پرسپولیس به هیچ کسی بدهکار نیست!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2026 ] - سه شنبه, 11 شهریور 1399

پرسپولیس به هیچ کسی بدهکار نیست!

علیرضا بیرانوند دیشب بر روی آنتن زنده تلویزیون نیم ساعت داد و فریاد کرد که ایهاالناس پرسپولیس متمم قرارداد من را نداده است و مبلغ قرارداد من را به خاطر غیبت د... 4 out of 5 based on 14 ratings.
پرسپولیس به هیچ کسی بدهکار نیست!

علیرضا بیرانوند دیشب بر روی آنتن زنده تلویزیون نیم ساعت داد و فریاد کرد که ایهاالناس پرسپولیس متمم قرارداد من را نداده است و مبلغ قرارداد من را به خاطر غیبت د...

ارتش سرخ دات كام :

علیرضا بیرانوند دیشب بر روی آنتن زنده تلویزیون نیم ساعت داد و فریاد کرد که ایهاالناس پرسپولیس متمم قرارداد من را نداده است و مبلغ قرارداد من را به خاطر غیبت در 13 مسابقه لیگ و حذفی و آسیا کسر کرده است.

بازیکن همیشه طلبکار. این عبارتی است که تبدیل به اصلی زننده در فوتبال ایران شده است. انگار نه انگار همین بیرانوند در پرسپولیس و آسیا درخشید تا گلر فیکس تیم ملی شد. انگار نه انگار از قرارداد 100 میلیونی نفت به قرارداد میلیاردی رسید و حالا برای متممی که داستان خودش هم جالب است در تلوزیون داد و قال راه انداخته است که یک و نیم میلیارد من چه شد! مبلغی که در روزهای نیمکت نشینی بیرانوند توسط کالدرون به خاطر آرام کردن او توسط محمدحسن انصاری فرد که حالا یک به یک فجایع مدیریتش همچون استوکس و اوساگونا و ... بیرون می زند امضا شده است تا علیرضا جان عصبانیتش از نیمکت نشینی فروکش کند و فصل را با پرسپولیس ادامه دهد.

در همه جای دنیا تیم ها از انتقال بازیکنانشان به باشگاه های بزرگتر سود می برند و اساس حق رشد بازیکنان زیر 23 سال که فیفا برای باشگاه های قبلی بازیکن تعریف کرده نیز بر همین اصل بنا شده است تا باشگاهی که زحمت بازیکنش را می کشد سرش از قراردادهای هنگفت دست پروده اش بی کلاه نماند. اما این موضوع در فوتبال ایران بد جا افتاده است و بازیکن تصور می کند با مبلغ رضایت نامه اش (که آن هم بین دو باشگاه است نه بازیکن و باشگاه) اوست که به باشگاه قبلی لطف کرده است و از سودآوری خود سخن می گوید.

مدیران پرسپولیس طی این سال ها برای فرار از فشار هوادارن که از نظر نگارنده خود عاملی برای به راه غلط رفتن مدیران در این موضوع بوده اند تن به بندهای عجیب و غریب در قراردادها داده اند. از بند فسخ در صورت پیشنهاد خارجی یا فسخ به دلیل کمتر از 90% دریافتی و هر سال در زمان نقل و انتقالات است که این زخم سر باز می کند و هواداران را عصبانی تر از سال قبل میکند.

بازیکنان فوتبال ایران اگر مثل سایر کشورهای صاحب سبک قراردادهای 3 تا 5 سال قطعی با باشگاهشان امضا می کردند حالا صحبت از لطف خود به باشگاه در جهت مبلغ رضایت نامه نمی کردند. بازیکنانی که تا قبل از 33-34 سالگی به دنبال قراردادهای یک ساله و پس از آن به دنبال قراردادهای سه ساله هستند تا آینده خود را در صورت مصدومیت و افت فنی تامین کرده باشند.

امیدواریم با نگاهی درست به این موضوع در قراردادهای سالهای آینده پرسپولیس نکات بیشتری رعایت شود و بازیکنانی که با پوشیدن پیراهن پرسپولیس موفق به لژیونر شدن می شوند فراموش نکنند این لباس پله ترقی آنها بوده است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    آهای ارتش سرخ که صدای هواداران هستی. این رسول پناه میخواد بجای پرداخت پول برانکو، بازیکن بخره و پرسپولیس را با محرومیت روبرو کنه. صحبتها امروزش کاملاً مشخص بود که گفته بود خرید بازیکن و بستن تیم مهم تر از پول برانکو است. این یعنی اینکه اینها قصدی برای پرداخت پول برانکو ندارند. قیمت دلار که روز بروز داره بالا میره. بعدش هم پرونده گابریل کالدرون هست. خواهشا پیگیری کنید تا پول برانکو پرداخت بشه

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن