رسن: از گل به استقلال نتوانستم لذت ببرم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 437 ] - چهارشنبه, 12 شهریور 1399
رسن: از گل به استقلال نتوانستم لذت ببرم

هافبک عراقی پرسپولیس با دو گل زده به استقلال به محبوبیت خود افزوده و اکنون هواداران انتظار دارند او همچنان به حضور در این تیم ادامه دهد. بشار رسن در پایان سوم...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک عراقی پرسپولیس با دو گل زده به استقلال به محبوبیت خود افزوده و اکنون هواداران انتظار دارند او همچنان به حضور در این تیم ادامه دهد.

بشار رسن در پایان سومین فصل حضورش یکی از بازیکنانی است که یحیی گل محمدی و البته هواداران این تیم امیدوار به ادامه حضورش در پرسپولیس هستند. موضوعی که البته با واکنش او همراه نمی شود و مدعی است همه چیز روشن و شفاف است و باید از سوی باشگاه دنبال شود. بشار که علاقه ای به رسانه ای کردن موضوع تمدید قراردادش ندارد، در خصوص فصلی که گذشت به صحبت پرداخت.

*بار دیگر به استقلال گل زدی و البته اینبار گلت خیلی قشنگ تر هم بود.
ما شایسته برد بودیم. نمایش نیمه دوم ما خصوصا فوق العاده بود و به نظرم همان چیزی بود که هواداران انتظار آن را برابر استقلال داشتند. توانستیم گلی که دریافت کرده بودیم را جبران کنیم و در آستانه برد هم قرار داشته باشیم. چند ثانیه کم آوردیم و همه چیز از دست رفت و این خیلی بد بود. واقعا ناراحتم و نمی خواهم به آن روز فکر کنم.

*با گلی که زدی اما هواداران بیشتر از گذشته به تو علاقه مند شدند.
این طبیعی است. این یک بازی مهم است و من بعد از چند فصل حضور در اینجا آن را درک می کنم. گلی که زدم را دوست دارم اما این آن چیزی نبود که راضی ام کند. من دوست داشته برنده بازی باشیم و شیرینی آن را حس کنم. این گل اما هیچ اثری نداشت و واقعا از این اتفاق و شکست ناراحتم. ما شایسته حضور در فینال بودیم و به نظرم توانایی اینکه بار دیگر جام بگیریم را داشتیم. یک گل بی اثر هیچ وقت نمی تواند شما را راضی نگه دارد و از آن لذت ببرید.

*باخت در ضربات پنالتی و در شرایطی که تو هم از زمین خارج شدی.
بازیکنان ما تمام تلاش خود را کردند. هیچکس نمی تواند بگوید در پنالتی شرایط کاملا به سود او خواهد بود. بازیکنان ما فوق العاده هستند ولی بدشانس بودیم. چیز دیگری نمی توانم بگویم و برای پرسپولیس در ادامه آرزوی خوبی دارم.

*تکلیف تمدید قراردادت مشخص نشد؟ در تمرینات چند روز اخیر غایب بودی.
علاقه ای به صحبت در اینباره ندارم. همه چیز کاملا مشخص است. من الان تهران هستم. مدیربرنامه ام در حال صحبت برای ادامه همکاری است. لازم نیست بار دیگر بگویم علاقه دارم اینجا بمانم. همه چیز را به مدیربرنامه ام و مذاکره با باشگاه سپرده ام. بیشتر از این چیزی برای گفتن وجود ندارد.

*از فصلی که گذشت راضی بودی؟
مطمئنا باید بود. ما قهرمان شدیم. یک اتفاق تکراری و قطعا برای آن زحمت زیادی کشیدیم. روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم اما دست از تلاش و مبارزه برنداشتیم. خیلی سخت است که در پرسپولیس بتوانید این روند را ادامه دهید. خصوصا اینکه در روزهای ابتدایی فصل شرایط چندان خوب نبود. ما اما توانستیم به این موفقیت برسیم. خوب بود که در فینال هم حاضر می شدیم و شانس دوباره قهرمانی را به دست می آوردیم. هواداران نباید ناراحت باشند چرا که ما تلاش زیادی کردیم. مطمئنا شرایط برای آینده هم خوب خواهد بود.

*اما احتمال جدایی تو، علیپور و ترابی آنها را نگران آینده کرده است.
من نمی توانم درباره آنها نظر بدهم. درباره خودم هم گفتم که مدیربرنامه ام در حال مذاکره است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن