6 دیداری که تیم در پنالتی مغلوب شد و قهرمانی را از دست داد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 563 ] - دوشنبه, 10 شهریور 1399
6 دیداری که تیم در پنالتی مغلوب شد و قهرمانی را از دست داد

تیم فوتبال پرسپولیس در مسابقات جام حذفی تاکنون 6 بار در ضربات پنالتی شکست خورده و نتوانسته به عنوان قهرمانی دست پیدا کند. این اولین باری نبود که پرسپولیس جام ...

ارتش سرخ دات كام :

تیم فوتبال پرسپولیس در مسابقات جام حذفی تاکنون 6 بار در ضربات پنالتی شکست خورده و نتوانسته به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

این اولین باری نبود که پرسپولیس جام حذفی را به خاطر ضربات پنالتی از دست داده است که در ادوار گذشته بارها و بارها پرسپولیس جام حذفی را در ضربات پنالتی از دست داده است.

این دیدارها عبارتند از:

1- در سال 1356 و در دومین دوره از مسابقات فوتبال جام حذفی کشور، پرسپولیس برابر تیم فوتبال دارایی تهران مغلوب شد. پرسپولیس با نتیجه 10 بر 9 مغلوب دارایی چی ها شد.

2- در سال 60 و در مسابقات فوتبال جام حذفی کشور پرسپولیس برابر تیم شاهین در ضربات پنالتی باز هم مغلوب شد و باز هم نتوانست قهرمانی در مسابقات فوتبال جام حذفی کشور را به دست آورد.

3- در سال 62 و در مسابقات فوتبال جام حذفی تهران تیم امیدهای پرسپولیس به جای بزرگسالان در مسابقات فوتبال جام حذفی شرکت کرده و برابر تیم فوتبال کیان تهران مغلوب در ضربات پنالتی شدند.

4- در سال 84 و در مسابقات فوتبال جام حذفی کشور که در شهریور ماه انجام شد پرسپولیس و سپاهان اصفهان به فینال مسابقات فوتبال جام حذفی کشور رسیدند و در حالی که در 2 تیم در 2 دیدار رفت و برگشت خود برابر هم مساوی کرده بودند در ضربات پنالتی این تیم فوتبال پرسپولیس بود که با نتیجه 5 بر 4 مغلوب تیم فوتبال سپاهان اصفهان شد و قهرمانی در مسابقات فوتبال جام حذفی را اینگونه از دست داد.

5- در سال 91 باز هم تکلیف قهرمانی مسابقات فوتبال جام حذفی کشور در ضربات پنالتی مشخص شد. مسابقه فینال جام حذفی به یک تک مسابقه رسید و در این مسابقه تیم فوتبال پرسپولیس بود که با باخت برابر تیم فوتبال سپاهان اصفهان یک بار دیگر قهرمانی را در مسابقات فوتبال جام حذفی کشورمان از دست داد.

6- در سال 99 و در نیمه نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی کشور که در روز 5 شهریور ماه انجام شد تیم فوتبال پرسپولیس برابر تیم استقلال بازنده شد و از دور رقابت های جام حذفی کنار رفت.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن