گل محمدی: مسئولان پرسپولیس از خواب خرگوشی بیدار شوند

- نظرات : 11 اظهار نظر - بازدید [ 1535 ] - چهارشنبه, 5 شهریور 1399

گل محمدی: مسئولان پرسپولیس از خواب خرگوشی بیدار شوند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه اگر در فصل نقل و انتقالات خوب عمل نکنند به مشکل خواهند خورد گفت: امیدوارم مسئولان باشگاه از خواب خرگوشی بیدار شون... 4 out of 5 based on 6 ratings.
گل محمدی: مسئولان پرسپولیس از خواب خرگوشی بیدار شوند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه اگر در فصل نقل و انتقالات خوب عمل نکنند به مشکل خواهند خورد گفت: امیدوارم مسئولان باشگاه از خواب خرگوشی بیدار شون...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه اگر در فصل نقل و انتقالات خوب عمل نکنند به مشکل خواهند خورد گفت: امیدوارم مسئولان باشگاه از خواب خرگوشی بیدار شوند!

یحیی گل محمدی پس از شکست تیمش برابر استقلال و نرسیدن به دیدار فینال جام حذفی به انتقاد از شرایط حاکم بر باشگاه پرداخت و گفت: امیدوارم مسئولان باشگاه زودتر از خواب خرگوشی بیدار شوند و بازیکنان مد نظر کادر فنی برای فصل آینده را به خدمت بگیرند. من نمی دانم چه چیزی وجود دارد که این روند به کندی صورت می گیرد و مسئولان باشگاه در خواب هستند. 

وی ادامه داد: من فکر می کنم اتفاقات قبل از بازی و داور بازی فشار زیادی روی قضاوت امروز آورد. متاسفانه ذهنیت همه ما مثبت نبود. خیلی از صحنه ها که می توانست به حریف کارت بدهد این کار را انجام نداد. احساس کردیم تیم حریف مصونیت دارد و کارت نمی گیرد. این موضوع همه ما را عصبانی کرده بود. این موضوع در شان و شخصیت فوتبال ایران نمی توان بگویم نیست چون برخوردی که با فوتبال می شود با این هدف است که حق فوتبالی ها را ضایع کنند.

گل محمدی در مورد عملکرد فنی تیمش در این دیدار گفت:  در دقایقی از نیمه اول خوب نبودیم. نیمه دوم کاملا متعادل بود. نیمه اول به خاطر تصمیمات داور خوب نبودیم. به هر حال پنالتی ها را خوب نزدیم.

وی در ادامه به انتقاد از حاشیه سازی برای تیمش قبل از بازی پرداخت و گفت: به کسانی که دوست داشتند استقلال برنده شود تبریک می گویم. یکی از آنها هم دوستی است که اینجا ایستاده.(در محل نشست خبری) برای تمام افرادی که تصمیم گرفتند چنین کاری کنند متاسفم هستم. برای کسانی که تلاش کردند این تیم به قهرمانی جام حذفی برسد تبریک می گویم. نمی دانم شب چطور راحت می خوابند؟

گل محمدی درباره ایستادن احمد نوراللهی پشت اولین ضربه پنالتی این تیم تاکید کرد: قرار بود نفر اول مهدی ترابی پنالتی را بزند اما خود احمد خواست نفر اول باشد. او در تمرین خیلی محکم و خوب می زد. به هر حال خستگی و تمرکز باعث شد نتوانیم ضربات پنالتی را خوب می زدیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ترکیب تیم را چرا در دقیقه 26 تغییر دادید یادآور شد: از تعویض ها راضی بودیم. همچنین نادری بعد از پنج دقیقه دچار مصدومیت شد و نتوانست بازی کند.

وی بار دیگر درباره انتخاب ترکیب اصلی گفت: کسی نمی تواند روی ترکیب صحبت کند. ترکیب چیزی است که در اختیار کادر فنی است و به نظرم راجع به ترکیب صحبت نکنند بهتر است. 

گل محمدی با انتقاد تند نسبت به عملکرد باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات تصریح کرد: الان باید خودمان را برای لیگ قهرمانان آماده کنیم. اگر باشگاه از خواب زمستانی و خرگوشی بیدار شود. این تیم احتیاج به تقویت دارد. ما خیلی بازیکن نظیر بیرانوند و استوکس را از دست دادیم. باید برایشان جایگزین پیدا کنیم. من اسامی بازیکنان مد نظرم را هم دادم اما مسئولان باشگاه خیلی ضعیف ظاهر شده اند و اگر اینطور ادامه دهند قطعا به مشکل خواهیم خورد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: فکر می کنم نوعی انرژی هست که نمی خواهند این تیم رو به جلو حرکت کند. کاری که در تیم ایجاد می کنند طوری است که نمی خواهند این تیم باز هم نتیجه بگیرد.

وی در مورد عملکرد دروازه بان این تیم نیز گفت: خودمان زیاد روی او حساب باز کرده بودیم. باید با مربی دروازه بان های تیم جلسه ای در این باره بگذاریم.

وی راجع به شایعه حضور در سپاهان نیز سکوت کرد و گفت: از کسی که این حاشیه را منتشر کرده است بپرسید.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • کریم جهاندیده
  کریم جهاندیده :
  خدا وت نخو ترسو دقیقه 92 باید تعویض انجام میدادی تا وقت تمام بشه مدیریت زمین را بلد نبودی ترسو
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  مهم نیست بچه ها زحمت کشیدن..ولی پرسپولیس در پست دفاع چپ و راست بازیکن تاپ میخواد..تفاوت اساسی دوتیم به غیر اشتباه یحیی در چیدن ایتدایی نداشتن چپ و راست رونده در حد متوسط لیگ هم نیستیم.بعلاوه دروازه بانی که رو توپهای هوایی خروج کنه رادو خوبه اما مشکله خروج دراه بیرانوند توپهای روخط هیجده رو با شجاعت مشت میکرد.بعلاوه یک مربی خارجی تمرین دهنده مث پانادیچ حداقل بازی روونی تیم ارائه بده.خداوکیلی از نظر بازیکن تاپ استقلال بهترین تیمه هرپستی دو سه تا داره و بچه ها واقعا عیرت میکنن قهرمان میشیم.بعلاوه این اوساگونا هم فقط بین خطوط میدوه میتونیم یک دونده سرعت بگیریم بدوه و خطا کنه؟!! تفاوت مهاجم خارجی دوتیم مشهوده..در کل پرسپولیس باید نقاط ضعف گوش ها رو بادو بازیکن خوب میتونه به نقطه قوت تبدیل کنه نه شیری ونه نادری خوب نیستن..اونور میلیچ و زکی پور وریا غفوری واقعا نقطه قوت و فشار روی ما بود..متاسفانه تو آسیا هم با این نقاط ضعف مشکل موفق شیم.تا وقت هست تیم رو تقویت کنید.
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  اگه بتونید مغانلو و آل کثیر رو یگیرید خوب میشه مخصوصا مغانلو..متاسفانه چپ و راست خوب گیر نمیاد و رامین هم قراداد بست و چپ تاپم حاج صفیه که قراداد بسته
 • مرتضی پرسپولیسی
  مرتضی پرسپولیسی :
  قرار بود نفر اول مهدی ترابی پنالتی را بزند اما خود احمد خواست نفر اول باشد!!
  جناب امپراطور! شما که بیل زدن بلدی چرا باغچه خودتو بیل نمیزنی؟!!! مربی بر اساس مصلحت تیم کار میکنه یا خواست یک بازیکن؟!!
 • وحيد خان بابالو
  وحيد خان بابالو :
  اقای گل محمدی خودتم خوب میدونی که اینکاره نیستی تیمو تو اسیا ببری بالا همه مشکلاتوگردن مدیریت ننداز
  با اون ارنج کردنت انتخاب اوساگونا برا پنالتی باتوجه به چه معیاری بود
  دومین بار تیمو ت.وپنالتی سوزوندی
  نتونستی به تیم بگی پرس کنن ک لحظات اخر گل نخوریم
  تواینکاره نیستی توبدرد تیمای متوسط مث شهرخودرو و ذوب اهن میخوری ن پرسپولیس
 • علی نوروزی
  علی نوروزی :
  حیف شد، باید میبردیم، ولی ای کاش یحیی تو مربی گری کمی دقت عمل بیشتری خرج بده
 • مرتضی پرسپولیسی
  مرتضی پرسپولیسی :
  آماده ترین بازیکن بازی های اخیر پرسپولیس سعید حسین پور اگه حداقل آخرای نیمه دوم به میدون میومد قول بازی رو تو 90 دقیقه برده بودیم. کسی میدونه چرا بازیش نداد؟!!!
 • پرسپولیس ایران
  پرسپولیس ایران :
  جناب امپراتر انگار واقعا خودت خوابی ها
  یه بچه ژگولی که تا الان سابقه مربیگری نداشته این جور راحت مچ پر ادعا و پر تجربه ات ( نفت ذوب و شهر خودرو و...) را خوابوند
  اخه چرا فکر کردی شجاع بره چپ ؟ در حالی که بهترین مدافع میانیه؟
  مثلا وقتی شجاع از چپ جدا شد استقلل چه کار کرد؟
  متاسفانه بهانه 6 را هم دست فرهاد ژگولی و فتل بنگی دادی؟؟؟؟؟؟؟؟
  مربی نیستی اقا اگر هم باشی از شانس ما مربی بازی های بزرگ نیستی
 • Amir Persepolis66
  Amir Persepolis66 :
  باورم نمیشه از فرهاد دوپینگی و عقاب 40 متری خور و دانشگر قمه کش باختیم.الان باز یه عده میان شاخ میشن واسه ما.
  هزار بار قبلا گفتم الان هم میگم سرعت تیم کنده.راحت بازیکنایی عین قائدی یا بقیه میتونن بازیکنانمون رو رد کنن.یه مسئله دیگه اینکه تو پرس ضعف داریم.نباید بزاریم تا هر جا خواستن بیان.اگه سید تو زمین میموند نمیزاشت امثال دانشگر نفس بکشن.
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  به خدا اصلا قصد نداشتم بیام تو سایت ولی مصاحبه گل محمدی مجبورم کرد بیام . از همه چیز و همه جا گفت غیر از تفکرات و اشتباهات همیشگیش تو بازیهای حساس . و نشون داد الکی خونسرده ودر باطن پر از التهابه. این هارت و پورتت رو باید کنار زمین نشون میدادی که اینقدر ساده و سهل انگارانه گل نخوریم.بدون هیچ تردید و شکی مقصر اصلی باخت یحیی بود. چون سابقه ایشون نشون داده همیشه تو بازیهای بزرگ با اشتباهاتش تیم رو از پیش بازنده میکنه. در حالیکه استقلال بازی فوق العاده ای هم انجام نداد و در حقیقت زورش بیشتر از این نبود. خدا شاهده قبل از بازی به اطرافیان گفتم من اینقدر که از تفکرات و اشتباهات یحیی میترسم از دیاباته ترس ندارم. یکبار تو نیمه نهایی جام ملتهای اسیا با تصمیم اشتباهش و پنالتی چیپش زحمات تیم ملی رو به باد داد . یکبار فینال حذفی چند سال پیش و مقابل سپاهان و تعویض مهدوی کیا و چند بازی دیگه و دست آخر هم این بازی از ترکیب اولیه اشتباه و خوردن گلهای راحت و اشتباه در انتخاب نفرات پنالتی زن . در حالیکه تیم رو تو بازی با تیمهای درجه 2 هم با دوتا هافبک دفاعی به میدون میفرستاد توی این بازی حساس با یک هافبک دفاعی بازی رو شروع میکنه و عملا تیم کیسه رو سورپرایز میکنه. یه بچه هم میدونه تیمی که دقیقه 88 گل میخوره قطعا تنها راهش توپهای هوایی و بلند هست و عرضه نداره تیم رو تهییج کنه تا محکمتر بازی کنن و اصلا اجازه سانتر به تیم حریف ندن . اتفاقی که تو بازی گل گهر هم اتفاق افتاد. توی انتخاب نفرات پنالتی زننده هم اونایی که همیشه پنالتی میزدن یعنی ترابی و علیپور پنالتی نمیزنن و برعکس اوساگونایی پنالتی میزنه که از یه بازیکن مبتدی درجه 4 هم از لحاظ تکنیکی ضعیف تره.
  خلاصه اینکه امروز در حالیکه تیم از لحاظ مهره و نیمکت دستش بازتر از کیسه بود باز هم اسیر اشتباهات و تفکرات ضعیف یحیی شد . مربی که به نظر من فقط یه تمرین دهنده خوبیه. و در آخر هم این هشدار رو میدم که با تفکرات یحیی توی آسیا کیسه گل حریفان خواهیم شد.
 • محمدرضا علوی
  محمدرضا علوی :
  جناب گل محدی
  ترس بزرگترین اشتباه است و متاسفانه شما مربی با اخلاقخوبی هستی و قابل احترام ولی بعرض شما برادر گرامی برسانم تیم های بزرگ ملی سرمربی جسور و قوی و با تفکرمیخواهد که شما هنوز به این دانش راه های زیادی مانده و اگر پرسپولیس باشید بخاطر این تیم بزرگ خودت این جایگاه را خالی نمایید تا مربی با دانش همانند برانکو که بتواند نمایش حضور قدرتمندانه در باشگاه های اسیا قرار بگیرییمو مطمن باش هواداران زحمات شما را قدر خواهد نهاد

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل الدحیل به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن