حذف پرسپولیس در ضیافت پنالتی ها

- نظرات : 13 اظهار نظر - بازدید [ 1235 ] - چهارشنبه, 5 شهریور 1399

حذف پرسپولیس در ضیافت پنالتی ها

دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال در نیمه نهایی جام حذفی با نتیجه تساوی در 120 دقیقه خاتمه یافت و استقلال با برتری در ضربات پنالتی فینالیست شد. دیدار دو تیم پرس... 2 out of 5 based on 3 ratings.
حذف پرسپولیس در ضیافت پنالتی ها

دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال در نیمه نهایی جام حذفی با نتیجه تساوی در 120 دقیقه خاتمه یافت و استقلال با برتری در ضربات پنالتی فینالیست شد. دیدار دو تیم پرس...

ارتش سرخ دات كام :

دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال در نیمه نهایی جام حذفی با نتیجه تساوی در 120 دقیقه خاتمه یافت و استقلال با برتری در ضربات پنالتی فینالیست شد.

دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال در مرحله نیمه نهایی رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور از ساعت 19 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی آغاز شد که این دیدار در وقت های اضافه با نتیجه تساوی 2 - 2 خاتمه یافت. در ضربات پنالتی استقلالی ها با نتیجه 4 بر یک پیروز شدند تا در مجموع با نتیجه 6 بر 3 راهی فینال شوند. پرسپولیس هم که مدافع عنوان قهرمانی جام حذفی بود، نتوانست راهی فینال شود.

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشوویچ، سید جلال حسینی (محمد نادری - 46 (کریستین اوساگونا - 60) )، بشار رسن (مهدی عبدی - 113)، محمد حسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی، وحید امیری، مهدی ترابی، شجاع خلیل زاده، علی علیپور (امید عالیشاه - 113)، سیامک نعمتی و مهدی شیری (کمال کامیابی نیا - 27).

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، عارف غلامی، علی کریمی، شیخ دیاباته، فرشید اسماعیلی (فرشید باقری - 51)، مهدی قائدی، هروویه میلیچ، مسعود ریگی، محمد دانشگر، آرش رضاوند (ارسلان مطهری - 85) و وریا غفوری.

داور: پیام حیدری

نیمه اول
دقیقه 4: مهدی قائدی با حرکت عرضی در خط دفاعی پرسپولیس با ضربه ای فنی توپ را به گوشه دروازه رادوشویچ فرستاد تا در دربی 92 خیلی زود گل به ثمر برسد.

دقیقه 8: ارسال مهدی شیری از سمت راست روی دروازه استقلال با ضربه سر شجاع خلیل زاده همراه بود که توپ از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 13: مسعود ریگی از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 14: بشار رسن ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه را مستقیم به سمت دروازه استقلال شلیک کرد که توپ از بالای دروازه بیرون رفت.

دقیقه 17: علی کریمی از پشت محوطه جریمه ضربه ای را به سمت دروازه پرسپولیس شلیک کرد که رادوشویچ در دو مرحله توپ را مهار کرد.

دقیقه 19: پشت محوطه جریمه توپ رد و بدل شده میان مهاجمان استقلال و مدافعان پرسپولیس به فرشید اسماعیلی رسید که ضربه فنی او را رادوشویچ دفع کرد و در نهایت علی کریمی توپ را به اوت زد.

دقیقه 23: فرشید اسماعیلی با پاسی پشت مدافعان پرسپولیس شیخ دیاباته را صاحب توپ کرد که رادوشویچ با خروج به موقع مانع از استفاده مهاجم استقلال از این موقعیت شد.

دقیقه 27: علی علیپور در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد که ضربه او را سیدحسین حسینی راهی کرنر کرد.

دقیقه 43: سیامک نعمتی شوتی از راه دور به سمت دروازه استقلال شلیک کرد که سیدحسین حسینی با واکنشی خوب توپ را دفع کرد.

دقیقه 45: سیامک نعمتی از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

نیمه دوم
دقیقه 48: ارسال محمد نادری داخل محوطه جریمه به علی علیپور رسید که پاس این بازیکن در عرض به بشار رسن رسید تا هافبک عراقی پرسپولیس با شوتی از داخل محوطه جریمه گل مساوی را وارد دروازه استقلال کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس , تیم فوتبال استقلال , دربی پایتخت , 

دقیقه 64: فرهاد مجیدی به دلیل اعتراض به داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 89: پس از گل مساوی پرسپولیس، بازی افت شدیدی کرد تا با ارسال کمال کامیابی نیا به داخل محوطه جریمه علی علیپور دروازه استقلال را باز کند.

دقیقه 2+90: علی علیپور به دلیل خطایی که انجام داد، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 3+90: ارسال خوب میلیچ روی دروازه با ضربه سر محمد دانشگر به گل تساوی تبدیل شد.

وقت های اضافه
دقیقه 93: نفوذ مهدی قائدی از سمت چپ و ارسال مواج او به داخل محوطه جریمه، موقعیت خوبی برای شیخ دیاباته ایجاد کرد، اما ابتدا رادوشویچ و سپس مدافعان پرسپولیس توپ را دور کردند.

دقیقه 95: یحیی گل محمدی در اعتراض به تصمیم داور مسابقه، کارت زرد گرفت.

دقیقه 97: علی علیپور از سمت چپ وارد محوطه جریمه شد و در حالی که می توانست اوساگونا را صاحب موقعیت کند، به سمت دروازه ضربه زد که با دفع سیدحسین حسینی همراه بود.

دقیقه 105: ارسال مسعود ریگی روی دروازه پرسپولیس با ضربه سر دیاباته همراه بود که توپ با فاصله بسیار کمی از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 114: ارسال سیامک نعمتی روی دروازه استقلال ضربه سر اوساگونا را به همراه داشت که توپ از کنار دروازه به اوت رفت.

دقیقه 114: عارف غلامی کارت زرد گرفت. داور مسابقه به بهزاد غلامپور روی نیمکت استقلال هم کارت زرد نشان داد.

دقیقه 117: شجاع خلیل زاده از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد. افشین پیروانی هم از روی نیمکت پرسپولیس کارت زرد گرفت.

دقیقه 119: ارسال روی دروازه استقلال اشتباه مدافعان آبی پوش را به دنبال داشت که این اشتباه یک کرنر برای پرسپولیس به ارمغان آورد.

دقیقه 120: مهدی ترابی با خطا روی ارسلان مطهری، کارت زرد دریافت کرد.

در پایان وقت های اضافه کار به ضربات پنالتی کشیده شد. اولین پنالتی برای استقلالی ها بود که شیخ دیاباته ضربه نخست را تبدیل به گل کرد. احمد نوراللهی زننده اولین ضربه پنالتی پرسپولیس بود که سیدحسین حسینی موفق به مهار پنالتی او شد. زننده دومین پنالتی استقلال وریا غفوری بود که کاپیتان استقلال هم موفق به گل کردن توپ شد. امید عالیشاه دومین پنالتی پرسپولیس را بر خلاف جهت حرکت حسینی وارد دروازه کرد. میلیچ هم سومین ضربه پنالتی استقلال را به گل تبدیل کرد. کریستین اوساگونا به شکل عجیبی پنالتی را به بالای دروازه زد که این پنالتی هم از دست رفت. ارسلان مطهری، زننده چهارمین پنالتی استقلال بود که با گل کردن این ضربه تیمش را در ضربات پنالتی 4 بر یک پیروز و راهی فینال کرد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • مهدی اشراقی
  مهدی اشراقی :
  با سلام.
  اقا کی این اوساگونارو خرید؟
  اگه جناب گل محمدی نمیخواست ببازه برای چی رسن و علی پور رو قبل از پنالتی بیرون کشید؟
  یه دونه پنالتی رو حتی درست حدس نزد رادو.
  چرا با اعصاب هوادار بازی میکنید؟
 • کریم جهاندیده
  کریم جهاندیده :
  ما باخت به آقا یحیی دادیم وقتی تیم دقیقه 92جلو هستش باید دو تعویض انجام می داد وحسین پور بازی می داد خاک تو سرش با این امتیاز
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  نیمه اول باعث شد بازی از دست بره
  ولی در کل بد نشد چون بازیکن ها دیگه خسته شدن و الان برای آسیا هم میتونن استراحت کنن و هم نقل و انتقالات رو زودتر شروع کنن
  الان ظاهرا مظاهری با تراکتور به مشکل خورده بهترین موقعیته که جذب بشه متاسفانه رادو نتونست از فرصتی که بهش دادن استفاده کنه
  الان باید تمام تمرکز روی حفظ بشار و ترابی باشه و جذب دو مهاجم گلزن چون اوساگونا افتضاحه و حیف پول که خرج اون بشه
  تیم امسال موفق بوده و نباید به خاطر یه بازی حاشیه درست کنیم
  برای آسیا نیاز به تقویت داریم
 • علی پرسپولیسی
  علی پرسپولیسی :
  این مربی نابلد پرسپولیس رو به پرسپولیس دهه 80 و اوایل 90 تبدیل میکنه باید هر چه زودتر اخراج بشه و کالدرون برگرده
 • مهدی شافعی
  مهدی شافعی :
  دقیقا اشتباه مقابل گل گوهر تکرار شد و تیم چند دقیقه پایانی رو نتونست دوام بیاره پنالتیها رو هم که آدوم و یاد چیپ یحیی تو چین مینداخت.
  حیف شد ولی نباید ناامید بشیم باید به یحیی فرصت داد اگر چه مطمعنم تو آسیا حذف خواهیم شد.
 • مرتضی پرسپولیسی
  مرتضی پرسپولیسی :
  خداشاهده وقتی بشار و علیپورو بیرون کشید گفتم تو پنالتیا باختیم، آخه کدوم مربی حتی آماتور میاد دو بازیکن پنالتی زن تیم رو چند دقیقه قبل ضربات پنالتی بیرون میکشه؟!!!!!! کدوم مربی آماتور میاد بازیکن تعویضی و ناآماده تیم رو میذاره پشت ضربه پنالتی؟!!!!!! و چرا بهترین پنالتی زن تیم ترابی نباید اولین ضربه که تمام مربیان میگن مهمترین هست رو بزنه؟!!!! قول میدم روزهای گذشته حتی دو ساعت وقت برای تمرین پنالتی و انتخاب پنالتی زن نذاشته بود!!
 • مرتضی پرسپولیسی
  مرتضی پرسپولیسی :
  تورو خدا این حرف یه مربی در حد لیگ دو ایران حتی هست؟؟!!
  گلمحمدی: قرار بود نفر اول مهدی ترابی پنالتی را بزند اما خود احمد خواست نفر اول باشد!! دیگه مشخص شد ترکیب چطور چیده میشه!!!
 • علی نوروزی
  علی نوروزی :
  یحیی تورو خدا به بازیکنانی مثل عبدی و حسین پور بیشتر بها بده ضرر نمیکنی
 • مرتضی پرسپولیسی
  مرتضی پرسپولیسی :
  بازی های قبلی حسین پور باید چیکار میکرد که این بازی حداقل بیست دقیقه بازی بهش میرسید جناب مربی مربی جوانگرا!!
 • Amir Persepolis66
  Amir Persepolis66 :
  من قبلم هم گفتم سبک بازی پرسپولیس مشکل داره.سرعت بازیمون خیلی پایینه.تو این بازیهم در کل ما بهتر بودیم اما عین همیشه نبودیم.انتظار داشتیم راحت ببریم که نشد.در ضربات پنالتی هم نمی دونم چرا ترابی رو اول نذاشت بزنه یحیی.نورالهی قبلا هم تو بازی با قشقایی پنالتی خراب کرده بود.نباید اون میزد.همین طور اوساگونا.یه مسئله دیگه اینکه انتظار نداشتم یحیی سید رو بیرون بکشه.از همون اول بازی دادن به شجاع تو پست غیرتخصصی اشتباه بود وقتی وحید اماده بود.
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  دوستان خودمون رو گول نزنیم. یحیی علیرغم اینکه تمرین دهنده ی خوبیه ولی سرمربی خوبی تو بازیهای بزرگ و حساس نیست و اینو برای چندمین بار ثابت کرده. ترس بر خلاف ظاهر خونسرد ، اشتباهات وحشتناک در مهره چینی و تعویض ، انفعال در کنار زمین و عدم تهییج بازیکنا به جنگندگی و سختگیری ویژگیهای یحییاس که تو بازیهای بزرگ و حساس به چشم میاد . خدا به دادمون برسه توی باشگاههای آسیا. الان بعضیها میگن تیم مهره میخواد که قطعا درسته و باید تقویت بشه . ولی وقتی سرمربی تیم از پتانسیل تیمش استفاده نکنه و مهره چینی درستی نداشته باشه چه فایده. مثلا اگه الان نادری بره خود یحیی و ... فریاد میزنن که چرا رفت ما دفاع چپ نداریم و.. ولی الان که هست بی جهت رو نیمکت میشینه و بازیکنهای خوب و با انگیزه ای مثل عبدی و حسین پور . یا نخواستن بهترین و کلاسیک ترین مدافع راست آسیا یعنی رامین رضاییان و از دست دادن همزمان اسماعیلی فر
 • MAMAL MAMAL
  MAMAL MAMAL :
  لعنت به ایرج عرب که باعث جدایی برانکو شد.
 • علی نوروزی
  علی نوروزی :
  خرابکاری اول رو ایرج عرب با اخراج برانکو انجام داد و انصاری فرد هم که باعث رفتن کالدرون شد این افتضاحات مدیریتی را کامل کرد

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن