چپ پرسپولیس و تغییرات گسترده

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1024 ] - دوشنبه, 10 شهریور 1399

چپ پرسپولیس و تغییرات گسترده

تیم فوتبال پرسپولیس احتمالا در روزهای اخیر تغییرات مهمی را تجربه خواهد کرد. در فاصله 10 روز مانده تا اعزام پرسپولیس به دوحه برای انجام ادامه مسابقات لیگ قهرما... 5 out of 5 based on 4 ratings.
چپ پرسپولیس و تغییرات گسترده

تیم فوتبال پرسپولیس احتمالا در روزهای اخیر تغییرات مهمی را تجربه خواهد کرد. در فاصله 10 روز مانده تا اعزام پرسپولیس به دوحه برای انجام ادامه مسابقات لیگ قهرما...

ارتش سرخ دات كام :

تیم فوتبال پرسپولیس احتمالا در روزهای اخیر تغییرات مهمی را تجربه خواهد کرد.

در فاصله 10 روز مانده تا اعزام پرسپولیس به دوحه برای انجام ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، یحیی گل محمدی به دنبال تقویت تیم خود است و  در این راستا با توجه به مصدومیت دو بازیکن این تیم، خروج از آنها از لیست پرسپولیس برای این بازی ها در مرحله اول اقدام سرخ ها قرار دارد.

محسن ربیع خواه که از چندی قبل به دلیل ترک استخوان پا مورد عمل جراحی قرار گرفته و دور از تمرینات است، در این رقابت ها پرسپولیس را همراهی نخواهد کرد. از سوی دیگر محمد انصاری نیز که دومین بار از ناحیه رباط صلیبی مورد عمل جراحی قرار گرفته، دیگر بازیکنی است که از لیست پرسپولیسی ها برای این مرحله از رقابت ها کنار گذاشته خواهد شد و همین غیبت باعث می شود تا گل محمدی پروژه خرید مدافع چپ را به عنوان یک اولویت دنبال کند.

مهمترین تصمیم از سوی یحیی گل محمدی نیز مربوط به همین قسمت یعنی سمت چپ دفاعی این تیم است. جایی که در طول نیم فصل دوم دستخوش تغییرات زیادی شد و بارها از سوی سرمربی سرخ ‎ها مورد آزمون و خطا قرار گرفته است. محمد انصاری، محسن ربیع خواه شجاع خلیل زاده، وحید امیری و محمد نادری بازیکنانی بودند که در طول رقابت های نیم فصل دوم برای این تیم در این پست به میدان رفتند و حالا شاید چند تصمیم اساسی، ثبات را به این منطقه از زمین برگرداند.

با این حال یکی از اقدامات اساسی یحیی گل محمدی با توجه به غیبت محمد انصاری و محسن ربیع خواه دو بازیکن چپ پای این تیم، مذاکره با بازیکنی برای حضور در این پست است. خصوصا اینکه یحیی علیرغم کیفیت فنی قابل توجه محمد نادری، در طول دیدارهای منتهی به انتهای فصل تمایل چندانی برای سود بردن از این بازیکن نیز نشان نداده و بیشتر از شجاع خلیل زاده و وحید امیری در پست دفاع چپ استفاده کرده است.

طبق شنیده ها، خارج کردن نام محمد انصاری به دلیل مصدومیت طولانی مدت این بازیکن در دستور کار باشگاه با توجه به درخواست یحیی گل محمدی قرار گرفته است و احتمالا این بازیکن بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت در نیم فصل بار دیگر در صورت تایید پزشکی به این تیم اضافه خواهد شد. از سوی دیگر شایعات جدی درباره جذب سعید آقایی، مدافع چپ تبریزی سپاهان که به تازگی با این تیم فسخ کرده نیز به گوش می رسد تا احتمالا شاهد جدایی محمد نادری نیز باشیم.
 
نادری که به عنوان قرضی از تیم کورتریک بلژیک به پرسپولیس پیوسته، با توجه به اینکه تاکنون دو مرحله به عنوان قرضی در پرسپولیس حضور داشته اکنون باید مذاکرات برای قرارداد دائمی اش صورت گیرد. موضوعی که تا به این لحظه از سوی باشگاه پرسپولیس دنبال نشده و این مساله نشان می دهد که آنها تمایلی برای مذاکره با کورتریک و دریافت رضایتنامه این بازیکن ندارند و احتمالا با جذب سعید آقایی باید در انتظار پایان همکاری با محمد نادری بود چرا که برای ادامه همکاری با نادری پرسپولیسی ها به ارز خارجی احتیاج دارند.

باشگاه پرسپولیس در اواخر هفته گذشته لیست ابتدایی خود را به کنفدراسیون آسیا ارسال کرده و تا 5 روز قبل از بازی با التعاون باید لیست نهایی خود را برای حضور در مرحله گروهی این رقابت ها را مشخص و اعلام کند و باید دید برای سمت چپ خط دفاعی نام چه بازیکنی ارسال خواهد شد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل الدحیل به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن