چند رکورد برای کاپیتان پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 392 ] - چهارشنبه, 5 شهریور 1399

چند رکورد برای کاپیتان پرسپولیس

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس برای رسیدن به یک رکورد دیگر باید چند ماه صبر کند و همچنان در میدان باشد! رضا عنایتی با 39 سال و23 روز مسن ترین بازیکن تمام ادوار د... 5 out of 5 based on 1 ratings.
چند رکورد برای کاپیتان پرسپولیس

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس برای رسیدن به یک رکورد دیگر باید چند ماه صبر کند و همچنان در میدان باشد! رضا عنایتی با 39 سال و23 روز مسن ترین بازیکن تمام ادوار د...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس برای رسیدن به یک رکورد دیگر باید چند ماه صبر کند و همچنان در میدان باشد!

رضا عنایتی با 39 سال  و23 روز مسن ترین بازیکن تمام ادوار دربی پایتخت است و بعد از او نیلسون کوریا با 39 سال و حدود 300 روز در این باره مرد دوم است اما در دربی اخیر سید جلال حسینی خودش را به این 2 نفر نزدیک و نزدیک تر می کند.

سیدجلال حسینی متولد بهمن ماه سال 60 است ودر شهریور ماه امسال هنوز حتی به 38 سال و 200 روز نخواهد رسید بنابر این برای شکستن رکورد نیلسون و عنایتی باید منتظر بمانیم تا بعد از اسفند ماه امسال سید جلال حسینی در صورت حضور در میدان رکورد دار تمام ادوار مسابقات فوتبال دربی باشد.

سید جلال حسینی در صورت بازی در روزهای 10 اسفند ماه امسال به بعد از این رکورد عبور خواهد کرد. او در مسابقات مختلف دربی رکورد دیگری هم داشته و7 بار کاپیتان پرسپولیس بوده است.

سیدجلال در صورت حضور در دربی و کاپیتانی تیم فوتبال پرسپولیس بودنف با رکورد 8 کاپیتانی با کریم باقری مساوی خواهد کرد و در صورت ادامه روند خود در دربی با رکورد 9 کاپیتانی هم مساوی می کند. رکوردی که در اختیار مرحوم همایون بهزادی بوده است.

البته رکورد بیشترین کاپیتانی در دربی نه برای پرسپولیسی ها که متعلق به یک استقلالی یعنی علی جباری است. مردی که در ادوار مختلف دربی 11 بار کاپیتانی تیم فوتبال استقلال تهران را در سالهای 46 تا 55 عهده دار بوده است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن