استوکس: کرونا مانع ادامه همکاری با پرسپولیس شد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 794 ] - شنبه, 8 شهریور 1399

استوکس: کرونا مانع ادامه همکاری با پرسپولیس شد

مهاجم سابق پرسپولیس و کنونی تیم لیوینگستون اسکاتلند دلیل عدم بازگشت به ایران را شرایط کرونا در آن زمان بیان کرد. آنتونی استوکس، مهاجم سابق پرسپولیس که هفته گذ... 1 out of 5 based on 5 ratings.
استوکس: کرونا مانع ادامه همکاری با پرسپولیس شد

مهاجم سابق پرسپولیس و کنونی تیم لیوینگستون اسکاتلند دلیل عدم بازگشت به ایران را شرایط کرونا در آن زمان بیان کرد. آنتونی استوکس، مهاجم سابق پرسپولیس که هفته گذ...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم سابق پرسپولیس و کنونی تیم لیوینگستون اسکاتلند دلیل عدم بازگشت به ایران را شرایط کرونا در آن زمان بیان کرد.

آنتونی استوکس، مهاجم سابق پرسپولیس که هفته گذشته با تیم لیوینگستون در لیگ برتر اسکاتلند قرارداد امضا کرد درباره تجربه حضورش در ایران در تیم های تراکتور و پرسپولیس با سایت «ادینبرگ نیوز ایونینگ» اسکاتلند گفت و گو کرد.

استوکس درباره تجربه اش در فوتبال ایران، گفت: در تراکتور عملکرد خوبی داشتم و به عنوان بهترین گلزن تیم شناخته شدم. اگر در پایان فصل دچار مصدومیت نمی شدم می توانستم بهترین گلزن لیگ ایران شوم. آنها دستمزدم را پرداخت نکردند به همین خاطر از این تیم جدا شدم و به فیفا شکایت کردم. بعد به تیم آدنا اسپور ترکیه رفتم. آنجا هم وضعیت مثل تراکتور بود و برای مدت 3 ماه حقوقم را پرداخت نکردند. من هیچ وقت قراردادم را با باشگاه های فوتبال نقض نکردم و این حرفم را فیفا در صدور رای اولیه در قضیه پرونده تراکتور به نفع من تایید کرد.

وی افزود: وقتی به پرسپولیس منتقل شدم اوضاع کمی متفاوت شد. شیوع کرونا اوضاع را تغییر داد در آن زمان من نمی توانستم برای مدت 3 ماه در آپارتمانم محبوس باشم به همین خاطر ترجیح دادم از ایران خارج شوم و به این تیم برنگردم. من باید به سلامت خودم اهمیت می دادم و چاره ای جز این تصمیم را نداشتم.

مهاجم سابق پرسپولیس وقتی درباره اینکه در دبی از کاروان این تیم برای مدت مشخص جدا شده ولی به ایران دیگر برنگشت، گفت: در آن زمان تصمیم گرفتم به دوبلین برگردم. پرسپولیس در آن زمان از من خواست تا به ایران برگردم ولی وضعیت این کشور درباره شیوع کرونا بد بود و من نمی خواستم برگردم. باید صادقانه بگویم که الان وقتی به گذشته نگاه می کنم، می بینم تصمیم درستی را گرفتم که به ایران برنگشتم.

مهاجم جدید تیم لیونگستون ادامه داد: از لحاظ فوتبالی ایران برایم خوب بود و من در آنجا از فوتبال لذت می بردم. اما مانع فرهنگی و زبان برای من کار را دشوار می کرد. من در 3 تیم آخرم یعنی تراکتور، آدنا اسپور و پرسپولیس مترجم داشتم. تعامل با بازیکنان و کادرفنی در آنجا سخت بود به همین خاطر خوشحالم که برگشتم.

مهاجم سابق پرسپولیس به تمجید از مردم ایران پرداخت و گفت: کشور ایران زیباست و مردمان خوبی دارد. وقتی وارد ایران شدم و ورزشگاه های خوبشان را دیدم شگفت زده شدم. فوتبال ایران هواداران زیادی دارد و در برخی از بازی ها 70 تا 80 هزار نفر برای تماشای فوتبال به استادیوم می آیند. همه فکر می کنند استاندارد فوتبال ایران پایین است اما این طور نیست. ما در تیم خود 6 یا 7 بازیکن تیم ملی را داشتیم، همچنین سهمیه 3 بازیکن خارجی همیشه پر بود. سطح فوتبال ایران خوب است اما آنجا شما نمی توانید به راحتی هر جا که خواستید بروید و هرکاری کنید. شما اگر ویزا هم داشته باشید نمی توانید بدون اجازه پلیس این کشور را ترک کنید. تفاوت های کوچکی در این کشور وجود دارد. خلاصه اینکه خوشحالم ایران را ترک کردم و به اسکاتلند برگشتم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • morteza morteza
    morteza morteza :
    استوکس حالا دیگه بهانه جدا شدنت از تیم تراکتور و تیم ترکیه ای رو عدم پرداخت دستمزدت میدانی؟ این به کنار در پرسپولیس که پول پیش رو گرفتی و به جیب زدی و فرار کردی دیگه کرونا رو بهانه میکنی و دیگر بهانه ات فرهنگ و مشکل زبانت بوده! مگه بازیکنان خارجی که در پرسپولیس بودند و هستند از این مشکلات نداشتند مثل بشار رسن رادوشویچ و حتی اوساگونا از 3 کشور متفاوت اونا هم مشکل کرونا و زبان داشتند بغیر از این اونا دستمزدشون رو هم نگرفته بودند ولی با تمام مشکلات به پرسپولیس برگشتند و در کنار تیم بودند... واقعا میشود تو را یکی از بی فرهنگترین بازیکن بی مسئولیت ترین بی انظبات ترین و غیره... در کل جهان دانست. به این تیم اروپایی هم که رفتی مطمئنم بزودی از این تیم یا فرار میکنی یا جدا میشوی... بهترین باشگاه برای تو همون باشگاه های هند است که قدر تیم های ایرانی رو بدونی ولی مطمئن باش که جای تو دیگه در باشگاه های ایرانی نیست. ما هم خیلی خیلی خوشحالیم که از تیم محبوب پرسپولیس کبیر رفتی ولی متاسفیم که پولی که از باشگاه پرسپولیس دزدیدی و خوردی نتونستیم از تو گلوت بکشیم بیرون

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن