اکسید هد

جاودانی: پیروانی را احضار نکردیم؛ دفاعایت خواستیم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 400 ] - چهارشنبه, 5 شهریور 1399
جاودانی: پیروانی را احضار نکردیم؛ دفاعایت خواستیم!

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: ابلاغیه ای برای احضار افشین پیروانی به کمیته انضباطی ارسال نکرده ایم و وی پس از طرح شکایت باشگاه استقلال باید دفاعیات خ...

ارتش سرخ دات كام :

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: ابلاغیه ای برای احضار افشین پیروانی به کمیته انضباطی ارسال نکرده ایم و وی پس از طرح شکایت باشگاه استقلال باید دفاعیات خود را به شکل مکتوب ارائه بدهد.

رضا جاودانی در گفت وگویی، درباره احضار افشین پیروانی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای ارائه توضیحات نسبت به اظهاراتش در روز قرعه کشی جام حذفی اظهار داشت: پیروانی به کمیته انضباطی احضار نشده است، پس از صحبت های افشین پیروانی در روز قرعه کشی مرحله نیمه نهایی جام حذفی، باشگاه استقلال به دلیل نشر اکاذیب شکایت کرد و اکنون هم کمیته انضباطی به وی فرصت داده تا ظرف 48 ساعت توضیحات خود را به شکل مکتوب ارائه کند.

وی افزود: پیروانی به کمیته انضباطی احضار نشده و تنها باید دفاعیات خود را ارائه بدهد البته پس از صحبت های ولی بلافاصله کمیته انضباطی از پیروانی درخواست کرد توضیحات خود را ارائه بدهد اما به نظر می رسد درخواست این کمیته برای ارائه توضیحات به باشگاه پرسپولیس ابلاغ نشده بود که بار دیگر این کار انجام شد و ابلاغیه روز گذشته به باشگاه پرسپولیس رسید.

عضو کمیته فدراسیون فوتبال توضیح داد: با توجه به تعطیلی کمیته انضباطی روز پنج شنبه  فرارسیدن ایام عاشورا و تاسوعای حسینی، پیروانی باید پس از اتمام تعطیلات توضیحات خود را به شکل مکتوب ارائه بدهد و درباره اظهاراتش دفاعیه ارائه کند. اگر دفاعیات پیروانی را دریافت نکنیم، می توانیم بدون این موضوع هم رأی صادر کنیم اما امیدواریم دفاعیه صورت بگیرد و سپس رأی بدهیم.

جاودانی تصریح کرد: طبق ماده 71 آئین نامه انضباطی ما می توانیم افراد را رصد کرده و اگر تخلفی مرتکب شده اند برای آنها ابلاغیه صادر کنیم که این کار را هم انجام داده ایم. این ابلاغیه در گذشته برای باشگاه پرسپولیس ارسال شد اما ابلاغیه جدید برای پیروانی درباره شکایت باشگاه استقلال است که روز گذشته به باشگاه پرسپولیس ارسال شد.باز هم تأکید می کنم پیروانی نباید در کمیته انضباطی حاضر شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن