کنعانی زادگان: مگر دیوانه ام اشتباه گذشته را تکرار کنم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1306 ] - پنجشنبه, 13 شهریور 1399

کنعانی زادگان: مگر دیوانه ام اشتباه گذشته را تکرار کنم

هنوز چند ساعتی از فسخ قرارداد مهدی ترابی نگذشته بود که خبر رسید کنعانی زادگان هم قصد دارد راه او را برود و از جمع قرمز ها جدا شود. او مدعی است برای فصل بعد پی... 4 out of 5 based on 5 ratings.
کنعانی زادگان: مگر دیوانه ام اشتباه گذشته را تکرار کنم

هنوز چند ساعتی از فسخ قرارداد مهدی ترابی نگذشته بود که خبر رسید کنعانی زادگان هم قصد دارد راه او را برود و از جمع قرمز ها جدا شود. او مدعی است برای فصل بعد پی...

ارتش سرخ دات كام :

هنوز چند ساعتی از فسخ قرارداد مهدی ترابی نگذشته بود که خبر رسید کنعانی زادگان هم قصد دارد راه او را برود و از جمع قرمز ها جدا شود. او مدعی است برای فصل بعد پیشنهاد خارجی دارد اما دوست ندارد با تکرار اشتباهات گذشته از پرسپولیس جدا شود. او در گفت و گویی توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه داده است.

*از شرایط پس از شکست در داربی شروع کنیم. حتما هفته سختی را پشت سر گذاشتید؟
به نظرم داربی بسیار خوبی بود و همه بازی جذابی دیدند اما ما با بدشانسی در وقت های قانونی مساوی کردیم. به نظرم ما یک سروگردن از حریف بهتر بودیم و با احترام به حریف، استقلال واقعا از دست ما در رفت. همه دیدند که استقلال هیچ حرفی در این بازی برای گفتن نداشت و فقط روی 2اتفاق به گل رسید و همه بازی در دست ما بود. البته هر چه که بود تمام شد و رفت. به هرحال فوتبال همین است و نمی شود همیشه پیروز بود.

*یک هفته ای از داربی گذشته اما هنوز بازیکنان استقلال و پرسپولیس برای هم کری می خوانند.
بالاخره آنها هم پس از برد توانستند کمی خوشحال باشند و کری بخوانند. جام حذفی، جام شگفتی هاست و اتفاقا باید ببینیم اول آنها قهرمان می شوند یا خیر. هنوز اتفاقی رخ نداده است.

*حتما می دانی که درصورت قهرمانی استقلال باید منتظر یک داربی دیگر هم باشیم؟
بی صبرانه منتظر این هستم که دوباره با استقلال بازی کنیم. مطمئن باشید استقلال همیشه اینقدر هم خوش شانس نخواهد بود. البته اجازه دهید ببینیم استقلال اول قهرمان می شود یا نه.

* پس از داربی، ترابی هم با فسخ قراردادش شوکی بزرگ به پرسپولیس وارد کرد. مهم تر اینکه پس از فسخ ترابی خبر رسید تو هم قصد داری راه او را بروی.
ترابی بازیکن فوق العاده ای است و امسال زحمت زیادی برای تیم کشید اما اینکه چه اتفاقی افتاد که تصمیم گرفت فسخ کند، من در جریانش نیستم و خودش باید به این سؤال پاسخ بدهد. اما مگر دیوانه ام که اشتباه گذشته را دوباره تکرار کنم و از پرسپولیس جدا شوم؟ من پیشنهاد خارجی دارم اما می خواهم همچنان در پرسپولیس بازی کنم و از هواداران می خواهم به شایعات توجه نکنند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن