دیدم داور دربی سه بار تغییر می کند. امیدوارم مشکلی به وجود نیاید و دربی به خوبی برگزار شود .

*خود شما هم اولین دربی تان را در مسابقات جام حذفی برای پرسپولیس انجام دادید .
بله در هوای بارانی بازی مساوی شد و در ضربات پنالتی ما چهار بر دو استقلال را بردیم و خودم هم اولین پنالتی پرسپولیس را گل کردم. دربی ای که خدا بیامرز فریبرز مرادی هم در ترکیب تیم ما حضور داشت .


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن