حیدری: یحیی پازل تاکتیکی را با بازیکنان جدید تکمیل می کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 395 ] - چهارشنبه, 12 شهریور 1399

حیدری: یحیی پازل تاکتیکی را با بازیکنان جدید تکمیل می کند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: آنقدر بازیکن قابل در این تیم حضور دارند تا جای نفرات جدا شده را پر کنند. گل محمدی با جذب بازیکنان جدید در حال تکمیل کردن پازل تاکتیکی خو... 5 out of 5 based on 3 ratings.
حیدری: یحیی پازل تاکتیکی را با بازیکنان جدید تکمیل می کند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: آنقدر بازیکن قابل در این تیم حضور دارند تا جای نفرات جدا شده را پر کنند. گل محمدی با جذب بازیکنان جدید در حال تکمیل کردن پازل تاکتیکی خو...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: آنقدر بازیکن قابل در این تیم حضور دارند تا جای نفرات جدا شده را پر کنند. گل محمدی با جذب بازیکنان جدید در حال تکمیل کردن پازل تاکتیکی خود است.

سپهر حیدری روز چهارشنبه در گفت وگویی، در خصوص جدایی «مهدی ترابی» از پرسپولیس اظهار داشت: ترابی یکی از مهره های موثر پرسپولیس و به عقیده بسیاری از کارشناسان بهترین بازیکن فصل تیم بود. این جدایی دست گلِ مدیریت قبلی بود که با بازیکن چنین قراردادی ببندند که بتواند به راحتی باشگاه را ترک کند.

وی افزود: برای مهدی ترابی آرزوی موفقیت می کنم و در فوتبال حرفه ای دنیا بازیکن حق دارد که در مورد آینده اش تصمیم بگیرد اما روی صحبت من با کسانی است که با بازیکنان به نحوی قرارداد بستند که بتواند باشگاه را ترک کند. الان هواداران نگران شرایط بازیکنان هستند. در این اوضاع چه کسی پاسخگو است؟

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: برای مهره های جدید آرزوی موفقیت می کنم اما وضعیت کنونی بازیکنان باعث نگرانی هواداران شده است. مدیریت قبلی طلب های زیادی روی دست باشگاه گذشت و الان هم قراردادها را به نحوی تنظیم کرده که این اتفاقات رخ دهد.

وی تاکید کرد: پرسپولیس از هر نامی بزرگ تر است و به طور حتم آنقدر بازیکن قابل در تیم حضور دارند تا جای نفرات جدا شده را پر کنند اما باید حرفه ای عمل می شد. گل محمدی کارش را بلد است که چگونه پازل تاکتیکی خود را با بازیکنان تکمیل کند.

حیدری تاکید کرد: قطار پرسپولیس به راهش ادامه می دهد و از این گروه به سلامت عبور خواهیم کرد و برای قهرمانی پنجم گام بر می داریم اما خیلی ها برای این راه مانع ایجاد کردند که اقدامات آنها نمی تواند جلوی موفقیت تیم را بگیرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن