melbet_head

مدیرکل حقوقی وزارت: وضعیت مالی سرخابی ها شفاف سازی شده

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 270 ] - دوشنبه, 10 شهریور 1399

مدیرکل حقوقی وزارت: وضعیت مالی سرخابی ها شفاف سازی شده

مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان گفت: بحث افزایش سرمایه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال درحال انجام است تا روند خصوصی سازی دو باشگاه زودتر صورت بگیرد. مرتضی فلاح... 5 out of 5 based on 1 ratings.
مدیرکل حقوقی وزارت: وضعیت مالی سرخابی ها شفاف سازی شده

مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان گفت: بحث افزایش سرمایه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال درحال انجام است تا روند خصوصی سازی دو باشگاه زودتر صورت بگیرد. مرتضی فلاح...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان گفت: بحث افزایش سرمایه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال درحال انجام است تا روند خصوصی سازی دو باشگاه زودتر صورت بگیرد.

مرتضی فلاح مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در معاونت حقوقی در یک سال گذشته اظهار داشت: یکی از مهمترین اقداماتی که در حال انجام است بحث واگذاری دو باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی است که در این خصوص حدود 56 جلسه با حضور مقام عالی وزارت و سازمان خصوصی سازی برگزار شده است.

وی در ادامه افزود: در راستای خصوصی سازی سرخابی ها از نظر حقوقی و مالی اسناد دو باشگاه شفاف سازی هایی صورت گرفته و مالکیت دو ورزشگاه درفشی فر و مرغوبکار که سالیان پیش به سرخابی ها تعلق گرفته بود مستندسازی شد. همچنین بحث دو واگذاری ورزشگاه کمپ حجازی و شهدای گمنام نیز درحال انجام شدن است. بحث افزایش سرمایه دو باشگاه نیز درحال انجام است تا روند خصوصی سازی دو باشگاه زودتر صورت بگیرد.

مدیرکل حقوقی وزارت ورزش ادامه داد: یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته بحث شاکله حقوقی و مستندسازی و تصحیح اراضی فاقد سند است. از مجموع 8 هزار ملکی که در اختیار داریم پیش از این حدود 500 ملک سند داشت که در سه سال اخیر با حمایت های مقام عالی وزارت و معاونین توانستیم هزار و 526 سند مالکیت وضع کنیم و یک رشد قابل توجه داشته باشیم.

فلاح با اشاره به دعاوی املاکی که وزارت ورزش و جوانان با آن مواجه است گفت: از مجموع 425 دعاوی که مطرح شده به محاکم قضایی، دادگاه های حقوقی و دیوان عدالت اداری حدودا 122 رأی علیه صادر شد که بیشتر آنها نیز درخصوص اداره کار و حق بیمه است.

وی خاطرنشان کرد: در دادگاه حقوقی در دو سه سال اخیر هیچ پرونده ای نداریم که بازنده باشیم و به نحوی رأی علیه وزارتخانه صادر شده باشد. در این مدت ساماندهی کردیم امور دعاوی و املاک کلی اراضی و املاک سطح استان ها شناسایی و جمع آوری شده است. در حال حاضر می دانیم که چند استان ما سند دارند، سند مالکیت گرفتند و امیدواریم که در سال 1399 یک جهش خوبی روی امور داشته باشیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر الشارجه کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 6 مهر 1397 / ساعت : 17:10
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 0
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : تاناشف (ازبکستان)
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن