پرسپولیس، استقلال و شهر خودرو توسط AFC جریمه شدند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 631 ] - چهارشنبه, 12 شهریور 1399

پرسپولیس، استقلال و شهر خودرو توسط AFC جریمه شدند

کنفدراسیون فوتبال آسیا باشگاه های پرسپولیس، استقلال و شهر خودرو  و همچنین گل محمدی و علی علیپور را جریمه کرد. کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا با صدو... 2 out of 5 based on 3 ratings.
پرسپولیس، استقلال و شهر خودرو توسط AFC جریمه شدند

کنفدراسیون فوتبال آسیا باشگاه های پرسپولیس، استقلال و شهر خودرو  و همچنین گل محمدی و علی علیپور را جریمه کرد. کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا با صدو...

ارتش سرخ دات كام :

کنفدراسیون فوتبال آسیا باشگاه های پرسپولیس، استقلال و شهر خودرو  و همچنین گل محمدی و علی علیپور را جریمه کرد.

کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا با صدور آرایی باشگاه های استقلال، شهرخودرو و همچنین یحیی گل محمدی و علی علیپور را جریمه کرد.

آرای صادره به شرح زیر است:

تیم فوتبال استقلال در بازی با الریان به دلیل تاخیر در زمین در بین دو نیمه مبلغ 1500 دلار جریمه شده است. استقلال باید مبلغ 750 دلار را به صورت نقدی پرداخت کند و در صورتی که تا 90 روز تخلف مورد اشاره را تکرار نکند بقیه جریمه بخشیده خواهد شد در غیر این صورت و در صورت تکرار تخلف، این باشگاه علاوه بر جریمه دوباره باید 750 دلار باقی مانده را پرداخت کند.

همچنین تیم فوتبال استقلال به دلیل عدم رعایت بازی جوانمردانه در  بازی با الاهلی عربستان و دست ندادن بازیکنان با تیم حریف در پایان این دیدار مبلغ 1250 دلار جریمه شده است. از این رقم باید 625 دلار پرداخت شود و در صورتی که تا 90 روز تخلف مورد اشاره را تکرار نکند بقیه جریمه بخشیده خواهد شد در غیر این صورت و در صورت تکرار تخلف، این باشگاه علاوه بر جریمه دوباره باید 625 دلار باقی مانده را پرداخت کند.

همچنین باشگاه شهرخودرو به دلیل تاخیر در حضور در زمین در دیدار با السلیه مبلغ هزار دلار توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا جریمه شده است. این باشگاه باید تنها 250 دلار را نقدا پرداخت کند و 750 دلار دیگر به حالت تعلیق در آمده است.

باشگاه پرسپولیس نیز به دلیل عدم رعایت بازی جوانمردانه توسط بازیکنانش در دیدار با الشارجه مبلغ 1750 دلار جریمه شد که از این رقم باید 1300 دلار را پرداخت کند و 450 دلار دیگر به حالت تعلیق در آمده است.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس به دلیل عدم شرکت در کنفرانس خبری بازی با الشجاره مبلغ 2هزار دلار توسط AFC جریمه شد. وی باید 500دلار را به صورت نقدی پرداخت کند و بقیه این رقم به حالت تعلیق در آمده و در صورت تکرار توسط ای اف سی اعمال خواهد شد.

علی علیپور هم به دلیل عدم شرکت در کنفرانس خبری بازی با الشارجه توسط AFC مبلغ 2هزار دلار جریمه شد. وی باید 500دلار را به صورت نقدی پرداخت کند و بقیه این رقم به حالت تعلیق در آمده و در صورت تکرار توسط ای اف سی اعمال خواهد شد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن