احتمال جدایی امیری هم بسیار بالاست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 862 ] - سه شنبه, 11 شهریور 1399

احتمال جدایی امیری هم بسیار بالاست

شنیدیم شماره 19 پرسپولیس از مسئولان این تیم خواسته بگویند سن و سال امیری بالاست و خودشان او را نخواسته اند! درخواستی غیرمعمول که با مخالفت باشگاه پرسپولیس موا... 3 out of 5 based on 2 ratings.
احتمال جدایی امیری هم بسیار بالاست

شنیدیم شماره 19 پرسپولیس از مسئولان این تیم خواسته بگویند سن و سال امیری بالاست و خودشان او را نخواسته اند! درخواستی غیرمعمول که با مخالفت باشگاه پرسپولیس موا...

ارتش سرخ دات كام :

شنیدیم شماره 19 پرسپولیس از مسئولان این تیم خواسته بگویند سن و سال امیری بالاست و خودشان او را نخواسته اند! درخواستی غیرمعمول که با مخالفت باشگاه پرسپولیس مواجه شده، اما وحید امیری به لطف مدیریت قبلی پرسپولیس (بخوانید ایرج عرب!) بندی در قراردادش گنجانده که با پرداخت مبلغی (گفته می شود 400 هزار دلار) می تواند به هر تیم خارجی دوست داشت برود! شاید ایرج عرب و دوستان در زمان عقد قرارداد با این بازیکن 32 ساله تصور نمی کردند برای بازیکنی با این سن و سال پیشنهاد خارجی وجود داشته باشد منتهای مراتب این چیزی از قصور آن ها کم نمی کند.

مدیران سابق پرسپولیس بندی در قرارداد یک بازیکن 32 ساله گنجاندند که امروز به چالشی برای کادر فنی این تیم تبدیل شده است. با توجه به بالا رفتن قیمت ارز و دلار و با عنایت به پیشنهاد اغوا کننده تیم قطری حتی اگر وحید امیری 400 هزار دلار هم به باشگاه پرسپولیس بپردازد باز مبلغ 700 هزار دلار برای خودش خواهد ماند. این یعنی درآمدی 15 میلیارد تومانی برای یک سال که پرسپولیس امکان پرداخت آن را ندارد. این مبلغ شاید از نظر وحید امیری ارزش آن را داشته باشد که برای همیشه از پرسپولیس برود و دیگر به فکر بازگشت نباشد.

امیری که پیش از این بعد از محرومیت نقل و انتقالات پرسپولیس با توجه به پیشنهادی که از لیگ ترکیه داشت، راهی ترابزون شده بود اکنون نیز برای دومین بار در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد. امیری که بعد از جدایی از پرسپولیس در آن مقطع به شدت مورد هجمه هواداران قرار گرفته بود، خوش شانس بود که برخلاف دیگر بازیکنان همچون فرشاد احمدزاده در بازگشت مجدد به این تیم چندان با انتقاد از سوی هواداران همراه نشد.

اکنون، اما او بار دیگر در آستانه تصمیمی مهم قرار گرفته است. جدایی امیری تقریبا قطعی است و شاید یحیی گل محمدی با آن کنار بیاید، اما مهدی ترابی چطور؟ گفته می شود ترابی هم تا آخر هفته راهی قطر می شود و با تیم جدیدش قرارداد امضا خواهد کرد!


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن