حقیقی: شایعه نسازید؛ برای پرسپولیس شرط نداشتم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1763 ] - چهارشنبه, 12 شهریور 1399

حقیقی: شایعه نسازید؛ برای پرسپولیس شرط نداشتم

دروازه بان نساجی نسبت به شایعات شکل گرفته طی روزهای اخیر واکنش نشان داد.  علیرضا حقیقی نسبت به شایعات شکل گرفته در خصوص مذاکره با پرسپولیس و شرط دریافت ب... 5 out of 5 based on 8 ratings.
حقیقی: شایعه نسازید؛ برای پرسپولیس شرط نداشتم

دروازه بان نساجی نسبت به شایعات شکل گرفته طی روزهای اخیر واکنش نشان داد.  علیرضا حقیقی نسبت به شایعات شکل گرفته در خصوص مذاکره با پرسپولیس و شرط دریافت ب...

ارتش سرخ دات كام :

دروازه بان نساجی نسبت به شایعات شکل گرفته طی روزهای اخیر واکنش نشان داد.

 علیرضا حقیقی نسبت به شایعات شکل گرفته در خصوص مذاکره با پرسپولیس و شرط دریافت بازوبند کاپیتانی برای حضور در این تیم واکنش نشان داد.

 گلر موفق فصل گذشته نساجی مازندران درباره این ماجرا اینطور توضیح داده است: متاسفانه طی چند روز گذشته موضوعی در رابطه با شرط و شروط بنده برای تیم پرسپولیس مطرح شد که لازم دیدم در این مقطع خیلی شفاف راجع به آن صحبت کنم. ابتدا باید بگویم که هیچ صحبت رسمی چه از سمت مدیریت و یا کادرفنی با من صورت نگرفته که بخواهم اصلا راجع به کاپیتانی یتا موضع دیگری بحث کنم.

وی ادامه داد: این صرفا زاده ذهن مریض چند فن پیج است که حاضرن برای چند فالوور و لایک بیشتر دست به بی اخلاقی بزنند. دقیقا همین افراد باعث نفاق و چند دستگی در یک تیم می شوند که با یک باخت خاطرات 4 ساله قهرمانی در یک شب از بین می رود و همان بازیکنان خوب و زحمتکش به کریم شیره ای تشبیه می شوند!

 گلر سابق تیم ملی در ادامه گفت: الباقی هواداران و عزیزان هم تا حدودی حق دارند که اینقدر دروغ تحویل آنها دادند که حتی زحمت پرس و جوی حقیقت هم به خودشان نمی دهند و بهتر است در این مقطع از صحبت های کلیشه ای و قدیمی "قضاوت" و ... بگذریم. در آخر از صمیم قلب برای تیم خوب و پرطرفدار پرسپولیس آرزوی بهترین ها را دارم و امیدوارم روزی همگی دنبال حرف حق و حقیقت باشند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن