melbet_head

پست مهدی شیری برای 10 روز قبل بود!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1154 ] - یکشنبه, 9 شهریور 1399

پست مهدی شیری برای 10 روز قبل بود!

انتشار پستی از مدافع راست پرسپولیس حکایت از آن داشت که این بازیکن قصد جدایی از جمع شاگردان گل محمدی را دارد. شب گذشته به یکباره فضای مجازی با انتشار پستی از م... 4 out of 5 based on 3 ratings.
پست مهدی شیری برای 10 روز قبل بود!

انتشار پستی از مدافع راست پرسپولیس حکایت از آن داشت که این بازیکن قصد جدایی از جمع شاگردان گل محمدی را دارد. شب گذشته به یکباره فضای مجازی با انتشار پستی از م...

ارتش سرخ دات كام :

انتشار پستی از مدافع راست پرسپولیس حکایت از آن داشت که این بازیکن قصد جدایی از جمع شاگردان گل محمدی را دارد.  

شب گذشته به یکباره فضای مجازی با انتشار پستی از مهدی شیری، مدافع راست پرسپولیس پر شد از این خبر که این بازیکن به زودی از جمع سرخ ها جدا می شود. پستی که از آن بوی خداحافظی احساس شد و در آن مهدی شیری به نحوی القاء کرده بود که پرونده حضور او در این تیم بسته شده و به این شکل از هواداران پرسپولیس بعد از 2.5 سال حضور در این تیم تشکر کرده است.

واکنش ها به این پست مهدی شیری متفاوت بود و بعضا خیلی ها معتقد بودند تعویض او در دربی و اینکه اشتباهات یحیی گل محمدی در چیدمان ترکیب سرخ ها که باعث بد بازی کردن تیم شد و به اسم این بازیکن رقم خورد، عاملی شده است که شماره 17  قصد جدایی داشته باشد. موضوعی که بسته شدن کامنت ها از سوی مهدی شیری هم این گمانه زنی ها را به اوج خود رساند.

حالا اما یک نگاه ساده به پست مهدی شیری نشان می دهد که بی جهت این پیغام مدافع راست سرخ ها به جدایی از این تیم تعبیر شده است. تاریخ ثبت این پست 20 آگوست 2020 یعنی 30 مردادماه بوده است. روزی که لیگ هفه پایانی خودش را پشت سر گذاشت و پرسپولیس در آن شب توانست با نتیجه 3 بر صفر سایپا را شکست دهد و با اقتدار چهارمین برد پیاپی خودش در لیگ را جشن بگیرد.

حالا اما در 30 آگوست یعنی 10 روز بعد از آن تاریخ بازنشر این پست به خداحافظی مهدی شیری تعبیر شد تا این پیغام تشکر قدیمی مدافع راست سرخ ها از هواداران پرسپولیس به جنجالی برای این بازیکن و پرسپولیس تبدیل شود که در آستانه لیگ قهرمانان آسیا تنها چند روز دیگر زمان دارد تا تیمش را تقویت کند.

به هرحال مهدی شیری در این دو فصل و نیمی که در پرسپولیس است در تفکرات برانکو، کالدرون و یحیی گل محمدی توانسته مدافع راست پرسپولیس باشد و از ابتدای انتشار این خبر هم بعید بود که او به عنوان یکی از بهترین و با ثباترین مدافعان کناری لیگ نوزدهم، این پست را برای خداحافظی از هواداران این تیم منتشر کرده باشد.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 6 مهر 1399 / ساعت : 17:10
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 0
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : تاناشف (ازبکستان)
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن