آل کثیر: هم قهرمانی می خواهم هم آقای گلی

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1229 ] - پنجشنبه, 13 شهریور 1399

آل کثیر: هم قهرمانی می خواهم هم آقای گلی

عیسی آل کثیر، مهاجم فصل قبل صنعت نفت که از مدت ها پیش بحث حضورش در پرسپولیس مطرح بود بالاخره سرخپوش شد؛ مهاجمی که فصل قبل هم با به ثمر رساندن 12 گل یکی از بهت... 5 out of 5 based on 4 ratings.
آل کثیر: هم قهرمانی می خواهم هم آقای گلی

عیسی آل کثیر، مهاجم فصل قبل صنعت نفت که از مدت ها پیش بحث حضورش در پرسپولیس مطرح بود بالاخره سرخپوش شد؛ مهاجمی که فصل قبل هم با به ثمر رساندن 12 گل یکی از بهت...

ارتش سرخ دات كام :

 عیسی آل کثیر، مهاجم فصل قبل صنعت نفت که از مدت ها پیش بحث حضورش در پرسپولیس مطرح بود بالاخره سرخپوش شد؛ مهاجمی که فصل قبل هم با به ثمر رساندن 12 گل یکی از بهترین های لیگ بود.
 
چه شد که بالاخره قرمزپوش شدی؟
 پرسپولیس تیمی بود که از بچگی عاشقش بودم و واقعاً این تیم را از صمیم قلبم دوست داشتم، به همین دلیل خیلی مایل بودم به تیم محبوبم بپیوندم به همین خاطر وقتی از پرسپولیس به من پیشنهاد داده شد آن را پذیرفتم و آن تیم را انتخاب کردم و از انتخابم هم خیلی راضی هستم.

موارد دیگری در انتخابت دخیل نبود؟
در وهله نخست که عشق و علاقه دلیل انتخابم بود به همین دلیل با قلبم پرسپولیس را انتخاب کردم، اما بالاخره هر بازیکنی وقتی در دنیای حرفه ای به شکل حرفه ای بازی می کند حتماً برای خودش اهدافی را دنبال می کند از همین رو من هم پرسپولیس را انتخاب کردم تا با بهترین تیم ایران عنوان آقای گلی را کسب کنم و از این تیم به تیم ملی برسم و در لیگ ایران و آسیا با پیراهن تیم محبوبم قهرمانی را کسب کنم. جدا از همه این موارد می دانم به چه تیمی آمده ام و چه انتخابی داشته ام؛ تیمی که در بازی های آن میلیون ها هوادار با گلزنی ات خوشحال و دل شان واقعاً شاد می شود به همین دلیل گلزنی واقعاً برای پرسپولیس حسی شیرین و به نوعی وصف ناشدنی دارد، از همین رو برای بازی در پرسپولیس لحظه شماری می کنم.

*در تمام تیم های قبلی ات در کورس آقای گلی بودی، امسال هم به کسب عنوان آقای گلی نزدیک بودی که نشدی. به نظرت این طلسم را با پیراهن پرسپولیس می شکنی؟
 همه کسانی که فوتبال را دنبال می کنند خوب می دانند در چند سال اخیر همواره جزو بهترین ها بوده ام و بیشترین گل ها را به ثمر رسانده ام و ان شاءالله امسال با پیراهن تیم محبوبم عنوان آقای گلی را کسب کرده و هواداران تیم مان را خوشحال می کنم. خودم فکر می کنم قستم این است که با پیراهن تیم پرسپولیس آقای گل شوم.

*اما بازی در پرسپولیس سختی های خاص خودش را دارد و خوب می دانی که از بازیکن این تیم انتظارها فقط برد و گلزنی و قهرمانی است.
 بله، به همه سختی ها و انتظارت از بازیکن در پرسپولیس خوب واقف هستم و با اشراف کامل به بازی در این تیم، پرسپولیس را انتخاب کردم و به نوعی خودم را به لحاظ روانی و فنی آماده چالشی سخت کرده ام. به توانایی خودم ایمان دارم و بعد از سال ها بازی در تیم های مختلف و تجربه اندوزی فکر می کنم به شرایطی رسیده ام که بتوانم در پرسپولیس موفقیت جدیدی را تجربه کنم و از عهده کار سختی که بر عهده ام گذاشته می شود برآیم.

*اولین چالش حضورت در پرسپولیس بازی های دشوار لیگ قهرمانان است. اولین حضورت را چگونه ارزیابی می کنی؟
 بازی ها این بار به صورت متمرکز در قطر برگزار می شود در حالی که اگر کرونا نبود و شرایط مهیا می شد ما باید در ایران میزبان بودیم و در حضور صدهزار هوادار مشتاق مان از تیم ها میزبانی می کردیم که این جو شرایط خیلی خوبی را برای موفقیت ما به وجود می آورد. به سختی بازی در لیگ آسیا هم واقف هستم و می دانم این لیگ با لیگ داخل متفاوت است اما با کادر فنی خیلی خوب و شرایط ایده آلی که داریم ان شالله می توانیم در آسیا هم موفق شویم و از گروه مان سربلند خارج شویم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • احمد بناروئي
  احمد بناروئي :
  آل کثیر عزیز
  جنوبی خونگرم
  برایت آرزوی موفقیت داریم
  همه چیز بستگی به تلاش و فعالیت شما وسایربازیکنان دارد

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن