قرارداد کدام بازیکنان پرسپولیس تمام شده است؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1596 ] - یکشنبه, 9 شهریور 1399

قرارداد کدام بازیکنان پرسپولیس تمام شده است؟

بررسی زمان قرارداد بازیکنان پرسپولیس نشان می دهد، اکثر بازیکنان این تیم برای سال بعد هم با این باشگاه قرارداد دارند. درحالی که به پایان فصل فوتبالی ایران رسید... 2 out of 5 based on 3 ratings.
قرارداد کدام بازیکنان پرسپولیس تمام شده است؟

بررسی زمان قرارداد بازیکنان پرسپولیس نشان می دهد، اکثر بازیکنان این تیم برای سال بعد هم با این باشگاه قرارداد دارند. درحالی که به پایان فصل فوتبالی ایران رسید...

ارتش سرخ دات كام :

بررسی زمان قرارداد بازیکنان پرسپولیس نشان می دهد، اکثر بازیکنان این تیم برای سال بعد هم با این باشگاه قرارداد دارند.

درحالی که به پایان فصل فوتبالی ایران رسیده ایم و فصل نقل و انتقالات آغاز شده است، حرف و حدیث های زیادی درباره جابه جایی بازیکنان ایجاد شده است. مهم ترین بحث این روزها پیرامون باشگاه پرسپولیس است چرا که همه می خواهند بدانند تیم قهرمان، در فصل نقل و انتقالات چگونه عمل خواهد کرد.

مهم ترین نکته ای که یحیی گل محمدی در آخرین نشست خبری خود به آن اشاره کرد، حضور قدرتمند در نقل و انتقالات و حفظ شاکله اصلی تیم فعلی است. سرمربی پرسپولیس بارها از باشگاه خواسته است تا بر اساس فهرستی که تهیه کرده، باشگاه علاوه بر جذب بازیکن جدید، نسبت به تمدید قرارداد بازیکنان فعلی هم اقدام کند اما در این میان قرارداد کدام بازیکن پرسپولیس به پایان رسیده است؟

بررسی زمان قرارداد بازیکنان پرسپولیس نشان می دهد که به غیر از چهار بازیکن، سایر نفرات برای فصل بعد هم با پرسپولیس قرارداد دارند. در حال حاضر علی علیپور قراردادش به پایان رسیده و از نفراتی است که گل محمدی اصرار به حفظ او دارد. از طرف دیگر محمد نادری نیز با پایان زمان انتقال قرضی اش، باید به باشگاه کورتریک بلژیک برگردد. بشار رسن هم از بازیکنانی است که قراردادش باید تمدید شود اما او اعلام کرده تا زمان تسویه مطالباتش، حاضر به تمدید قرارداد نیست. البته در این میان قرارداد استوکس هم در پایان فصل به پایان می رسد که البته او خیلی زودتر از این ها پرسپولیس را ترک کرده است.

البته این نکته را نیز باید در نظر گرفت که اکثر بازیکنان پرسپولیس در قراردادهای خود بند فسخ قرارداد در ازای پیشنهاد خارجی و یا پرداخت مبلغی را دارند که از این رو کار را برای حفظ آنها سخت تر خواهد کرد. وحید امیری و مهدی ترابی بازیکنانی هستند که با پیشنهاد باشگاه های قطری رو به رو هستند و احتمال جدایی آنها بیش از سایر نفرات است.

این روزها حرف و حدیث های زیادی درباره نقل و انتقالات پرسپولیس هم مطرح می شود. هر روز شایعاتی درباره بازیکنان مختلفی دست به دست می شود اما به نظر می رسد برای آگاهی صحیح از نقل و انتقالات باشگاه، باید فعلا صبر کرد تا اقدامات عملی برای انعقاد قرارداد از سوی پرسپولیس انجام شود. 


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • Amir Persepolis66
    Amir Persepolis66 :
    آقا خواهشا بشارو حفظ کنین.گفته اگه پولم رو بدین میخوام بمونم.این بازیکنای ایرانی که همه میرن ولی بشار میخواد بمونه خواهشا اونو نگه دارین.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن