بررسی آخرین وضعیت سرخابی ها در آستانه خصوصی سازی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 506 ] - سه شنبه, 11 شهریور 1399

بررسی آخرین وضعیت سرخابی ها در آستانه خصوصی سازی

 جلسه خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد. مسعود سلطانی فر در جلسه خصوصی سازی سرخابی ها ضرورت سرعت بخشیدن به رون... 5 out of 5 based on 2 ratings.
بررسی آخرین وضعیت سرخابی ها در آستانه خصوصی سازی

 جلسه خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد. مسعود سلطانی فر در جلسه خصوصی سازی سرخابی ها ضرورت سرعت بخشیدن به رون...

ارتش سرخ دات كام :

 جلسه خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

مسعود سلطانی فر در جلسه خصوصی سازی سرخابی ها ضرورت سرعت بخشیدن به روند برگزاری مجمع دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را مورد تاکید قرار داد و این اقدام را برای تسریع در فرایند ورود به بازار سرمایه مهم ارزیابی کرد.

وزیر ورزش و جوانان در این جلسه در جریان آخرین وضعیت فرایند واگذاری قرار گرفت و موارد مختلفی را نیز برای حرکت با برنامه و بر اساس زمان بندی از پیش تعیین شده برای ورود سهام به بازار سرمایه مطرح کرد.

جلسه هماهنگی خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در استمرار جلسات هفتگی و برای بررسی آخرین وضعیت دو باشگاه در آستانه واگذاری سهام به بازار سرمایه، عصر امروز با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، شمس معاون خصوصی سازی، مهدی علی نژاد، جمشید تقی زاده و ژاله فرامرزیان معاونین وزارت ورزش و جوانان و مدیران دو باشگاه برگزار شد.

در این جلسه همچون هفته های گذشته، آخرین وضعیت دو باشگاه در راستای واگذاری قانونی مالکیت ورزشگاه های متعلق به پرسپولیس و استقلال، صورت وضعیت های مالی و دیگر موارد مرتبط مورد بررسی قرار گرفت.

به دستور وزیر ورزش و جوانان، جلسات خصوصی سازی این دو باشگاه از 18 فروردین ماه که شورای عالی واگذاری با خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال موافقت کرد، به صورت هفتگی برای سرعت بخشیدن به فرآیند واگذاری سهام این دو باشگاه، با حضور مسعود سلطانی فر، معاونان وزیر، مسئولان خصوصی سازی و مدیران دو باشگاه برگزار شده است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن