آقایی نسخه چپ پرسپولیس را پیچید

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2165 ] - سه شنبه, 11 شهریور 1399

آقایی نسخه چپ پرسپولیس را پیچید

با خرید سعید آقایی، به نظر می رسد معادلات سمت چپ سرخ ها حل شده است. سرخپوشان پایتخت روز پرخبر و جنجالی را تجربه کردند؛ صبح امروز تجمع هواداران پرسپولیس در مقا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
آقایی نسخه چپ پرسپولیس را پیچید

با خرید سعید آقایی، به نظر می رسد معادلات سمت چپ سرخ ها حل شده است. سرخپوشان پایتخت روز پرخبر و جنجالی را تجربه کردند؛ صبح امروز تجمع هواداران پرسپولیس در مقا...

ارتش سرخ دات كام : با خرید سعید آقایی، به نظر می رسد معادلات سمت چپ سرخ ها حل شده است.

سرخپوشان پایتخت روز پرخبر و جنجالی را تجربه کردند؛ صبح امروز تجمع هواداران پرسپولیس در مقابل باشگاه با حضور تعدادی از طرفداران این تیم برگزار شد که با حضور یلوه، رسول پناه و البته دخالت پلیس این تجمع به پایان رسید.

 
اما پس از آن پرسپولیسی ها فعالیت نقل و انتقالاتی خود را به شکلی جدی و با حضور خود بازیکنان انجام دادند. در روزهای اخیر برخی مذاکرات و توافقات با ایجنت مهره های مورد نظر انجام شده بود و همین سبب شد تا سعید آقایی تنها یک ساعت پس از حضور در محل مذاکره، قرارداد را نهایی کند و پرسپولیسی شود.
 
با حضور این مدافع چپ سابق سپاهان و تراکتور که ترجیح داد تبریز را بدون امضای قرارداد با تی تی ها ترک کند و پرسپولیسی شود، به نظر می رسد حالا معادلات سمت چپ خط دفاعی پرسپولیس حل شده است.

قرمزها در لیگ نوزدهم محمد نادری، محمد انصاری و محسن ربیع خواه را به عنوان مدافع چپ در اختیار داشتند که هر سه بازیکنان با مصدومیت مواجه شدند اما در مجموع پرسپولیسی ها سال خوبی را پشت سر گذاشتند.

با این حال پاره شدن رباط صلیبی انصاری و پایان قرارداد نادری سبب شد تا احتمال تغییرات در این سمت قوت گیرد و سرانجام گل محمدی ترجیح داد که آقایی را برای این پست انتخاب کند و او را به خدمت گیرد.

با حضور آقایی، همانطور که انتظار می رفت جدایی نادری قطعی خواهد شد و بعید است محسن ربیع خواه نیز در تیم پرسپولیس حفظ شود. حتی احتمال دارد انصاری که تا زمستان از میادین دور خواهد بود نیز از فهرست تیم گل محمدی کنار برود تا سعید آقایی به تنهایی در سمت چپ بماند.

این وظیفه ای سخت و سنگین برای آقایی خواهد بود و او که انگیزه زیادی برای حضور در پرسپولیس دارد، حالا امیدوار است که با نمایشی درخشان رضایت هواداران را جلب و سمت چپ سرخ ها را در مسابقات داخلی و آسیایی بیمه کند و روزهای خوب خود و پرسپولیس را ادامه دهد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • Amir Persepolis66
    Amir Persepolis66 :
    یعنی چی؟ما تو یه فصل سه تا دفاع چپ مصدوم دادیم اگه این مصدوم شه چه کنیم؟حداقل نادری رو نگه دارین.ربیع خواه هم پست اصلیش هافبک دفاعی به عنوان جایگزین برای کماله.اگه اون مصدوم شه و این بره دستمون خالی میمونه.

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل الدحیل به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن