melbet_head

علیپور: پرسپولیس تیم مورد علاقه من است!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 825 ] - دوشنبه, 10 شهریور 1399

علیپور: پرسپولیس تیم مورد علاقه من است!

عضو جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس معتقد است که با وجود ریاست فدراسیون ورزش های همگانی فرصت کافی برای رتق و فتق امور در باشگاه پرسپولیس را دارد. پس از انتخاب... 5 out of 5 based on 3 ratings.
علیپور: پرسپولیس تیم مورد علاقه من است!

عضو جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس معتقد است که با وجود ریاست فدراسیون ورزش های همگانی فرصت کافی برای رتق و فتق امور در باشگاه پرسپولیس را دارد. پس از انتخاب...

ارتش سرخ دات كام :

عضو جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس معتقد است که با وجود ریاست فدراسیون ورزش های همگانی فرصت کافی برای رتق و فتق امور در باشگاه پرسپولیس را دارد.

پس از انتخاب دو عضو جدید هیات مدیره پرسپولیس، خبرنگار ما برای دقایقی با غلامعلی محمد علیپور عضو جدید هیات مدیره سرخ پوشان همکلام شد؛ وی در آغاز صحبت های خود گفت: نمی خواهم مصاحبه کنم چون باید وارد کار بشویم و سپس درباره شرایط صحبت کنم؛ درباره پذیرش این سمت باید بگویم صحبتی با من شد و من هم قبول کردم که امیدوارم بتوانم اثرگذار باشم. من از قبل پرسپولیسی بودم، این تیم مورد علاقه من است و پیشکسوتان این باشگاه را هم بسیار دوست دارم.

او درباره سابقه ورزشی خود گفت: معاون سازمان تربیت بدنی بودم و پیش از آن هم از سال 78 به مدت حدود 7 سال رئیس فدراسیون ورزش های همگانی بودم؛ رشته مورد علاقه من دو بوده است اما فوتبال را هم بازی می کردم و هم این که اگر سابقه من را ببینید من هیچ وقت تک رشته ای نبودم و به راه اندازی بسیاری از رشته ها کمک کرده ام. انشالله که بتوانم در اینجا هم بتوانم کمک کنم و منشأ خیر باشم.

علیپور در بخش پایانی صحبت های خود درباره تداخل کار در هیات مدیره پرسپولیس و ریاست فدراسیون ورزش های همگانی گفت: اینجا هیات مدیره است و در ورزش های همگانی هم ریاست آن را برعهده دارم؛ فدراسیون ورزش های همگانی، فدراسیون بزرگی است اما انشالله فرصت کافی خواهد بود تا به وقت لازم برای هر دو مجموعه را اختصاص بدهم. انشالله وارد باشگاه که شدم و شرایط را دیدم مصاحبه مفصلی را درباره آینده خواهم داشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
  • ادهم احمدی هرمزی
    ادهم احمدی هرمزی :
    انشاءلله قدوم شما باخیروبرکت وسرفرازی باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس باشید

نظرسنجی

پرسپولیس برابر السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 6 مهر 1399 / ساعت : 17:10
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 0
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : تاناشف (ازبکستان)
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن