melbet_head

یحیی گل محمدی تهدید به استعفا کرد؟

- نظرات : 9 اظهار نظر - بازدید [ 2039 ] - چهارشنبه, 5 شهریور 1399
یحیی گل محمدی تهدید به استعفا کرد؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از باخت در دربی، از مسئولان این باشگاه انتقاد کرد و گفت: اگر شرایط همینطور باشد کارمان به مشکل می خورد. استقلال در دیدار نیمه ن...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از باخت در دربی، از مسئولان این باشگاه انتقاد کرد و گفت: اگر شرایط همینطور باشد کارمان به مشکل می خورد.

استقلال در دیدار نیمه نهایی جام حذفی موفق شد برابر پرسپولیس در ضربات پنالتی به پیروزی برسد و فینالیست شود. این بازی در پایان 120 دقیقه، با نتیجه تساوی 2 - 2 تمام شد و در ضربات پنالتی پرسپولیس شکست خورد.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در پایان این مسابقه به شدت از عملکرد مسئولان باشگاه انتقاد کرد و از آنها خواست از خواب خرگوشی و زمستانی در نقل و انتقالات بیدار شوند.

وی با بیان اینکه پرسپولیس در این مدت بازیکنان زیادی از دست داده است، به طور غیر مستقیم تهدید به استعفا کرد و گفت: اگر شرایط همینطور باشد کارمان - با مسئولان باشگاه- به مشکل می خورد. امیدوارم مسئولان از خواب بیدار شوند. احساس می کنم نیرو و فشاری وجود دارد که نمی خواهند تیم رو به جلو حرکت کند.

اظهارات گل محمدی در شرایطی صورت گرفت که پرسپولیس از روز 24 شهریور باید در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  درست میگه بازیکن بگیر اونطرف بهترینها رو گل چین میکنن از اروپا و فیورنتینا و لیگ ایتالیا دیابته و میلیچ و ..اینور به ما میرسه باید بریم نادری رو بگسرم خودمون ستارش کنیم امصاری بازیکن گمنامی بود تو پرسپولیس بازیکن شد یا از پیکان گوش بگیریم کخ حتی در حد تیم ملیم نیست..تورو خدا سانترهای وریا یا میلیچ رو ببینید واقعا یک اشاهر میخواد از اینور تمام سانترها پشت دروازه س مدافعانمون هم تک گل هایی میزدن دیگه نمیزنن از بس سانترها نافص هستن.دوتا گوش درحد حاج صفی و رامین بگیرید اونوقت ببینید چطور تیم حریف عقب میشینه..ما ازتدس وریا شجاع رو بردیم چپ راست رو تعویص کردیم با یک هافبک دفاعی مقابل مهاجمای تاپ استقلال؟!!خدا رحم کرد کمال رو اورد وگرنه نیمه اول کرا تموم بود.الانم سوپرجام در پیشه یکمم به پرسپوایس برسین.بازیم بریم بازیکن فلان ایم دسته یک رو بیرایم تا اینجا بازی یاد بگیره و تیم حریف بره بهترینها رو بگیره و ما دانه دانه دروازه بان و فردا ترابی و علیپورم از دست بدیم چی میمونه؟من ناراحت باخت نیستم ناراحت اینم این تیم احتیاج به تفویت داره و جتی آزمون و خطا نیست بازیکن بارزومه میخواد تیم.
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  به خدا اصلا قصد نداشتم بیام تو سایت ولی مصاحبه گل محمدی مجبورم کرد بیام . از همه چیز و همه جا گفت غیر از تفکرات و اشتباهات همیشگیش تو بازیهای حساس . و نشون داد الکی خونسرده ودر باطن پر از التهابه. این هارت و پورتت رو باید کنار زمین نشون میدادی که اینقدر ساده و سهل انگارانه گل نخوریم.بدون هیچ تردید و شکی مقصر اصلی باخت یحیی بود. چون سابقه ایشون نشون داده همیشه تو بازیهای بزرگ با اشتباهاتش تیم رو از پیش بازنده میکنه. در حالیکه استقلال بازی فوق العاده ای هم انجام نداد و در حقیقت زورش بیشتر از این نبود. خدا شاهده قبل از بازی به اطرافیان گفتم من اینقدر که از تفکرات و اشتباهات یحیی میترسم از دیاباته ترس ندارم. یکبار تو نیمه نهایی جام ملتهای اسیا با تصمیم اشتباهش و پنالتی چیپش زحمات تیم ملی رو به باد داد . یکبار فینال حذفی چند سال پیش و مقابل سپاهان و تعویض مهدوی کیا و چند بازی دیگه و دست آخر هم این بازی از ترکیب اولیه اشتباه و خوردن گلهای راحت و اشتباه در انتخاب نفرات پنالتی زن . در حالیکه تیم رو تو بازی با تیمهای درجه 2 هم با دوتا هافبک دفاعی به میدون میفرستاد توی این بازی حساس با یک هافبک دفاعی بازی رو شروع میکنه و عملا تیم کیسه رو سورپرایز میکنه. یه بچه هم میدونه تیمی که دقیقه 88 گل میخوره قطعا تنها راهش توپهای هوایی و بلند هست و عرضه نداره تیم رو تهییج کنه تا محکمتر بازی کنن و اصلا اجازه سانتر به تیم حریف ندن . اتفاقی که تو بازی گل گهر هم اتفاق افتاد. توی انتخاب نفرات پنالتی زننده هم اونایی که همیشه پنالتی میزدن یعنی ترابی و علیپور پنالتی نمیزنن و برعکس اوساگونایی پنالتی میزنه که از یه بازیکن مبتدی درجه 4 هم از لحاظ تکنیکی ضعیف تره.
  خلاصه اینکه امروز در حالیکه تیم از لحاظ مهره و نیمکت دستش بازتر از کیسه بود باز هم اسیر اشتباهات و تفکرات ضعیف یحیی شد . مربی که به نظر من فقط یه تمرین دهنده خوبیه. و در آخر هم این هشدار رو میدم که با تفکرات یحیی توی آسیا کیسه گل حریفان خواهیم شد.
 • مهدی شعبانی
  مهدی شعبانی :
  دقیقاً
  یحیی موقع تصمیمات مهم هنگ میکنه
  نیاز به یه آنالیزور قوی تو تیم به شدت احساس میشه
  مربی دوازه با نا اگه 6 تا بازی آخر رو که استقلال بازی کرد و 4 تاش پنالتی براشون هدیه آوردن رو نیگاه میکرد میفهمید که استقلالیا اکثراً پنالتی رو وسط دروازه میزنن که دیشب هم 3 تا 4 تا رو وسط زدن . اگه رادو هیچ حرکتی نمیکرد 2 تاش به بدنش میخورد و گل نمیشد
  اما افسوس که اینارو مردم و هوادارا میدونن ولی مربی و گلرمون نمیدونه .
 • مهدی شعبانی
  مهدی شعبانی :
  بره گمشه بابا الدنگ
  هنوز اون کارش تو هفته آخر پنج لیگ قبل که مربی ذوب آهن بود یادمون نرفته که بازی آخر چجوری راه داد تا استقلال خوزستان ببرشون و دست ما از قهرمانی خالی بشه
 • محمدرضا علوی
  محمدرضا علوی :
  جناب گل محدی
  ترس بزرگترین اشتباه است و متاسفانه شما مربی با اخلاقخوبی هستی و قابل احترام ولی بعرض شما برادر گرامی برسانم تیم های بزرگ ملی سرمربی جسور و قوی و با تفکرمیخواهد که شما هنوز به این دانش راه های زیادی مانده و اگر پرسپولیس باشید بخاطر این تیم بزرگ خودت این جایگاه را خالی نمایید تا مربی با دانش همانند برانکو که بتواند نمایش حضور قدرتمندانه در باشگاه های اسیا قرار بگیرییمو مطمن باش هواداران زحمات شما را قدر خواهد نهاد
 • رضا هاشمی نسب
  رضا هاشمی نسب :
  درود به شرفت محمد ابراهیم حبیبی حرف دلمو زدی به امام زمان قسم یحیی در حد نیمکت پرسپولیس نیست خدایا به حق همین روزها بحیی گورشو گو کنه بره
 • احمد بناروئي
  احمد بناروئي :
  ما شکست خوردیم تمام

  اونم نه ازکیسه
  بلکه از جناب یحیی گل محمدی

  آقای سرمربی
  ازاول بازی چیدن بازیکنان اشتباه محض بود
  تعویض بازیکنان اونم لحظات پایانی اشتباه

  شما دودقیقه نتونستی برد راحفظ کنی
  اگر یه بچه ده دوازده ساله هم جای تو بود به خدابهتر کار می کرد

  متأسفم واقعا متأسفم
  برای خودم و تیمم و بقیه هواداران
  هیچ میدانی تاصبح نخوابیدم !!!
  باندانم کاریهای حضرتعالی
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  به نظر قضاوت در مورد یحیی زوده ولی باخت در این بازی خیلی چیزها را نشون داد. اینکه یحیی در بازیهای بزرگ ضعف داره. درست اتفاقات بازی فینال 10 سال پیش با سپاهان در این بازی تکرار شد و ما یک جام را از دست دادیم. یحیی یک فرمانده نیست و در انگیزه دادن و رهبری تیم مشکل داره. ترکیب اولیه هم که در این بازی مشکل داره. ضمن اینکه اگر باشگاه در یارگیری ضعیف عمل میکنه یکی از دلایلش خود یحیی است که نمیتونه باشگاه را تحت فشار بگذاره. امیدوارم تا یکسال آینده، یحیی ضعف های خودش را برطرف کنه و بتونه از آزمایش لیگ و آسیا سربلند بیرون بیاد و اگر نتونست باید برانکو یا کالدرون را برگردونیم یا حداقل تارتار را سرمربی کنیم چون انگیزشی و رهبری قوی تر از یحیی است.
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  جناب فهیم ایشون اگه قرار بود اصلاح بشه تا الان اصلاح میشد به قول خودتون همون اشتباه 10 سال پیش دوباره تکرار شد. همه اینها نشون میده یحیی ذاتا مربی بزرگی نیست و باز هم میگم فقط تمرین دهنده ی خوبیه .

نظرسنجی

پرسپولیس برابر السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 6 مهر 1399 / ساعت : 17:10
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 0
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : تاناشف (ازبکستان)
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن