علیپور: نباید آقا یحیی را سیبل کنند، همه مقصر بودیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 904 ] - سه شنبه, 11 شهریور 1399

علیپور: نباید آقا یحیی را سیبل کنند، همه مقصر بودیم

مهاجم پرسپولیس گفت: به هر حال استقلال بازی را در ضربات پنالتی برد و... فوتبال برد و باخت دارد و ما باید هم جنبه برد داشته باشیم و هم جنبه باخت. این از هر چیزی... 5 out of 5 based on 3 ratings.
علیپور: نباید آقا یحیی را سیبل کنند، همه مقصر بودیم

مهاجم پرسپولیس گفت: به هر حال استقلال بازی را در ضربات پنالتی برد و... فوتبال برد و باخت دارد و ما باید هم جنبه برد داشته باشیم و هم جنبه باخت. این از هر چیزی...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم پرسپولیس گفت: به هر حال استقلال بازی را در ضربات پنالتی برد و... فوتبال برد و باخت دارد و ما باید هم جنبه برد داشته باشیم و هم جنبه باخت. این از هر چیزی مهم تر است.
چه بسا اگر پرسپولیس برنده دربی حذفی می شد همه از او به عنوان ستاره این دیدار یاد می کردند و کمتر حرف از مهدی قایدی می زدند اما... قسمت این بود که در دقیقه 113 تعویض شود و حتی نتواند در ضیافت پنالتی ها به تیمش کمک کند. با این وجود او با زدن 4 گل در دربی به رکورد مرحوم همایون بهزادی رسید و تبدیل به یکی از تاریخ سازان بازی های پرسپولیس و استقلال شد. بله، درست حدس زدید! صحبت از علی علیپور است که هنوز ناباورانه درباره دربی اخیر حرف می زند و...

*فکرش را می کردی بازی به ضربات پنالتی بکشد؟
بله، ما هم فکرش را کرده و هم تمرینات لازم را انجام داده بودیم. می دانستیم این دیدار حذفی است و مساوی ندارد. ممکن است به ضربات پنالتی کشیده شود.

*خودت هم جزو پنالتی زنان بودی؟
بله، قرار بود بعد از مهدی ترابی من پنالتی زن دوم پرسپولیس باشم، اما به هر حال قسمت نشد.

*شنیدیم تو خودت دست بالا بردی و خواستی تعویض شوی. درست است؟
نه، من چنین خواسته ای نداشتم. این تصمیم کادر فنی بود و باید به آن احترام گذاشت. متأسفانه این روز ها آقا یحیی را سیبل کرده اند در حالی که این درست نیست. وقتی تیمی می برد یا می بازد همه در آن دخیل هستند. این بار هم همه ما مقصریم و نباید تمام تقصیرات را گردن یک نفر انداخت.

*شاید بیشتر انتقادات به چیدمان اولیه تیم بوده باشد.
ما با همین شیوه و شرایط 3 گل به سایپا زده بودیم. به هر حال یک هفته به این شکل تمرین کردیم و می خواستیم برنده دربی باشیم، اما گل زودهنگام یک مقدار شیرازه تیم ما را ازهم پاشید. این انتقادات هم همیشه بوده و هست. به نظرم آقای گل محمدی و این کادر فنی کار خودشان را به خوبی بلدند و شاید اگر کمی خوش شانس بودیم یا دقت می کردیم از این دربی هم با دست پُر و برنده بیرون می آمدیم.

*وقتی در دقیقه 90 گل زدی خیلی ها تصور کردند دیگر بازی تمام شد. در بازی سنگین دربی گل خوردن در دقیقه 90 ویران کننده است، اما استقلالی ها جبران کردند. آن لحظات چه احساسی داشتی؟
وقتی گل زدم خودم هم چنین تصوری داشتم. خیلی خوشحال بودم که گل پیروزی بخش پرسپولیس را در دربی زده ام اما... (سکوت می کند).

*اما چی؟!
حیف شد. خیلی هم حیف شد که نتوانستیم آن گل را حفظ کنیم و دقیقه 92 گل خوردیم. البته این طبیعت فوتبال است و زمان به گذشته برنمی گردد. دربی تمام شد و به تاریخ پیوست.

*اما کری خوانی های آن تا هفته ها پابرجاست.
این کری خوانی ها بیشتر برای هواداران است. به هر حال استقلال بازی را در ضربات پنالتی برد و... فوتبال برد و باخت دارد و ما باید هم جنبه برد داشته باشیم و هم جنبه باخت. این از هر چیزی مهم تر است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن