اکسید هد

مهدی: زمان برگزاری دیدار سوپرجام مشخص نیست

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1041 ] - جمعه, 14 شهریور 1399

مهدی: زمان برگزاری دیدار سوپرجام مشخص نیست

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ ابراز امیداوری کرد با برنامه ریزی خوب و بهبود شرایط کرونا در ایران در فصل جدید بتوان زمینه حضور اصحاب رسانه و هواداران در ورزشگا... 3 out of 5 based on 2 ratings.
مهدی: زمان برگزاری دیدار سوپرجام مشخص نیست

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ ابراز امیداوری کرد با برنامه ریزی خوب و بهبود شرایط کرونا در ایران در فصل جدید بتوان زمینه حضور اصحاب رسانه و هواداران در ورزشگا...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ ابراز امیداوری کرد با برنامه ریزی خوب و بهبود شرایط کرونا در ایران در فصل جدید بتوان زمینه حضور اصحاب رسانه و هواداران در ورزشگاه ها را ایجاد کرد.

سهیل مهدی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در گفت وگویی با اشاره شرایط خاص فوتبال در ایران و برگزاری بازی های این فصل با وجود محدودیت ها و مشکلات اظهار داشت:  برای برگزاری بازی های فوتبال در این فصل با وجود شیوع بیماری کرونا فشارها و محدویت های زیادی برای سازمان لیگ به وجود آمده بود اما با وجود همه محدودیت ها و تغییر مسابقات ما توانستیم با همکاری خوب  باشگاه ها، مدیران و کادر پزشکی تیم ها بازی ها را به پایان برسانیم که به اعتقاد من تحقق این موضوع برگ سبزی  برای سازمان لیگ و فوتبال ایران محسوب می شد.

او در ادامه تصریح کرد: مهمترین موضع در این چالش، این بود همه تیم های مخالف شروع مسابقات بودند در نهایت کار خود را در این فصل ادامه دادند و شما دیدید یکی از این تیم ها که با ادامه بازی ها مخالف بود در نهایت قهرمان جام حذفی شد که این موضوع می تواند از جادوی های فوتبال باشد.

مهدی با اشاره به چالشی که سازمان لیگ برای آغاز فصل جدید فوتبال در ایران دارد، خاطرنشان کرد: ما در سازمان لیگ از  همین امروز برای فصل بعد برنامه ریزی داشته ایم  و برنامه  های مان را روی تقویم پیاده کرده ایم . در این زمینه فیفا دی ها را هم  مشخص کرده ایم و با در نظر گرفتن برنامه های سرمربی تیم ملی در تلاش هستیم تا به جمع بندی های نهایی برسیم و  براساس همه این فاکتورها و همین طور ابهاماتی غیر قابل پیش بینی که کرونا برای ما ایجاد کرده است برنامه ای قابل اجرا را برای فصل بعد داشته باشیم. البته باز هم تاکید می کنم که سیاست ما هم سو با وضعیت سلامتی افراد است و با در نظر گرفتن پروتکل ها به فکر آغاز فصل فوتبالی بعد هستیم.

او در خصوص احتمال حضور هوداران برای فصل بعد در ورزشگاه ها ولو به صورت محدود تصریح کرد: در نیمه های فصلی که گذشت ما 2 گروه مهم را در کنار فوتبال نداشتیم. این 2 گروه شامل اصحاب رسانه و هواداران بودند که غیبت آنها خلا بزرگی برای فوتبال ما ایجاد کرد. هواداران سرمایه های اصلی ما هستند و ما از این که آنها در کنار فوتبال حضور ندارند، اصلا موضوع خوشحال کننده ای برای ما نیست . امیدوارم شرایط به سمتی برود که بتوانیم فصل فوتبالی جدید را با حضور این 2 گروهن آغاز کنیم، اما باز هم تاکید میکنم سیاست ما در این زمینه پیروی از دستورالعملهای بهداشتی برای حفظ سلامت همه افراد جامعه است.

از سهیل مهدی در خصوص زمان برگزاری دیدار سوپرجام بین پرسپولیس و تراکتور سوال کردیم که او در این رابطه گفت:  قاعدتا زمان برگزاری این  منوط به زمان آغاز فصل جدید لیگ برتر است. معمولا دیدار سوپرجام قبل از شروع فصل جدید برگزار می شود در حال حاضر  باید ببینیم که شرایط تیم ها در لیگ قهرمانان آسیا، اردوهای تیم ملی و نهایتا  شروع لیگ برتر چگونه است و با در نهایت در نظر گرفتن آخرین شرایط کرونا، ان شااله بتوانیم این بازی را هم مثل بازیهای لیگ و جام حذفی به خوبی برگزار کنیم. موارد مجهولهای ما برای برنامه های فصل بعدی زیاد است و تا این مجهول ها را حل نکنیم، نمیتوانیم زمان دقیقی را برای برگزاری سوپرجام اعلام کنیم ولی ما امیدوار هستیم که بتوانیم این بازی را هم برگزار کنیم و عزم ما بر برگزاری این دیدار است. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی
    عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
    قا باید بپذیرید یکی از دلایل موفقیت چندسال پرسپولیس داشتن دروازبان خوب یوده ..قبل از بیرانوند ما چه گلهای عجیبی میخوردیم ..حتی یه جام به خاطر دو تا گل از دست دادیم ...همین گلهایی که تو این چند بازی اخر دوباره خوردیم ...

    دروازبان خوب از نون شب واجب تر است... باید بریم سراغ مظاهری اگه میخاهید موفق باشید


    ما از مدیریت باشگاه میخاهیم رشید مظاهری را حتما به تیم اضافه کنند ....و قرار داد گران رادورا فسخ کنند

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن