melbet_head

مقررات کرونایی AFC برای تیم های لیگ قهرمانان مشخص شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 492 ] - پنجشنبه, 6 شهریور 1399
مقررات کرونایی AFC برای تیم های لیگ قهرمانان مشخص شد

 مقررات کرونایی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری لیگ قهرمانان در کشورهایی که قرار است به صورت متمرکز این مسابقات را برگزار کنند، به باشگاه ها ابلاغ شد...

ارتش سرخ دات كام :

 مقررات کرونایی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری لیگ قهرمانان در کشورهایی که قرار است به صورت متمرکز این مسابقات را برگزار کنند، به باشگاه ها ابلاغ شد.

پیرو برگزاری جلسه دوم هماهنگی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 و همچنین دریافت بخشنامه AFC  هشت  تصمیم در مورد برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در اختیار باشگاه های حاضر در این مسابقات قرارداد شده است که به شرح زیر است:

1- کلیه بازیکنان و اعضای کادرفنی که تست کرونا آنها در فاصله 48 لغایت 72 ساعت قبل از ورود به کشور میزبان منفی شده است می بایست مدرک منفی بودن تست PCR خود را به همراه داشته باشند.

2- نفراتی که سابقاً تست کرونا آنها مثبت بوده است می بایست جواب آزمایش دال بر وجود آنتی بادی مثبت که تاریخ آن 5 روز پس از بین رفتن علائم بیماری (یا 7 روز پس از تست مثبت PCR) است را به همراه داشته باشند. این مدرک می بایست توسط آزمایشگاه معتبر دولتی یا مراکز درمانی ملی صادر گردد.

3- تمام نفرات در بدو ورود به فرودگاه بین المللی دوحه در مرکز HMC مورد تست مجدد قرار خواهند گرفت.

4- امتناع از انجام تست کرونا منجر به اخراج از تورنمنت می شود.

5- نمونه گیری های مربوط هر 6 روز یکبار در طول مسابقات انجام خواهد شد.

6- دمای بدن کلیه نفرات در بدو ورود به هتل سنجیده می شود و ممکن است پرسشنامه های مربوطه جهت تکمیل به نفرات تحویل گردد.

7- تیم ها فقط برای شرکت در تمرینات و مسابقات قادر به ترک هتل خواهند بود. درخواست ترک هتل در ساعت غیر از تمرین و مسابقه فقط با تأیید و هماهنگی افسر پزشکی ارشد  مسابقات مقدور خواهد بود.

8- هر تیم می بایست الزاماً یک نفر را به عنوان افسر کنترل کووید-19 معرفی نماید. با توجه به نزدیک بودن پایان پنجره ثبت نام بازیکنان و کادرفنی، خواهشمند است لیست کلیه نفرات (شامل نفرات جدید و نفراتی که می بایست حذف شوند) به همراه کلیه مدارک مورد نیاز حداکثر تا روز پنج شنبه مورخ 1399/6/6 به دپارتمان بین المللی فدراسیون تحویل گردد.

همچنین یادآور می گردد باشگاه هایی که طبق مکاتبات قبلی لیست اتاق ها (Rooming List) را در موعد مقرر تحویل نداده باشند، ممکن است برای رزرو تعداد اتاق های مورد نظر در دوحه با مشکل مواجه شوند.

ضمناً خواهشمند است لیست پرواز تیم شامل تاریخ و ساعت ورود به دوحه در فرم پیوست تکمیل و حداکثر تا روز دوشنبه مورخ 1399/6/10 به این فدراسیون عودت گردد. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر الشارجه کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 6 مهر 1397 / ساعت : 17:10
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 0
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : تاناشف (ازبکستان)
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن