اصلاح قراردادها در دستور کار تیم حقوقی باشگاه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 719 ] - چهارشنبه, 12 شهریور 1399

اصلاح قراردادها در دستور کار تیم حقوقی باشگاه

باشگاه پرسپولیس در فصل جدید نسبت به اصلاح و بهبود قراردادهای خود با بازیکنان و کادر فنی این تیم اقدام کرده است. بعد از انتقاداتی که در طی فصول گذشته از نحوه ع... 5 out of 5 based on 6 ratings.
اصلاح قراردادها در دستور کار تیم حقوقی باشگاه

باشگاه پرسپولیس در فصل جدید نسبت به اصلاح و بهبود قراردادهای خود با بازیکنان و کادر فنی این تیم اقدام کرده است. بعد از انتقاداتی که در طی فصول گذشته از نحوه ع...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس در فصل جدید نسبت به اصلاح و بهبود قراردادهای خود با بازیکنان و کادر فنی این تیم اقدام کرده است.

بعد از انتقاداتی که در طی فصول گذشته از نحوه عقد قرارداد باشگاه پرسپولیس با بازیکنان داخلی و خارجی شاغل در لیگ برتر فوتبال ایران صورت گرفت، در جهت حفظ منافع این باشگاه مدیران پرسپولیس در قراردادهای جدیدی که از این فصل بسته می شود بندهای جدایی و شروطی که بازیکنان در قرارداد قید می کردند را حذف کرده و زیر بار هیچکدام از آنها نرفته است.

با توجه به وجود بندهای این چنین در قرارداد بازیکنانی مانند علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی، وحید امیری و حسین کنعانی زادگان این بازیکنان با پرداخت درصدی از پیشنهاد جدید خود می توانند با توجه به بندی که در قرارداد آنها با باشگاه پرسپولیس وجود دارد به راحتی از این تیم جدا شوند. همین موضوع باعث شده تا باشگاه پرسپولیس در ادامه همکاری با این بازیکنان دچار چالش جدیدی شود و به نوعی این بند به یک اهرم فشار از سوی بازیکنان پرسپولیس علیه این باشگاه تبدیل شده است.

علیرضا بیرانوند دروازه بان سابق پرسپولیس با استناد به بند پرداخت 700 هزار دلاری دریافت رضایت نامه با پیشنهادی که از باشگاه آنتورپ بلژیک داشت به راحتی توانست از این باشگاه جدا شود. همچنین مهدی ترابی با توجه به بند پرداخت 30 درصد پیشنهاد و همچنین عدم دریافت 90درصد از مبلغ کل قرارداد خود تا پایان فصل توانست قرارداد خود را به راحتی با این باشگاه فسخ کند تا در آستانه پیوستن به یک تیم قطری باشد.

پس از مشکلات به وجود آمده هیات مدیره و بخش حقوقی باشگاه پرسپولیس تصمیم به اصلاح برخی بندهای مندرج در قرارداد با بازیکنان گرفته است و می خواهد در جلساتی که با مدیربرنامه های آنها و خود بازیکنان دارد این ضعف ها را برطرف کند. 

با این حال پس از رفتن انصاریفرد از جایگاه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس و سرپرستی مهدی رسول پناه رئیس هیات مدیره قرمزها از الحاقیه قرارداد علیرضا بیرانوند با مدیرعامل وقت باشگاه پرسپولیس رونمایی شد که در چند روز گذشته حواشی زیادی را به دنبال داشت.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن