عالیشاه در یک قدمی رکورد استیلی و جباری

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 809 ] - شنبه, 8 شهریور 1399

عالیشاه در یک قدمی رکورد استیلی و جباری

امید عالیشاه که حضوری کوتاه مدت در دربی 93 داشت، با توجه به نتیجه رقم خورده در وقت قانونی وی به رکورد نباختن خود در دربی ادامه داد.  هر چند استقلال توانس... 5 out of 5 based on 2 ratings.
عالیشاه در یک قدمی رکورد استیلی و جباری

امید عالیشاه که حضوری کوتاه مدت در دربی 93 داشت، با توجه به نتیجه رقم خورده در وقت قانونی وی به رکورد نباختن خود در دربی ادامه داد.  هر چند استقلال توانس...

ارتش سرخ دات كام :

امید عالیشاه که حضوری کوتاه مدت در دربی 93 داشت، با توجه به نتیجه رقم خورده در وقت قانونی وی به رکورد نباختن خود در دربی ادامه داد.

 هر چند استقلال توانست در ضربات پنالتی پیروز دربی 93 باشد و به فینال جام حذفی صعود کند اما آن چه از این مسابقه به عنوان نتیجه در آمار به حساب خواهد آمد، نتیجه مساوی خواهد بود چرا که در زمان قانونی نتیجه تلاش دو تیم تساوی 2 - 2 بود؛ در این میان اما این نتیجه به رکورد ویژه بازیکن پرسپولیس کمک شایانی داشت.

امید عالیشاه که زمان پیوستنش به پرسپولیس هیچ دربی را واگذار نکرده، دربی 93 نهمین تجربه حضور وی در دربی بود که بازهم در وقت قانونی بدون شکست برای کاپیتان سرخ پوشان به پایان رسید؛ او که در کارنامه اش سابقه یکبار گلزنی به استقلال با پیراهن پرسپولیس را هم دارد، با 9 حضور بدون شکست در دربی در یک قدمی رکورد ویژه مجتبی جباری و حمید استیلی به عنوان رکورددار نباختن در دربی قرار دارد.

جباری و استیلی تجربه 10 دربی متوالی بدون باخت را دارند که عالیشاه این فرصت را دارد که بتواند رکورد فوق العاده این دو بازیکن سابق سرخابی پایتخت را در دربی های پیش رو بشکند؛ البته اگر وی همچنان در جمع سرخ پوشان بماند و فرصت بازی در دربی های آتی را هم کسب کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن