سلیمانی: اسماعیلی خودش را روی پای بازیکن پرسپولیس انداخت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 454 ] - چهارشنبه, 5 شهریور 1399
سلیمانی: اسماعیلی خودش را روی پای بازیکن پرسپولیس انداخت

کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: بازیکن استقلال(فرشید اسماعیلی) خودش را روی پای بازیکن پرسپولیس انداخت تا از داور خطا بگیرد اما خوشبختانه داور فریب نخورد. حیدر...

ارتش سرخ دات كام :

کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: بازیکن استقلال(فرشید اسماعیلی) خودش را روی پای بازیکن پرسپولیس انداخت تا از داور خطا بگیرد اما خوشبختانه داور فریب نخورد.

حیدر سلیمانی در گفت وگویی، در خصوص داوری دیدار استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: تا الان حیدری خوب قضاوت کرده و به همه صحنه ها مسلط بوده است.

سلیمانی در مورد خطایی که روی فرشید اسماعیلی انجام شد و استقلالی ها معتقد به خطای پنالتی بودند گفت: در این صحنه خطایی اتفاق نیفتاد چون بازیکن استقلال(فرشید اسماعیلی) خودش را روی پای بازیکن پرسپولیس انداخت تا از داور خطا بگیرد اما خوشبختانه داور فریب نخورد.

وی در مورد چند صحنه که خطاهایی انجام شد و بازیکنان دو تیم معتقد بودند داور باید به بازیکن خاطی کارت زرد بدهد، عنوان کرد: یک صحنه خطا روی دیاباته بود که بازیکنان استقلال معتقد بودند باید داور کارت زرد بدهد و یک صحنه هم پشت محوطه جریمه استقلال بود که روی بازیکن پرسپولیس خطا شد در این صحنه ها چون شدت خطا زیاد نبود و به خاطر حساسیت بالای بازی داور کارت زرد نداد. 

وی تصریح کرد: در صحنه خطا روی بازیکن پرسپولیس پشت محوطه جریمه استقلال چون جلوگیری از خطا نبود و همانطور که گفتم شدت خطا هم بالا نبود به همین خاطر داور کارت زرد نداد. در اینگونه بازی ها داوران شدت خطا را بالا می برند تا بازیکنی را دو کارته نکنند.

کارشناس داوری فوتبال ایران در خصوص جر و بحث سیدجلال حسینی با داور مسابقه گفت: با توجه به حساسیت اینگونه بازی ها ممکن است بازیکنان گفت وگویی هم با داور انجام بدهند و حتی ممکن است صدایشان را هم بالا ببرند اما این به منزله توهین به داور نیست و نیاز به کارت زرد در این صحنه نبود.

سلیمانی در مورد زمین افتادن علی علیپور در محوطه جریمه استقلال اظهار داشت: این صحنه یک جدال برای تصاحب توپ بود و تصمیم داور درست بود. در این مواقع هرکه زور بیشتری داشته باشد توپ را تصاحب می کند و خطا محسوب می شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن