رویانیان: استقلال آرزویش است که قهرمان ایران را شکست دهد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 291 ] - چهارشنبه, 5 شهریور 1399

رویانیان: استقلال آرزویش است که قهرمان ایران را شکست دهد

 محمد رویانیان همچنان با هیجان و کری همیشگی اش به استقبال دربی می رود و اینبار البته وعده می دهد برای بشار و گلزنی اش جایزه ویژه ای در نظر گرفته است. محم... 3 out of 5 based on 2 ratings.
رویانیان: استقلال آرزویش است که قهرمان ایران را شکست دهد

 محمد رویانیان همچنان با هیجان و کری همیشگی اش به استقبال دربی می رود و اینبار البته وعده می دهد برای بشار و گلزنی اش جایزه ویژه ای در نظر گرفته است. محم...

ارتش سرخ دات كام :

 محمد رویانیان همچنان با هیجان و کری همیشگی اش به استقبال دربی می رود و اینبار البته وعده می دهد برای بشار و گلزنی اش جایزه ویژه ای در نظر گرفته است.

محمد رویانیان مدیرعامل سابق پرسپولیس در گفت وگویی در خصوص ارزیابی اش از دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: باید بگویم این بازی زیاد برای پرسپولیسی ها مهم نخواهد بود زیرا که ما قهرمان زودهنگام لیگ برتر هستیم و چند سال هم است که به این عنوان دست پیدا کرده ایم و همه چیز برای ما عادی شده است.

وی ادامه داد: درست است که دوست داریم برای دومین سال پیاپی در ایران دبل کنیم اما استقلالی ها خیلی دوست دارند قهرمان ایران را شکست بدهند.

رویانیان افزود: استقلالی ها به دنبال این هستند که به زور سهمیه آسیا را کسب کنند اما پرسپولیسی ها جام ندیده نیستند چهار سال است که قهرمان ایران هستند و این در دنیا ثبت شده است.

مدیرعامل اسبق پرسپولیس خاطرنشان کرد: من برای دوست قدیمی خودم در استقلال کری می خوانم به فتح اله زاده توصیه می کنم امروز دعا کند که استقلا بتواند پرسپولیس را شکست دهد و یک جام کسب کند.

رویانیان در خصوص پیش بینی اش از گلزنان احتمالی دربی گفت: ترابی و علی پور که مثل همیشه وظیفه شان انجام خواهند داد و گلزنی خواهند کرد اما اگر بشار بتواند در بازی امروز گل بزند خودم به شخصه هدیه ویژه خواهم داشت.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن