melbet_head

دریافتی اعضای تیم به حداقل 85 درصد رسید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 593 ] - جمعه, 7 شهریور 1399

دریافتی اعضای تیم به حداقل 85 درصد رسید

باشگاه پرسپولیس چهارشنبه 5 درصد دیگر از مبالغ قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی تیمش را پرداخت کرد تا میزان دریافتی آنها از مبلغ پایه، به حداقل 85 درصد برسد. ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
دریافتی اعضای تیم به حداقل 85 درصد رسید

باشگاه پرسپولیس چهارشنبه 5 درصد دیگر از مبالغ قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی تیمش را پرداخت کرد تا میزان دریافتی آنها از مبلغ پایه، به حداقل 85 درصد برسد. ...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس چهارشنبه 5 درصد دیگر از مبالغ قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی تیمش را پرداخت کرد تا میزان دریافتی آنها از مبلغ پایه، به حداقل 85 درصد برسد.

کارگزار باشگاه پرسپولیس در هفته قبل مبلغ قابل توجه ای را به پرسپولیس پرداخت کرد تا به تعهدات خود عمل کرده باشد. مدیران باشگاه هم با این پول، چهارشنبه 5 درصد دیگر مبلغ پایه قرارداد کل تیم را به حسابشان واریز کردند.

با توجه به این واریزی، کل تیم پرسپولیس اعم از بازیکنان و کادر فنی، تا به امروز حداقل ٨5 درصد پایه قراردادشان را دریافت کرده اند. البته در این بین دریافتی برخی نیز به ٩5 درصد هم می رسد. 

در قرارداد همه اعضای تیم پرپسپولیس آپشن هایی برای کسب عنوان قهرمانی و برخی موارد دیگر در نظر گرفته شده است که هنوز این مبالغ با بازیکنان و کادر فنی تسویه نشده است.

درحالی که باشگاه پرسپولیس باید کمتر از 8 روز دیگر مبلغ 784 هزار یورو به برانکو ایوانکوویچ بپردازد، از آخرین پرداختی کارگزارش کمتر از یک میلیارد تومان برایش باقی مانده است. با این حال باید دید مدیران باشگاه برای تامین طلب برانکو چه منابعی را در نظر خواهند گرفت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن